Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VIVA Polska obecnie korzysta z archiwum klipów TMF Nederland i MTV Networks France co widać bardzo dobrze po klipach i opisach ich :-) To archiwum jest bogatsze niż to w Londynie od MTV Networks UK :-)

Szkoda że Viacom zamknął TMF Nederland. Ta stacja grała tak samo jak teraz VIVA Polska :-)

Ten kawałek wpadł mi w ucho z VIVY PL: "ELVANA GHATA - PUTHE" :-)

 

A dlaczego by nie korzystać z archiwum niemieckiego (Viva DE) które jest zdecydowanie bogatsze, pełniejsze i bardziej klasyczne? Co stoi na przeszkodzie korzystania z niemieckiego archiwum???

 

 

Co do maila to może @Stars TV nadawcy mają widzów w d*** bo głownie liczą się badania i czerpanie zysków z reklam ale mimo wszystko mail jakiś tam posłany...

 

Witam serdecznie,

 

Po dłuższym czasie postanowiłem poszukać w swoim dekoderze Vivę Polska... Zrobiłem to po przeczytaniu postów na forach internetowych odnośnie większej aktywności kanału do muzyki. I to jakiej! W dużej mierze do muzyki z lat 90... Co cieszy! Wreszcie mogę przypomnieć sobie w dobrej jakości stare klipy z lat młodości. Bardzo dobry ruch z Waszej strony! Posiadacie przeogromne archiwum teledysków jeszcze z czasów niemieckiej Vivy i cieszę się że to przypominacie a także mam nadzieję że będzie tego

więcej! Poszperajcie w archiwum! Obecnie pokolenie ~30 latków oczekuje także czegoś więcej niż najnowsza muzyka czy muzyka rodem z VH1... Muzyka eurodance z lat 90 warta jest przypomnienia na ekranie telewizora. Proszę kontynuujcie to co zaczęliście i nie zmieniajcie ramówki. Liczę też na jeszcze większe wydłużenie pasma muzycznego powiedzmy do 21 :-)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 1997 roku było 1 MTV dla Europy. Co się stało później z dystrybuowaniem klipów do regionalnych kanałów MTV? W początkach istnienia MTV nadawało z Amsterdamu, później z Londynu. Czy ktoś wie z jakiej bazy korzystało MTV Polska jak powstało w 2000 roku? Bo baza klipów MTV PL była bardzo dobra. Co do bazy MTV UK to chyba też jest ogromna, bo z niej teraz lecą klipy na MTV Classic i to są klipy z czasów jak królowało eurodance na jedynym MTV dla całej Europy. MTV Central czyli niemieckie chyba też do czasu wykupienia Vivy korzystało z brytyjskiej bazy klipów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność na razie słaba bo stacja nadal za słabo informuje o zmianach na Vivie. Postu na fb jakiego takiego nie było jeszcze, a zdjęcie to nie wszystko. Ogólnie na wielkie rewelacje nie ma co liczyć. Eski nie dogonią bo DVB-T robi swoje. Ale oglądalność troszeczkę podskoczyła. Ciekawe jaki wynik zadowoli Vivkę. Może gdyby grali muzę również po 20:00 to wtedy ludzi by jeszcze bardziej przybyło. Zwłaszcza że jeszcze 3 lata temu Viva chętnie gościła w piątki i soboty w pubuch i na domówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jak im to nie wyjdzie to przy zmianie ramówki będą się kierować oglądalnością, a nie zdaniem widzów. Przecież chodzi o pieniądze.

 

A teraz jeszcze lepiej...TATU - "All the things she said"!

 

I to mnie zastanawia. TV Disco też to gra, a ja nie potrafię zrozumieć co to ma wspólnego z dance.

 

Bo to jest po prostu dobry kawałek. Myślę, że nie ma nic złego w tym, że od czasu do czasu w paśmie Dance zagrają jakiś klasyk. Lady Gaga "Alejandro" też widziałem i nie mam im tego za złe.

"All The Things She Said" leci też dość często, poza VIVĄ i TV Disco, na mjuzik.tv. Z kolei Stars.TV gra rosyjskojęzyczne wersje ich piosenek.

 

Poza tym dziewczyny z t.A.T.u. były obecne na VIVA Comet 2008, stąd może ta sympatia? :) Czy ma ktoś zapa z klipem Tatu na VIVE? Jakby ktoś miał to byłbym wdzięczny.

BTW, pamiętam że w 2007 i 2008 roku VIVA i MTV Polska jako jedyne u nas w kraju pokazywały teledyski z ostatniego albumu tej grupy, chodzi o klipy "Biełyj płaszczik/White Robe" i "220". Te widea zostały wysłane do nich bezpośrednio od menedżmentu Tatu, więc skoro teraz korzystają z zagranicznej biblioteki klipów to raczej już nigdy ich nie zobaczymy w polskiej telewizji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo VIVY nagrywam od momentu zmian, dzięki niej wróciła moja miłość do muzyki dance, akurat dziś po południu oglądałem i nagrywałem :-) Pózniej będzie można wywalić reklamy (ale oprawę zachować gdzie indziej) i połączyć te nagrania :) Nagrane mam już około 8h (o.O) , także nie ma sensu na VHS pchać. W życiu tyle godzin nagranych łącznie nie miała żadna stacja u mnie

 

Ciekawostka: Chodziły pogłoski, że dziewczyny z t.A.T.u to lesbijki, okazało się, że to tylko zabieg promocyjny, w rzeczywistości jedna z nich jest homofobką(em?) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie przepraszam jest zmiana. Muzyka będzie dłuższa o 5 minut. Zamiast o 18:05 skończy się planowo o 18:10 :D Po za tym są w ramówce mniej znaczące programiki. Nie będzie już tych zawzięcie reklamowanych Królowych Hardkorów czy U kardashianów. Zresztą nie zapominajmy że ten program się 10 razu może zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo VIVY nagrywam od momentu zmian, dzięki niej wróciła moja miłość do muzyki dance, akurat dziś po południu oglądałem i nagrywałem :-) Pózniej będzie można wywalić reklamy (ale oprawę zachować gdzie indziej) i połączyć te nagrania :) Nagrane mam już około 8h (o.O) , także nie ma sensu na VHS pchać. W życiu tyle godzin nagranych łącznie nie miała żadna stacja u mnie

 

Ciekawostka: Chodziły pogłoski, że dziewczyny z t.A.T.u to lesbijki, okazało się, że to tylko zabieg promocyjny, w rzeczywistości jedna z nich jest homofobką(em?) :P

 

Po prostu jedna (ta która ma dwoje dzieci z dwoma innymi facetami) powiedziała w jakimś show to co można w Rosji mówić, tak jak Isinbajewa.

 

Zawrzało po tym w internecie bo jakby nie patrzeć strzeliła sobie w stopę tak jakby nie wiedziała że jej odbiorcy to głównie geje.

 

A ja pamiętam angielską wersję jak leciała co godzinę (takie chyba bylo ograniczenie) na Vivie Plus dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos oglądalności itd. Myślę, że jeżeli zaczęli by reklamować VIVĘ na siostrzanych kanałach (MTV, VH1) to na pewno oglądalność VIVY by wzrosła, ale chyba na to jest za wcześnie, za mało się zmieniło, tak na dobrą sprawę.

Drażni mnie reklamowanie, żałosnego śmierdzącego MTV na VH1, czy VIVIE i tego ich szoła "Warsaw Shore" gdzie Eliza i Trybson na koniec mówią "Szakira" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja by miała większą oglądalność gdyby w czasie muzyki była FTA, Wiele osób zrezygnowała z platform cyfrowych na żecz dvbt, a dekodery jako fta im pozostały więc nie da rady odkodować? Moim zdaniem kodować muzyke w tych czasach jest niepotrzebne ze względu na konkuręcje fta a także internet youtube i inne serwisy, tam jest szeroka gama clipów i coraz lepszej jakości, za sprawą dobrych starych nagrań upscalowanych w hd i obecnych materiałów w hd a nawet 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno być, bo przecież forumowicze nie piszą czegoś żeby program był gorszy, jak narzekają to po to właśnie, żeby samemu mieć większą przyjemność z oglądania w przyszłości. Jak nadawce jest mądry, potrafi poprawiać coś, wyciągać wnioski to też sam działa na swoją korzyść. Ciężko to wielu naszym nadawcom zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy czytają, czy to po prostu przypadek? ;) Dziś nawet zagrali "Goin in" Jennifer Lopez, piosenkę którą to wylansowali w 2012 roku (nie kojarzę, żeby eska to grała). Jak grają Zedd'a to mogli by odpuść Arianę popik Grande i dać klip "Stay the night" z Hayley Williams :) a jak idą na inne języki niż angielski, to liczę na teledysk Yasha - "Strand" :brawo:

 

Czy ktoś kojarzy piosenkę, która w tytule zawierała "Radio"? Ona była jakoś ok godziny 17 :wink:

 

Szykujcie się na...

na pewno viacom promujący warsaw shore nie odpuści nam tego kawałka ;) niezła sieczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...