Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trójkąt przy VIVA DANCE MIX jest zminimalizowany. Oby tak dalej :)

 

EDIT: VIVA DANCE również nie ma swojego żółtego kółka. Ponadto pod koniec VIVA DANCE MIX nie wyświetliła się zapowiedź kolejnego pasma.
Sytuacja jest taka sama jak w 100% DANCE i mam nadzieję że tak już zostanie.

 

EDIT 2: Tak samo jest teraz, w czasie VIVA POWER DANCE. Nie ma ani zegara ani towarzyszących mu trójkątów.



O dziwo, tak samo jest podczas TY WYBIERASZ, gdzie leci czarny, mały trójkąt z podpisem. Numer miejsca jest już jednak za nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja była dzisiaj o 15 w Club Chart, gdzie tam również za trójkątem był numerek.

 

Dobrze, że zrezygnowali z tego żółtego kółka. Przeszkadzał. Ale mogliby przywrócić czarny trójkąt z 10-ma małymi trójkącikami i dać do 100% DANCE oraz z powrotem do VIVA DANCE MIX.

 

Do pozostałych pasm/list powinni dać trójkąty, których używali w latach 2012-2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wyżej opisane.

 

 

 

O dziwo, tak samo jest podczas TY WYBIERASZ, gdzie leci czarny, mały trójkąt z podpisem. Numer miejsca jest już jednak za nim.

 

 

Z tym, że niewiele z tego opisu zrozumiałem i dziś miałem okazję zobaczyć jak to wygląda. Otóż numer miejsca jest w tym samym miejscu, co był, tylko pozbawiony tła tj. kółka i czarnego trójkąta. W efekcie numer miejsca jest pod belką, obok małego trójkąta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer miejsca jest czarny, jak zawsze, przez to często mało widoczny. Jest też odrobinę niżej, ale generalnie - właśnie tak. Wyobraź sobie lepiej "Ty wybierasz", w którym jest jeszcze belka "Electronic Dance Music" i ten numer jest pod nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Coś popsuli z belkami lenie. Pojawił się jakiś nowy klip na VIVIE i belka jest rozjechana, w ogóle nie ma efektu "lupy", tłem dla belki jest jakiś randomowy punkt w teledysku.

Wygląda to mniej więcej tak:

d1ae0c0a394fc65d09a063a9c65fc804_orig.jp

Edytowane przez varsovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mijają 2 lata odkąd muzyka EDM pojawiła się na Vivie. Jakie zdanie byście wyrobili i jak oceniacie te 2 lata z tą muzyką na tym kanale?

Według mnie na początku dało radę znieść ich playlistę, wykopywali niektóre klasyki z archiwum, trochę nowości starali się wrzucać. Późniejsze miesiące były kiepskie. Mało co dodawane były nowości, a wałkowano do bólu ''starocie'' Od początku wakacji po likwidacji programów rozrywkowych i seriali ramówka została pogorszona, i później zmieniono ją na tą obecną, która jest słaba. Do dzisiaj żadnych zmian nie ma, a sam kanał mimo monotonnej playlisty, jak i również ramówki, wciąż nie ma najgorszej oglądalności i nadal utrzymuje się na rynku wśród stacji muzycznych.

Moim zdaniem VIVA powinna ''wspiąć się'' na podium, jeżeli chodzi o wyniki oglądalności. Mogłaby zmienić ramówkę, wrócić do innych gatunków niż grać tylko EDM, a jak nie chcą te lenie tego przemyśleć, to... Cóż, to Viacom podejmuje decyzje, więc czasem trudniej się pogodzić, a czasem łatwo się przyzwyczaić do zmian, zależy jakie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę, że grają EDM i tego nie zmienili. Jest mnóstwo kanałów grających pop, a tak to przynajmniej oni się wyróżniają na tle innych. Ramówka jest beznadziejna, ale nie przeszkadza mi to, bo nie oglądam tego kanału :)

 

Totalnie nie zależy mi na tym, żeby VIVA miała wyższą oglądalność bo nie jestem jej właścicielem. Bardzo dobrze mi z tym, że ma jaką ma.

 

Edit: Mogliby nadawać inne gatunki i być dawną VIVĄ, ale pod warunkiem, że przykładano by do niej taką wagę, jak dawniej. Obecnie raczej wyglądałoby tak, że szafa grająca EDM zmieniłaby się na szafę grającą pop z ramówką pewnie podobną do niedawnej ramówki VH1. Czyli wciąż nic ciekawego.

Edytowane przez MIGUEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...