Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Bytesize utwór w postaci linku do YT - Dimitri Vegas & Like Mike "Stay A While" udostępnił już użytkownik @satmaniak2000.

 

Jeszcze z nowości widziałem:

 

SEAN PAUL FEAT. CHI CHING CHING - CRICK NECK:

 

LADY GAGA - PERFECT ILLUSION:

 

KUNGS FEAT. JAMMIE N COMMONS - DON'T YOU KNOW:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal brak kawałka, który powinien lecieć już dawno na playliście. Ciekawe, kiedy się obudzą? Czy w ogóle! 

 

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję filmiku w poście. Filmiki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj

VIVA PL to już prędzej grała inny utwór od Jonas Blue, bo ''Fast Car''.

 

Dzisiaj

W paśmie Ty Wybierasz poleciała jako nowość piosenka Sean Paul - Crick Neck na miejscu 16. Zdarzyła się mała wpadka po reklamach od miejsca 3. do 1. - nie było tematu w belce z żółtym kółkiem. Na miejscu 1. został puszczony utwór Lady Gagi ''The Edge Of Glory''.

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

VIVA PL się poprawia bo widzę więcej klasyków w Playliście stacji. Widziałem wczoraj DARIO G - SUNCHYME czy SASH! FEAT RODRIGUEZ - ECAUDOR :-) No i jeszcze widziałem dotąd nigdy wcześniej od zmiany w EMD kanał ten klip:

TIGA - Sunglasses at night

Przestali wałkować wkółko nowości na Playliście i więcej do niej wrzucają w rotacji starszych klipów wcześniej emitowanych :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...