Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

notowanie 1500...nie ma za bardzo wiele wspólnego ze starą Vivą.

Grafika Vivy oczywiście, że jest dobrze dopracowana i nie trzeba jej zmieniać, liczę że jeszcze długo będzie.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem niniejszego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości, które pojawiły się wczoraj na Vivie < oprócz tego Rag'n'Bone'a z utworem Human z gatunku pop > to:

- najnowszy Gromee i Spirit (ft. Mahan Moin)

- Jonas Blue - Perfect Strangers(już od dłuższego czasu puszczają na Esce i 4fun, aż dziwne że dopiero teraz na playliście VIVY jest)

 

 

notowanie 1500...nie ma za bardzo wiele wspólnego ze starą Vivą.

Niekoniecznie może mieć coś wspólnego ze ''starą'' i ''dobrą'' Vivą, jaką wszyscy znali. 1500sto900 prędzej wystarczy uznać za ''odpoczynek od muzyki EDM''

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie zdałem sprawę jak oni mocno są zacofani z nowościami na Vivie. Utwór Burak-Tuesday już jest prawie miesiąc wałkowany w radiach i na innych stacjach muzycznych jak nie dłużej. A na Vivce nie kojarzę abym go w ogóle widział, przynajmniej ja. Jest coraz gorzej. A playlista mam wrażenie, że się coraz bardziej kurczy. Co godzinę jak włączę ten kanał to leci ten sam utwór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie zdałem sprawę jak oni mocno są zacofani z nowościami na Vivie. Utwór Burak-Tuesday już jest prawie miesiąc wałkowany w radiach i na innych stacjach muzycznych jak nie dłużej. A na Vivce nie kojarzę abym go w ogóle widział, przynajmniej ja. Jest coraz gorzej. A playlista mam wrażenie, że się coraz bardziej kurczy. Co godzinę jak włączę ten kanał to leci ten sam utwór.

Ten utwór leci na VIVIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

4 lata temu wyemitowano pamiętne zestawienie 100% VIVA SYLWESTER, gdzie puszczono masę porządnych i klasycznych utworów dance. Większość z nich stanowi obecnie playlistę ogólną na VIVIE...

 

Zgadza się. Ale jest też parę klipów, które wtedy zostały puszczone, a których Viva dziś nie gra na swojej playliście jak np ''Agnes - On&On'' 

 

Nowość na Vivie  Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...