Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajnie mieć włączoną VIVĘ o 14, a tam muzyka! ;) Super, wróciło "VIVA Poleca"! Naprawdę dają radę, Sonique, ATB, Scooter, tak mogą nam grać :) Poczytajcie komentarze na facebooku, ludzie bardzo są zadowoleni z tych zmian, mam nadzieję, że taka VIVA będzie nam grała bardzo, bardzo długo. Pewnie dostrzegą po jakimś czasie, że gdy jest playlista widzów jest np 1000 a jak reality to tylko 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszmarna jest muzyka w tych nowych jinglach reklamowych. Wixiarska bym nawet powiedział. Ten utwór Kalwi & Remi korzysta z sampla do

, a "Mama dzwoni" to przecież jakiś klip związany z MTV'owskim Warsaw Shore... Trzymają klimat z tymi reality shows, a nie z muzyką w VIVA Dance. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lotaryngia Może dla Ciebie ten jingiel jest wiksiarki, ale uwierz mi dla 80-90 % młodych osób jest to "strzał w dziesiątkę" :) Jakoś dziwnym fartem z muzyką Dance (electro house) ruszyła też stacja TV.Disco. Ciekawe kto wygra tą walkę o młodych widzów? Myślę, że Viva Polska (większy zasięg, znana marka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Czynniki, które wymieniłeś swoją drogą. Porównaj playlisty obu kanałów.

Oprócz tego Disco nie rezygnuje ze śmietnika na ekranie, który może do osób słuchających disco polo i trafiał, przy aktualnym profilu jak leci muza klubowa, a na dole ekranu jakaś kolorowa gierka "Serca Dwa" to nie wygląda to za dobrze :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień w miarę zaglądałem na VIVĘ i dopiero teraz poleciała jedna piosenka drum & bass. Liczyłem mimo wszystko bardziej na playlistę MTV Dance i więcej muzyki elektronicznej typu d&b czy dubstep a nawet więcej EDM, a puszczają mi RIO teraz... Bardziej w wasz gust trafiają, niż w mój, ale i tak jest lepiej niż wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał gra teraz [beep] powiem w podsumowaniu! :-) O taką VIVĘ mi chodziło żeby puszczała sam Dance i Clubbing :-)

 

 

Ja lubię różnorodność, a tutaj jej nie ma. To co gra VIVA Polska leci też na 4fun.tv i Eska TV, czyli ten sam muzyczny śmietnik, na który mówi się muzyka dance czy klubowa. Jednym słowem głośno, ale niekoniecznie już ambitnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...