Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mogą zrezygnować z tego g***a. Mogłoby być tylko na MTV, jak dotychczas, a na VIVA daliby jakieś obyczajowe czy filmy, a od rana do wieczora i w nocy muzyka.

Moim zdaniem Viva Polska powinna wrócić do swojego muzycznego charakteru a rozrywkę (reality show a docelowo tak jak dawniej tylko produkcje własne) oferować tylko w wieczorem (od 20:00) i w pojedyńczych odcinkach.

Pomysł z powrotem przez do muzyki oceniam jak najbardziej pozytywnie - oby tak zostało na stałe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mogą zrezygnować z tego g***a. Mogłoby być tylko na MTV, jak dotychczas, a na VIVA daliby jakieś obyczajowe czy filmy, a od rana do wieczora i w nocy muzyka.

Moim zdaniem Viva Polska powinna wrócić do swojego muzycznego charakteru a rozrywkę oferować tylko w prime time według mniej więcej takiej ramówki:

20:00 Polowanie na faceta

21:00 Randka się opłaca

21:30 Królowie hardkoru

22:30 Miłość w rytmie kasy

23:30 Polska stówa

Tym samym od 0:00 (lub nawet 23:30) do 20:00 byłaby muzyka a przez prime leciałoby pasmo reality show które to docelowo zastąpiłyby polskie produkcje własne.

Pomysł z powrotem do muzyki oceniam jak najbardziej pozytywnie - oby tak zostało na stałe :)

 

To teraz wyślij swoją propozycję Viacomowi, np. przez FB, poczekaj jakiś tydzień, dwa na odpowiedź odrzucającą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja w aktualnym formacie to AGONIA. Rzeczywiście albo ekstremalny ruch w ramówce na wiosnę - albo niech zamkną Vivę,podmienią na inną stację VIACOM i tyle.

 

PS Z tą muzyką to może tylko powrót na czas ferii szkolnych zimowych ? Jak dla mnie stacja i MARKA ma ogromny potencjał (oczywiście przy ogromnej reklamie że wracają do muzyki itd),dalej według mnie najlepsza oprawę telewizyjną - ale wszyscy z tego wątku wiedzą jak VIACOM zniszczył tą markę więc poczekajmy "jedna jaskółka wiosny nie czyni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest internetowe wydanie VIVA Clubbing (program zdjęli z anteny w 2012, ale internetowe wydania pozostały do dziś). Jeżeli to zamierzają puszczać w VIVA Dance, to chyba niewiele się zmieni.

 

Piszecie o otwarciu na różne magazyny. Ale po co? Żeby się utrzymać na rynku muszą się wyróżniać. To był ich argument 2,5 roku temu przy wprowadzaniu programów rozrywkowych. Jeśli graliby zwykły pop, niczym się nie będą różnić od Eski, 4fun, Mjuzik czy też własnego VH1. A kanałów z muzyką dance w Polsce nie ma. Jeśli playlista będzie taka jak MTV Dance, będzie dobrze. A tak w ogóle mogliby się wzorować na australijskiej wersji tego kanału - tam grają dance i hip hop.

filmik promujący ten kanał w momencie jego startu.

 

@strowger jemu chodziło o zegar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co, że co, że co? O kurde, czego ja się dowiaduję! Na VIVIE znów będzie muzyka? Ale tutaj ktoś dodał zrzut ekranu i pisze, że od 6 VIVA DANCE i 11:55 MIŁOŚĆ NA... to jak to w końcu będzie? Mogliby pokombinować z fajnym trójkątem, przecież te grafiki są świetne. Na prezenterów nie ma co liczyć, pouciekali :?

A przy okazji, może skoro dadzą tą muzykę, załóżmy do 18, to po prostu jakby takie zastępstwo, za programy, które powtarzają po tysiąc razy i może to się nie utrzyma zbyt długo, bo w tym czasie załatwią licencję na nowe odcinki Różowych Bogiń Hardcoru na Bogato? :brawo:

 

P.S. A może "Dance" w sensie "taniec"? :) A nie rodzaj muzyki, haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na facebooku na PW zapytałem czy rzeczywiście planują dłuższe pasmo muzyczne od lutego i na szczęście to potwierdzili. Tak więc skoro ramówka jest już chyba oficjalna.

@varsovie Ten zrzut dotyczy 1 lutego i wtedy muzyka jest jeszcze do 12:00 lecz już z nowym progrmem. Dopiero od 2 lutego muzyka będzie już do 18:00. Program Ty wybierasz zostaje. I dodatkowo w soboty o 15:00 Club Chart.

Ciekawe Jak będzie wyglądał ten nocny program Viva Dance Mix. Może to będzie coś w stylu Fresh Mixa z Eska TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ostatnio puszczają ten hit:

ee7a1260bd63.png

To jest chyba jedyny teledysk, który pochodzi z poprzedniego dziesięciolecia i jedyny taki, który czynnie pojawia się w playliście VIVY ;) Ciekaw jestem jak będzie od lutego z muzyką dance do 18. Swoją drogą to prawdopodobnie wydłużyli muzykę z okazji obchodzonego w tym roku 15-lecia stacji i chcieli dać jakby taki "miły" prezent dla widzów... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ostatnie posty tego wątku i jestem w lekkim szoku. Dłuższe pasmo muzyczne?

 

Może to tylko mała, nic nieznacząca zmiana, a może jesteśmy świadkami zwrotu akcji i VIVA znów powoli zacznie wchodzić w muzykę? Przyjmijmy (czysto teoretycznie) tą najbardziej optymistyczną opcję i VIVA idzie w muzykę.

Co się dzieje? Ano jej miejsce zajęła już konkurencja. Emitując znów same "hity" na czasie VIVA może swojej pozycji już nie odzyskać. Trzeba więc pójść jakimś "nieoklepanym" kierunkiem i znaleźć swoją niszę.

 

Z ciekawością będę dalej obserwował zmiany w ramówce, choć samego kanału nie obserwuję już od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcą się wyróżniać i wrócić całkowicie na rynek kanałów muzycznych to muszą upodobnić swoją ofertę do VH1, które z kolei trochę klasyki emituje. Tutaj szliby w kierunku rapu, hip-hopu, popu czy dance od lat 90. po dziś a na VH1 byliby nastawieni na rock, pop czy dance z lat 80. czy 90. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej miejsce zajęła już konkurencja. Emitując znów same "hity" na czasie VIVA może swojej pozycji już nie odzyskać. Trzeba więc pójść jakimś "nieoklepanym" kierunkiem i znaleźć swoją niszę.

 

Dokładnie. Od dawna uważałem, że VIVA powinna tak właśnie postąpić i tym kierunkiem powinna być muzyka dance (mam na myśli EDM). Na rynku albo hity, albo disco polo, albo stare hity. A EDM trzeba szukać w małych ilościach pomiędzy Mrozem, a Katy Perry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...