Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież teraz polskie VH1 ma ramówkę trochę zbliżoną do VH1 European, więc mogą w miejsce polskiej wersji wprowadzić europejską, a VIVA miałaby jakieś szanse na powrót do muzyki pop i innych gatunków. Może jak nie jest teraz to możliwe, to może kiedyś albo wcale. Nasza VIVA nadal się trzyma i w tym żadnego ambarasu nie ma.

 

@MIGUEL, jakby wróciły inne gatunki, to byłby git. Ale jak już z ramówką, to mogliby niektóre audycje muzyczne z VH1 przenieść do Vivy(bez tych programów Rock Your Baby, Nick Songs). Mielibyśmy zmiany w pasmach: przykład w stylu '' VIVA SOUNDS zamiast 100% MUSIC lub VIVA SUPER CHARTS zamiast POP CHART''... O takiej przyszłości typowego kanału muzycznego można sobie pomarzyć, niestety!

 

 

Coś popsuli z belkami lenie. Pojawił się jakiś nowy klip na VIVIE i belka jest rozjechana, w ogóle nie ma efektu "lupy", tłem dla belki jest jakiś randomowy punkt w teledysku.

Wygląda to mniej więcej tak:

d1ae0c0a394fc65d09a063a9c65fc804_orig.jp

O kurczę blade. Nigdy kiedyś do tego nie doszło, a jednak! Coś się tu chyba grafika im psuje, albo oni to robią... Amatorzy, nie najlepsi majsterkowicze...

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Też mnie to dziwi.Ale na powrót jakiegoś programu z Lady Niną na vivie raczej nie ma szans.Ramówka wciąż jedno i to samo.Teraz skoro będą odpisywać na instagramie to może uda się coś wyciągnąć od Niny na temat ich ramówki czy jakaś zmiana będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to tylko social, VIVA od dawna żyje tam swoim życiem i jakoś bym się nie nakręcał na nie wiadomo co.

A Nina być może współpracuje zarówno z Viacomem jak i ZPR, przypomnę że CNE mimo że szefuje jednemu z kanałów ZPR, komentował ostatnio galę EMA dla MTV.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Nina być może współpracuje zarówno z Viacomem jak i ZPR, przypomnę że CNE mimo że szefuje jednemu z kanałów ZPR, komentował ostatnio galę EMA dla MTV.

Z tym, że Nina na swoim Snapchacie powiedziała coś w stylu "to mój nowy rozdział w moim życiu", co z automatu sugeruje że pożegnała się z ZPR Media. Stopniowe odsuwanie jej z prowadzenia programów w Eska TV i przeniesienie do niszowej Hip Hop TV (w której zbyt długo nie zagrzała miejsca) tylko to potwierdzają. Poza tym - komentowanie gali to jednorazowa okazja, a kierowanie social mediami przez Lady Ninę będzie jej stałym obowiązkiem. ;)

 

A czy ja pisałem coś w stylu że "skoro VIVA inwestuje w social media, to w standardową telewizję również"? To była tylko lekka sugestia, poza tym nawet jeśli mieliby "rozwijać" VIVĘ, to raczej nie w najbliższym czasie.

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, 2017 rok i wreszcie konto na Snapchacie. Bardzo fajnie że tak się stało, lubię Lady Ninę.

 

Możliwe, że coś jest na rzeczy, bo sama Nina nagrywa na tle trójkątów i loga VIVY, profil zmienił zdjęcie w tle, więc MOŻE planowana jest zmiana ramówki. Nie sugerowałbym się tym, że na stronie prasowej ramówka jest taka sama do kiedyś tam, bo jak wiadomo zmiany następują zwykle nagle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na ich Instagrama i chyba jednak ten większy nakład na social media się nie opłaca - live'a na Instagramie w chwili, kiedy zerknąłem na niego oglądały zaledwie 22 osoby (przy 27 tys. obserwujących to wynik poniżej jakiejkolwiek krytyki), a 4 godziny po ogłoszeniu pierwszej tzw. aktywności, gdzie nagrodą jest repost zdjęcia wybranego zwycięzcy na Instagramie praktycznie nikt nie wziął udziału :lol2: Jak tak dalej będzie iść to w tym kierunku, okaże się że Nina trafiła do jeszcze większej utopii niż Eska :P

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, o jaa. Zazdroszczę tej Ninie, chciałbym dla VIVY takie rzeczy robić. Fajnie strasznie :(

Swoją drogą, jeśli to tylko w necie wszystko będzie to ja dużej kariery nie wróżę. Na kundelku są plotki o Arianie Grande, także no... :D Ale dobrze, że coś się tam dzieje jednak.

Edytowane przez varsovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem, jest to tani chwyt na większą oglądalność VIVY. Ludzie (fani Lady Niny) zobaczą,że jest teraz na Insta VIVY, to sobie pomyślą,że może i w TV jest, więc włączą i będą czekać, aż może się pojawi. A tu klops i jej nie ma w TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dzisiaj VIVA zaskoczyła w paśmie TY WYBIERASZ - na 31 miejscu Bebe Rexha feat. Nicki Minaj - No Broken Hearts, na 18 miejscu - Katy Perry feat. Juicy J - Dark Horse. :)

Możliwe, że wzięto te utwory z 1500STO900 - tam również się te obie piosenki znajdowały w tamtym głosowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam dlaczego nie zmienią nazyw tego kanału z VIVA na VIVA Dance?. ten kanał nie nadaje już od kilku lat innej muzyki jak dance, EDM, dance-pop. Dawna VIVA puszczała różne gatunki. Dlatego uważam, że zmiana nazwy na VIVA Dance była dobrym posunięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...