Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W/w klipy lecą również na VIVA UK. Właśnie w tej chwili oglądam brytyjską wersję Vivy i muszę powiedzieć, że kanał gra ciekawie. Lecą różne topy tematyczne. Leci sama muzyka nie ma tam programów i seriali. Kanał gra spoko. Mam nadzieję, że nie trafi do wiązki UK. Do dziś tęsknie za moim ulubionym The Box, Kiss :sad:

 

W odliczance Top 30 m.in: 

https://www.youtube.com/watch?v=gf2vwAp2XVU 

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dawno nie oglądałem Vivy UK skoro leci tam non stop muza. Parę lat temu większość ramówki zapełniały durne szoły.

Czy kanał gra ciekawie? Po prostu grają inaczej niż w Polsce. Tak samo "angole" powiedzieliby o naszej Vivie, z której przynajmniej połowy klipów nowych jak i starych nigdy u siebie nie słyszeli. Ja mimo wszystko wolę naszą Vivę, nawet bardziej od MTV Dance (gdzie w codziennej playliście są klipy sprzed roku..ile można...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ten Dance na wyspach brytyjskich jest trochę inny i bardziej bliżej mu do Pop-u i R'N'B niż do Techno czy Trance. Obecnie tym dawnym stylem grają DJ-ie od Holandii w stronie środkowej i wschodniej Europy :-) Oni strasznie są proamerykańscy muzycznie :sad:

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy kto czego szuka. Mi obecnie znudziła się muzyka techno i trance i idę bardziej w house, pop, R'N'B. Bardzo odpowiadała mi playlista kanału Kiss, czy The Box tam leciały takie klipy jak:

Oczywiście na naszej Vivie wieje nudą jak [beep]a ta same klipy i teraz nowości dodawane do playlisty raz na 2, 3 tyg już nawet nie co tydzień. 

Np. Mam dostęp do kanału Clubland TV na który teraz nie mogę patrzeć (jeszcze ta nowa kiczowata oprawa graficzna) mam dość tego brytyjskiego techno jedno i to samo tam leci. Kiedyś kanał był ciekawszy leciało więcej EDM i różne topy. Szkoda, że The Box, Kiss został zabrany na wiązkę UK :sad:

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@satmaniak2000, na naszej Vivie wieje nudą dlatego, że marketingowe bezguścia ustalają playlisty a ludzie z przypadku zasiadają w jej zarządzie.

@Peterownys, no bez przesady z tym wschodem. Gdyby ta propozycja była po angielsku to i owszem, no ale nie po rosyjsku.

 

[...]

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne nawiązanie do polityki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że Viacom nie umie kierować kanałami muzycznymi. Kiepska w tym jest ta korporacja. Najgorsze, co może być, to tylko kasa dla nich jest najważniejsza. Nic więcej. ,,Pieniądze szczęścia nie dają'' xD

VIVA i VH1 się psuły na gorsze i jeszcze bardziej się pogarszają do swojego poziomu, szczególnie VIVA. Jakoś tak nie cierpię stacji z dennymi ramówkami i denną playlistą. Do tej ligi należy dopisać VIVĘ Polską. Jakby w tej nędznej firmie korpo mało kto interesowałby się słowami widzów i jakby nie mieli większej góry pomysłów na nowe pasma w ramówce :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpisz tej stacji, a masz je logo na avatarze... gdzie tu sens?

Mi nie chodziło głównie o Vivę, że ''nie'' cierpię tej stacji... Po prostu miałem prawo wyrazić własne zdanie.

I radzę tobie też zerkać na sygnaturę niż tylko na ten avatar.

Koniec off-topic.

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kolego @ad_am Ty często to zdanie wyrażasz. Średnio co kilka postów. Po czym piszesz jaka nowość pojawiła się na vivie, albo nic nie znacząca pomyłka. Takie biadolenie nic nie da, a tylko denerwuje innych użytkowników, bo wałkujesz jedno i to samo w kółko, tylko w innym układzie zdań. Nudne to ;)

 

Też mam sentyment do tej stacji, ale nie pisze co trochę jacy rządzący nią są ble itd.

 

Co do vivy ciekawe jak zastąpienie eski ósemką wpłynie na oglądalność vivy w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peterownys, no bez przesady z tym wschodem. Gdyby ta propozycja była po angielsku to i owszem, no ale nie po rosyjsku.

 

[...]

 

Bez jakiej przesady? W głównych, polskich stacjach muzycznych nie za często usłyszysz jakiś smaczek zza wschodniej granicy, a tu podaję jeden z ichniejszych teledysków dance/house, który jest bardzo dobrze zrobiony (tu) przez artystę ukraińskiego. Bardzo rzadko mam okazję na 4FUN.TV czy VIVIE POLAND posłuchać jakiś dobry teledysk z tamtych rejonów, więc nie ma żadnej przesady w proponowaniu "ruskich" klipów. Powinno być ich tutaj coraz więcej, no ale poprawność polityczna robi swoje w polskich mediach.

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego "powinno"? Czy polskie klipy hulają w rosyjskich stacjach muzycznych? A jeżeli rosyjskie tak to dlaczego nie puszczać innych np. po czesku czy litewsku?

Eska i tak swego czasu ściągała na antenę mnóstwo tego typu wschodnich "smaczków" nieznanych często nawet na lokalnych rynkach, szkoda że nie działało to w drugą stronę ;) Jedynie Margaret udało się wybić w Europie, ale raczej nie za sprawą przypadkowych emisji w różnych stacjach TV. 

 

Rosyjskich/wschodnich artystów na antenie VIVY, Eski czy 4fun i tak było dość sporo, zarówno popularnych na całym świecie jak t.A.T.u., ale również Serebro (Mama ljuba, Kiss, Gun) czy nawet Dan Balan. Ponadto 4fun.TV grał nawet solowe utwory jednej z wokalistek Tatu - Julii Volkovej, mimo że one były przeznaczone głównie na rynek rosyjski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie utwory np. rosyjskojęzyczne w wersji angielskiej są lepsze. Akurat Tatu po rosyjsku o niebo lepsze. Wiadomo, w bogatych krajach zachodnich to trudne do wyobrażenia, żeby nie było po angielsku, ale na to też nie ma reguły - przecież O-Zone osiągnęli niesamowity sukces w UK wykonując "Dragostea Din Tei". Po prostu w oryginale, po rumuńsku i dotarli do miejsca 3. Natomiast Kate Ryan w UK kompletnie nieznana, a jej pierwszy hit (w wersji angielskiej) przerobiła na francuski i dopiero był sukces w innych krajach. W UK to chyba znają tylko jej "Ella L'Ella". Apropo Kate Ryan - tylko Desenschantee obecna Viva puszcza, a gdzie reszta???

Nasza Viva kilka rosyjskojęzycznych hitów puszczała i świetnie się słuchało : Tatu, Nichya, "Kanikuły", Verka Serduschka (okropne), "Sexualna", DJ Smash "Volna" (rewelacja).

Akurat wiele hitów po rosyjsku jest dobrych, czasem łapie w aucie radio Kaliningrad, czy coś w tym stylu (jakieś gold?) i świetna leci tam muzyka. 

Więc nie jestem za tworzeniem w "języku uniwersalnym". To musi być dobry kawałek, a nie koniecznie po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Wszystko zależy od tego, jak utwór jest wyprodukowany i czy wpada w ucho. Przecież najpopularniejsza piosenka na YT to "Gangam style". 
Mnie tylko zdziwiło, że wg Peterownysa te kawałki "powinny" być grane. 

Polska i tak jest bardziej chłonna na nieanglojęzyczne piosenki, niż inne kraje. Tak mi się wydaje. Kiedyś sprawdzałem, czy "Seksualna niebezpieczna" była popularna w Rosji i trudno było mi znaleźć jakieś oficjalne listy przebojów z tym kawałkiem. O zespole Nichya już zapomniałem, ale on był znany przez chwilę tylko w Rosji i w Polsce - na fali popularności Tatu (wokalistka Nichyi była jedną z menadżerek i twórców w teamie Tatu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...