Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ta informacja pochodzi z kontaktu ze stacją - chociażby poprzez Facebook gdyż ja dostałem mniej więcej podobną odpowiedź przez co potwierdzam słowa kolegi Sentence :)

Faktycznie, to info zostało potwierdzone na ich facebookowym profilu.

 

Ogólnie rzecz biorąc widzę mnóstwo głosów zadowolenia. Może to renesans VIVY? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA Polska obecnie korzysta z archiwum klipów TMF Nederland i MTV Networks France co widać bardzo dobrze po klipach i opisach ich :-) To archiwum jest bogatsze niż to w Londynie od MTV Networks UK :-)

Szkoda że Viacom zamknął TMF Nederland. Ta stacja grała tak samo jak teraz VIVA Polska :-)

Ten kawałek wpadł mi w ucho z VIVY PL: "ELVANA GHATA - PUTHE" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dopiero w czwartek będę mógł się bardziej przyjrzeć Playliście Vivy i mam nadzieję wypatrzeć jakieś rodzynki, żałuję że pracuję w tym tygodniu na zmianie 10-18 tylko trochę z rana, ale za*** grają oby taka VIVA :)

 

Viva Germany też korzysta z tego archiwum co widać po opisach albumów, takie same w tych samych teledyskach, zwróćcie kiedyś uwagę na opis w belce w klipie ''DJ FRESH - HOT RIGHT NOW'' dość specyficzny tak samo na VIVA PL i Germany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! VIVA PL i VIVA DE/AT nadają z tego samego centrum nadawczego w Holandii. Nadają je z Amsterdamu :-) VIVA Hungary niestety już nie bo nadaje z Węgier z tego co wiem i na niej same prawie reality shows niestety królują :-(

Bardzo obawiam się o dalszy los VIVY w Niemczech bo dzieli czas z CC Germany a to niestety nie wróży jej przyszłości. Tak więc albo likwidacja albo zmiana w płatny kanał muzyczny co też spowoduję że w Polsce już wersji niemieckiej nie zobaczymy z satki :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21 mylisz się. Obecnie na węgierskiej VIVIE w tygodniu jest ok. 4 godzin programów (Top Model, Kinos i chyba Are You The One) a w weekendy tylko muzyka. Ich programy muzyczne to przede wszystkim VIVA Sounds, Night Sounds, Party Sounds, Megalló, Viva Chart Show, Parbaj (tłumacz google tłumaczy to jako dziesięciobój czyli zapewne jest to tematyczny top 10), Ranglista (kolejne tematyczne notowanie) i coś tam jeszcze. Jakby nie patrzeć to teraz na wszystkich oryginalnych VIVAch (nie mówie o brytyjskiej) dominuje muzyka (na niemieckiej w końcu mają tylko 2 godziny programów niemuzycznych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że się zmieniło na VIVA HU bo przez pewien czas wiem że było mniej muzyki tak jak u nas :-(

Co do dalszego kodowania to małe szanse wg. mnie żeby odkodowali emisję z satki choć powinni jeśli postawią znowu na muzykę bo przecież ich konkurencja to stacje music FTA :-)

Jak Viacom już coś zakoduję to na amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy jeśli obecne zmiany się przyjmą i pójdą w muzykę konkretnie to czy dalsze kodowanie VIVY będzie miało dla nich sens? (oczywiście przy założeniu, że uda się z muzyką)

 

Musieliby całkowicie wyrzucić z ramówki wszystkie programy, które się pojawiły po 17.07.2012, gdyż licencję na nie mają tylko na obszarze Polski. Gdyby całkowicie zrezygnowali z programów (w co wątpię) pewnie by odkodowali sygnał, kodowanie zupełnie by im się nie opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niech zostawią sobie parę godzin tych programów przykładowo:

 

Piątek/Sobota

 

06:00 Viva Dance

08:00 Ty Wybierasz

12:00 Viva Dance

18.00 Miłośc na Bogato

18.30 Miłość na Bogato

19.00 Show

20.00 Show

21.00 Show

22.00 Club Rotation

23.00 Viva Dance Mix

 

za***** się ogląda takie klipy na vivie, wtedy te logo tak fajnie wygląda ta Viva jest całkiem inna, super :) :)

 

 

 

I tak by było najlepiej, oczywiście na czas muzyki mogliby odkodować sygnał, ale to pewnie dużo zachodu od strony technicznej i pewnie by im się nie chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mówię, że nie :) Zasięg VIVY dziś to 63,2% więc to nie ma żadnego znaczenia czy będzie 63,2% czy 64,7%. Na tym poziomie zasięgu nie ma żadnego. VIVA jest wszędzie gdzie może być, mogę jedynie pomarzyć..

Czyli właściwie jedyną korzyść z FTA mieliby chyba widzowie z zagranicy ;p

 

Satmaniak było już o ramówkach w tym wątku mówione. Znowu się zaczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już wszystko wiemy, 2 lutego, godziny 6 -18: VIVA POLSKA 5.538 widzów (zasięg 63%), STARS.TV 6.490 widzów (zasięg 31%) - muszą się jeszcze wiele nauczyć :lol2:

Żartuję oczywiście, to dopiero pierwszy dzień z większą ilością muzyki, chwile musi potrwać zanim wszyscy zobaczą zmianę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...