Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś " profesjonalnie " sprawdzić jakość MTV Music, bo to jest jakaś tragedia w porównaniu z Vivą, na większym ekranie literki w planszach się rozmywają :D

Czekam na HD bo nie da się patrzeć , no i logo powinno być wielkości i w miejscu MTV Polska HD

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nieczęstygość99, tragedii nie ma ale ....  to kolejny kanał muzyczny w 2017 w sd. Pytam się po co?

https://s25.postimg.org/ihbn2hzpr/2017-10-17_151600.jpg

Ja tylko czekam jak pojawi się Trace Urban w HD. Reszta kanałów muzycznych jest mi niepotrzebna.  :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w Polsce to chyba go nie zobaczymy szybko, niestety... :/  /  nigdy nie sądziłem, że będę musiał przełączać na MTV Polska HD, żeby nacieszyć wzrok  :mrgreen:


Jakość jest faktycznie słaba. Rzuca się to w oczy na pstrej oprawie... Info o MTV Bites powinno być na górze po prawej stronie. :)

Dodałem w wątku propozycje grafik, wersję o jakiej mówisz :)

https://zapodaj.net/images/4e61ac47b1260.png

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby to MTV Music zaczęło konkurować z Eską np :) Jednak marka to marka i fajnie by było jakby u nas w kraju znów coś znaczyło "MTV" w muzyce :)

Moim zdaniem jakość jest ok, mam wrażenie, że lepsza niż w przypadku Hits czy Dance. 

Edytowane przez varsovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za MTV HotTop o 17:00 ma być. Według ramówki, miało być PLTop10 :D. Zmieniają ramówkę w ostatniej chwili czy co?
Cieszy mnie, że nie wałkują już w czasie przerw, zapowiedzi dla MTV czy ComedyCentral. Tylko właśnie swoje produkcje. Co znaczy, że nie traktują tego kanału jak widmo VH1 czy ostatnio Vivę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzięki temu, że sami się promują (zamiast być szafą grającą służącą do zarabiania i promocji ważniejszych kanałów), mają prezentera i angażują inne gwiazdy (vide ten livechat z Margaret i Kwiatkowskim) sprawia imo, że póki co nie jest to kanał widmo, jak VH1 czy ostatnio VIVA.

 

Swoją drogą w końcu tematyka postów na facebooku będzie zgodna z profilem muzycznym na antenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że to lista tylko z polskimi kawałkami. Zawiodłem się. Ten numer miejsca jest lekko ucięty, ja bym go zmniejszył, a i zmienił kolor, bo teraz jest ten sam co na belce, zlewa się.

Edit: belka ma lekko ciemniejszy odcień, sory.

 

 

.O 18:00 ma być"Kultowe MTV",a będzie pewnie "MTV 3 z 1".[...]

Gdzie ci to JEST NAPISANE? W EPG CP jest "MTV 3 z 1"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie puścili "Feels". Co ciekawe, po nazwie wykonawcy była kropka, potem tytuł, a cała belka się PRZEWIJAŁA ze trzy razy.

Kolejna ciekawa rzecz: ciągle belka NOW w odliczankach jest zasłaniana, bo na niej jest numer miejsca, ale przy Feels tak nie było. Ciekawe dlaczego?

Ciekawe, czy o 5:00 będą promować na dole "MTV NIE MÓW DO MNIE RANO". To chyba najdłuższa nazwa programu porannego muzycznego. Ten napis zniknął. Edit: aha, teraz są reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladies and gentlemen, I present my video Rebrand "VIVA Polska to MTV Music Polska". Have a pleasant viewing!

https://cs831608.vkuservideo.net/7/u294815232/videos/c8f792ac5c.720.mp4?extra=YjFDmOUxJaldzE-oaGRWa0Za0V4SarivIiLGI1R_kuM1vrQcifHn0Bj-vWzXl4woDvAUhGCuB5T2zl7WrLfgU34-gJ03j6Wj-EmT-pld5NnqiywIR3kBrlXxrgr7lgXht_blVUy6SO8

 

For the time being I don't want to upload on youtube, because I was already tired of copyright and restrictions there
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...