Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście rzadko trafiam na to "Puthe" bo w ogóle nie przypadło mi do gustu :wink: Jak dla mnie za dużo wykonawców typu Sylver czy R.I.O., a za mało wspomnianej wcześniej "wysublimowanej muzyki elektronicznej". Szanuję gusta tych którzy słuchają Scootera, ale nie przebiją się z taką playlistą i myślę, że wkrótce ograniczą te kawałki na rzecz jeszcze większej ilości hitów typu "Wicked Wonderland".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przebiją się też z tego powodu że, wiele osób już zapomniało że tam wg jest muzyka ;) Ale gdyby bardziej się przyłożyli do promocji tego kanału, to myślę że wiele osób by znowu wróciło - w tej chwili są jedyną stacją, która ma najbardziej urozmaiconą playlistę, grają niby Eskowo/4Funowsko ale jednak inaczej ;) Mnie jakoś coraz bardziej przekonują ale nadal uważam że "szału nie ma - staniki nie latają" xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że mnie wcale nie zaskoczyli tymi numerami. :D Te piosenki są znane, regularnie puszczane przez inne stacje i sama VIVA też wcześniej je puszczała (Hity gorącego lata, 10 na 10, Specjalista, Top 50, VIVA DJ Night itd.).

 

Fajnie grają, inaczej niż inni, ale jak dla mnie to nie jest ta sama VIVA, co wcześniej. Zawsze w niej było miejsce dla polskiej muzyki, to ona wyznaczała trendy w tym gatunku, a od niedzieli na antenie nie pojawił się żaden polski kawałek. Po prostu jest mała różnorodność i mogliby jeszcze jakąś tę lukę uzupełnić i dodać inne magazyny. I denerwują mnie tym, że oprócz bardziej wysublimowanej muzyki elektronicznej puszczają za dużo piosenek typu "Wicked Wonderland". Oraz nie mają chyba nowej wersji "Can't Stop Playing" w remixie Oliviera Heldensa, która obecnie jest na topie i puszczają oryginalną wersję i ona jest też promowana w "VIVA poleca".

A ja uważam, że podjęli dobrą decyzję.Obecnie mamy lepszy podział kanałów:

MTV Polska-szoły,seriale

VIVA Polska-dance,szoły,seriale

VH1 Polska-pop,rock,klasyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak wolał :)

MTV PL - programy i seriale, czyli tak jak teraz

VIVA PL - muzyka, głównie dance i jego podgatunek eurodance, pop i hip - hop z przedziału 90's - 00's + lata współczesne

VH1 PL - ogólnomuzyczny z głównym postawieniem na pop, rock czy dance z przedziału 70's - 80's - 90's :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście rzadko trafiam na to "Puthe" bo w ogóle nie przypadło mi do gustu :wink: Jak dla mnie za dużo wykonawców typu Sylver czy R.I.O., a za mało wspomnianej wcześniej "wysublimowanej muzyki elektronicznej". Szanuję gusta tych którzy słuchają Scootera, ale nie przebiją się z taką playlistą i myślę, że wkrótce ograniczą te kawałki na rzecz jeszcze większej ilości hitów typu "Wicked Wonderland".

 

Wam się nie dogodzi, komerche i wysublimowaną muzykę dance masz na MTV Dance to jest Viva i playlista jest zaje**** grają tak jak nigdy nie grali i oby twoje słowa się nie sprawdziły, tyle klasyków już puścili że EskaTV czy 4fun TV pod względem Playlisty, może im buty czyścić, moim zdaniem się przebiją z taką playlistą właśnie za klasyki nareszcie mamy polski dobry kanał z muzyką dance, wogóle niech wróci Reality powtórki, seriale to wtedy będzie lepiej, masakra...

 

Od razu widać że grają inaczej po co drugi kawałek do jakiś klasyk bądź inny klip mniej znany itp......jest super, ale znajdą się takie osoby którym i tak się nie dogodzi.

Teraz mam taką Vivę o której do niedawna tylko marzyłem i oby tak już zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Podpinam się do wypowiedzi użytkownika z góry.

Jak nie było muzyki to było narzekanie. Jak jest, też jest narzekania, bo "zaraz zaczną rezygnować z np Scootera na rzecz "Wicked Wonderland"" I po co takie gadanie? Żeby jeszcze ten cały "Wicked" leciał co 15 minut jak na 4Fun.tv to spoko, ale ja na przykład nie spotkałem tej piosenki wczoraj w ogóle. Grają naprawdę inaczej od tych wszystkich stacji, nie spotkamy tutaj cudownych gwiazdek Meghan Treinor, albo tego pseudo zespołu REGE i piosenki "RUDE" i innych takich. Jest naprawdę super, taka powinna być ta "ostra" VIVA i taka się wreszcie staje. Na pewno wejdą też jakieś inne listy, jeśli będzie potrzeba. Grają naprawdę ambitnie, trochę starych kawałków i trochę nowych. Bez gadania, że grają tylko "świeżynki" bo to nieprawda! "Dla każdego coś miłego" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh chodziło mi tylko o to, że patrząc na to realistycznie, tych klasyków może być mniej. Chcecie lub nie, ale większość widzów woli komercję i WEDŁUG MNIE playlista Vivy w przyszłości już nie będzie się wam tak podobać jak obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, ale raczej nie. Liczy się panel Nielsena i statystyki oglądalności. Przy każdej zmianie wiedzą czy coś się przyjęło, czy nie. A tutejsi forumowicze chcą przeważnie czegoś innego, niż masowa widownia, która przynosi dochód. ;)

 

Wiem, oczywiście żartowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ "Za chwilę: Miłość na bogato"... :x bye VIVA see you tomorrow...

 

TV Disco gra to samo co grają wszyscy, wczoraj odwiedziłem ten kanał i nie ma jakiegoś szału. VIVA gra o wiele fajniej i można popatrzeć na świetne belki i identy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...