Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy Viva zmieniła swoją ramówkę? Mnie zmiana odpowiada, zastanawiam się czy to nie jest zmiana tylko na ferie dla dzieciaków... Dzisiaj trafiłam na kawałek B.B.E. - Seven days and one week, który widziałam tylko na MTV Dance.

 

Gdyby to była zmiana na krótki czas to wątpię żeby wycofywali hasło "Gramy programy"... Chociaż w sumie kto im tam wie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości - polska VIVA jest jakoś dystrybuowana poza granicami Polski :?: Bo mamy na forum widza z Rosji, a powyżej np. wątek Albańczyków. Zastanawia mnie w jaki sposób odbierają VIVE.

 

--------

Dj Dean - It's A Dream

- jestem ciekaw czy ten kawałek VIVA ma w bazie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 razy w ciągu jakichś 20 minut MARTIN GARRIX - VIRUS, mała wpadeczka :)

Mi też się podoba ;) Wpadka wpadką, ale na to wychodzi, że ten klip jest lubiany i przez kierownictwo stacji i przez samych widzów, z resztą na MTV Dance też można było go często spotkać :)

COSMIC GATE - Exploration Of Space - Teraz na VIVIE! :)

 

Czytają forum, w takim razie niech graja moje propozycje z postu na poprzedniej stronie. :D

To skoro Viacom spełnia każdą naszą zachciankę, którą wypiszemy na naszym forum, to ja jeszcze bym chciał by dopisano do belek nazwę albumu, z którego dana piosenka pochodzi bo niejednokrotnie lecą u nich teledyski jedynie z niepełnym wykonawcą i tytułem utworu, bez albumu a po co ta linijka ma się marnować. Nawet na VH1 gdy puszczają "The Riddle" Gigi d' Agostino to i tam podany jest album a na VIVIE go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 razy w ciągu jakichś 20 minut MARTIN GARRIX - VIRUS, mała wpadeczka :)

Mi też się podoba ;) Wpadka wpadką, ale na to wychodzi, że ten klip jest lubiany i przez kierownictwo stacji i przez samych widzów, z resztą na MTV Dance też można było go często spotkać :)

 

Ej, ja też lubię, ale słuchać go co 15 minut nie chcę, wy raczej też nie ;) W tym przypadku, jednorazowym, też mi to nie przeszkadzało, uwzględniłem tylko swoje spostrzeżenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze się nie cieszcie za bardzo. Viva DE też już szła powoli w powrót muzyki aż nagle znów się u nich pogorszyło. Na Vivie HU też jest raz więcej muzyki, a raz seriali. Więc nie można wykluczyć że nasza Viva też będzie mieć różne spostrzeżenia. A w końcu każda wersja Vivy jest od siebie uzależniona. Oczywiście też bym chciał aby było jeszcze lepiej. Ale cóż czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś Vivę odbierali ukraińcy, bo nawet bardzo narzekali jak zmieniła się w vavę, mam znajomych w Niemczech i przez jakąś platformę kablową z kanałami fta też odbierali naszą Vivą i ją woleli bo na ich leciała niemiecka Brzydula, ale jak naszą Vivę zakodowali to koniec. W latach 90-tych Viva DE była kilka lat dostępna w UK i swojego czasu wiele klipów z niej szturmowało uk top 40 np. DJ Quicksilver, Future Breeze, Red 5 (ale to było krótko). Też mnie ciekawi jakie kraje obecnie odbierają naszą Vivę.

Czasem są "pustki" w belce z płytą, ale to standard, chociaż i tak nasza Viva ma nieźle uzupełnione, zwłaszcza klasyki. Napewno "The Riddle" na VH1 ma wypełniony album? Przecież oni nadają z tej samej bazy klipów co Viva. Wreszcie tych Kardashianów zdejmują, jeszcze tylko te maszkary co się tłuką non stop. Może jakieś ciekawe pasma wieczorne będą? :brawo: Póki co trzeba się cieszyć z tego co jest, bo zaraz może nie być :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...