Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie zmiany nap plus,w końcu to przypomina w jakimś stopniu dawną Vivę, choć za trochę za mało klasyków .Mogliby przypomnieć jakieś kawałki w stylu dawnego Rave np.Dune.Pozatym chętnie znowu bym zobaczył program Club Rotation noi wieczorkiem też jakiś blok z muzą być powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ "Za chwilę: Miłość na bogato"... :x bye VIVA see you tomorrow...

 

TV Disco gra to samo co grają wszyscy, wczoraj odwiedziłem ten kanał i nie ma jakiegoś szału. VIVA gra o wiele fajniej i można popatrzeć na świetne belki i identy! :)

 

 

Music returns to VIVA tomorrow at 4h 05min (in my time) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello. Jestem tu nowy i to wlasnie opinie na temat zmian na VIVA PL mnie tu przywiodły.

 

Musze przyznac, ze doznalem pozytywnego szoku. Nie myslalem, ze doczekamy sie powrotu do korzeni, a tu taka niespodzianka. Duzo EDM, klasyków i szeroka playlista. W czasie, kiedy mam wlaczony telewizor 80 proc poświęcone jest wlasnie temu kanalowi. Jestem w pelni za tym, by VIVA pozostala w pelni zorientowana na muzykę klubową. Na przyszlosc chcialbym tylko, aby stacja zainteresowala sie przeprowadzaniem transmisji live z eventów typu mayday, sunrise czy audioriver. Jako wieloletni moderator duzego forum, poswieconego muzyce klubowej, nie raz obserwowalem ogromne zainteresowanie audycjami nadawanymi poprzez stream.

 

Poki co gratuluje stacji zmian i bede obserwowal, co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąty dzień zmian, a Wirtualne Media dopiero się ocknęły, dodając przy tym w artykule twarz D. Reszki, na którą nie mogę patrzeć :)http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/vi ... teledyskow

___________________________________________________________________________________

Ale teraz tym mnie zaskoczyli :D

 

2357144d6d31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dopiero klasyka! - pamiętne czasy niemieckiej VIVY i europejskiego MTV.

BBE - "Seven Days And One Week" (1996)

 

7fdf407c65fd25dc9cd6b2b325b53811.png

 

Kolejna klasyka - czasy, kiedy ograniczony był dostęp do MTV Europe i można było oglądać MTV Central i VIVE Niemiecką:

 

8a9535a234ff1f2d5cee5ea888e76018.png

 

 

when I'm watching VIVA - VIVA broadcasting not very good clips

when I'm gone - VIVA broadcasting good clips!

F*ck!!!! :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

when I'm watching VIVA - VIVA broadcasting not very good clips

when I'm gone - VIVA broadcasting good clips!

F*ck!!!! :x

Tie up to your TV, you'll not miss anything. ;)

 

Faktycznie, na VIVIe zaczęły lecieć dobre klipy. Aż przywróciłem kanał wyżej na swoją listę razem z tematycznymi MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną rzecz mogliby jeszcze zmienić, przenieść belkę 'Za Chwilę' na początek. Nie wiem co za tuman wymyślił to, żeby była na końcu :lol2:

VIVA Niemiecka ma tak samo, więc zapewne przyszło to stamtąd, ale nasze MTV również wyświetla tę belkę na końcu teledysku, gdzie ona totalnie nie ma racji bytu. Każdy jest w stanie zaczekać te parę sekund żeby zobaczyć co poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że ta belka nazywa się "ZA CHWILĘ", a nie "NEXT", jak to ma miejsce na wielu kanałach, które chcą być bardziej "fajne"... Argument, że są nadawane FTA i często oglądają je obcokrajowcy mnie nie przekonuje, bo jakoś Eska też umie napisać po polsku "za chwilę" zamiast "now" i "next".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam kiedy zagrają "Mo-Do - Eins, Zwei, Polizei" albo Vengaboys :D :D

Wymiatają w kosmos z nową play listą !

Co do oficjalnego komunikatu/rozmowy http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/vi ... teledyskow wyczuwam (a moje prognozy co do Vivy były trafne - że zakodują itd kto pamięta ten wie ;) Muzykę spokojnie przedłużą bo na 1000% będzie miała większą oglądalność niż tysięczna powtórka tego samego sezony tipsów itp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Fajnie, że się zmienili, ale i tak szału nie ma. Smaczków trzeba szukać pomiędzy Mirami, tysiącem razy ZHU - Faded, przemaglowanym na wskroś "I'm An Albatraoz", Virusem Garrixa albo jakimiś Puthe. Brakuje EDMowych klasyków jak i progressive dance. Nie grają Dimitri Vangelis & Wyman X Steve Angello - Payback choć mają w bazie. Brakuje Alesso - Years, If I Lose Myself w jego remixie, jego collabu z Calinem Harrisem i Hurts czyli Under Control, In My Mind w remiksie Axwella, Don't You Worry Child od Swedish House Mafia, Calling (Lose My Mind) od Ingrosso i Alesso, czy też Avicii - She Wolf. O Supermode - Tell Me Why to nawet w sumie nie marzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...