Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przemyślana Playlista co ??? 20 klipów w kółko ciągle to samo, Viva Polska sto razy lepiej obecnie gra bo nie wiadomo jaki za chwilę puszczą klasyk a przeważnie obecnie jest tak że leci tzw. papka''to co zawsze'' po kilka razy i klasyk co 2 klip jest idealnie, ale wiadomo wszystkim się nie dogodzi. I kompletnie nie rozumiem takich wypowiedzi, bo zamiast się cieszyć że wkońcu mamy dobry polski kanał z muzyką dance niestety tylko do 18 :( nie trzeba skakać po innych satelitach i szukać to jeszcze narzekacie....masakra, oby grali tak cały czas i jeszcze lepiej !!

 

To nie narzekanie, a krytyka/opinia. Proszę tutaj bez nacisków, do krytyki każdy ma prawo. Ja osobiście bardzo się cieszę ze zmian, ale nie patrzę na nie bezkrytycznie jak ty i inni forumowicze. I dla mnie też playlista mogłaby być lepsza, pewna jej część mnie irytuje co nie znaczy, że narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam tylko nie jakieś eurodance w Club Chart. Może przynajmniej będzie to jakaś konkretna lista z najnowszymi kawałkami i nie tymi samymi co przez cały dzień.

Narazie grają spoko, klasyki od czasu do czasu są zarąbiste, Sylver uwielbiałem zawsze, może puszczą np. Lady Violet "Beautiful World", CJ Stone "Infinity", SM Trax "At The Club", Love Connection "The Bomb", Alice Deejay "Back In My Life", William Orbit "Barber's Adagio...". Obecnie i tak jest 200 razy lepiej, nareszcie w sobotę w ciągu dnia jest co oglądać i słuchać.

Etienne De Crecy dobry klasyk z 2000 roku czy początku 2001, MTV Polska puszczało to w kółko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Do VIVA Dance mogliby dać to logo, co podają na swojej stronie i na facebooku, do Club Chart logo z dawnego Club Rotation z Niemiec, a do Ty wybierasz też to z ich strony. Tak samo nie ma w ogóle czołówek do tych programów. Też mogliby coś dawać a nie tak drętwo puszczać jedno pasmo po drugim. Ale widocznie nie chce się nikomu tym zajmować. Dobrze, że sama muzyka to wszystko jakoś rekompensuje :)

 

Dzisiejsze notowanie Club Chart:

12. PHILIP GEORGE - WISH YOU WERE MINE

11. MARTIN GARRIX & MOTI - VIRUS

10. BLONDE FEAT. MELISSA STEEL - I LOVED YOU

9. ROBIN SCHULZ FEAT. JASMINE THOMPSON - SUN GOES DOWN

8. HARDWELL FEAT. CHRIS YOUNG - YOUNG AGAIN

7. CALVIN HARRIS FEAT. ELLIE GOULDING - OUTSIDE

6. DJ FRESH FEAT. ELLA EYRE - GRAVITY

5. DAVID GUETTA - DANGEROUS

4. TIMMY TRUMPET & SAVAGE - FREAKS

3. ALESSO & TOVE LO - HEROES (WE COULD BE)

2. DR. KUCHO & GREGOR SALTO - CAN'T STOP PLAYING

1. ARONCHUPA - I'M AN ALBATRAOZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CLUB CHART @VIVA Polska, 7/02/2015:

#12 Philip George - Wish You Were Mine

#11 Martin Garrix/Matti - Virus (How About Now)

#10 Blonde/Melissa Stell - I Loved You

#9 Robin Schulz/Jasmine Thompson - Sun Goes Down

#8 Hardwell/Chris Young - Young Again

#7 Calvin Harris/Ellie Goulding - Outside

#6 DJ Fresh/Ella Eyre - Gravity

#5 David Guetta - Dangerous

#4 Timmy Trumpet/Savage - Freaks

#3 Alesso/Tove Lo - Heroes (We Could Be)

#2 Dr. Kucho/Gregor Salto - Can't Stop Playing

#1 Aronchupa - I'm an Albatroz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Ty Wybierasz Dance a za tydzień EDM :D A ja myślałem, że będzie pop w tym jednym paśmie, ale nie przeszkadza mi to zupełnie. Może powinni zrezygnować z tematów?

 

A głosować można na Netsky - Come Alive :brawo: Ja się cieszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Ty Wybierasz Dance a za tydzień EDM :D A ja myślałem, że będzie pop w tym jednym paśmie, ale nie przeszkadza mi to zupełnie. Może powinni zrezygnować z tematów?

 

A głosować można na Netsky - Come Alive :brawo: Ja się cieszę!

 

 

Rihanna on the 6 place. This is horror

 

and Milky Chance on 41 place. Is Milky Chanse a dance music?

 

to admin: how to delete some messages?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...