Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Calling (Lose My Mind)" jeżeli dobrze pamiętam, to chyba leciało wczoraj (albo przedwczoraj). No chyba, że mi się stacje pomyliły, ale w to wątpię.

Widze, że nie tylko ja zauważyłem tysięczne powtórki Zhu :D.

Co do Spady, to też się właśnie nad tym zastanawiałem, do tej pory nie puścili jej, szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, one wszystkie są dość nowe, obecnie na topie, grane w radiach, więc grają je na większych rotacjach.

Tak w ogóle, to strasznie mało grają Tiesta, albo Armina van Buurena. Właściwie, to widziałem tylko 1 kawałek Tiesta (z Hardwellem) i 1 AvB (This Is What It Feels Like), było coś więcej od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Tak to jest, jak za robienie playlisty bierze się ktoś, kto w ogóle nie ma o danym gatunku pojęcia. Szef kazał, to zrobili. Wpisali w wyszukiwarkę tagów "dance", wrzucili na shuffle co znalazło i tyle. Jak oglądałem MTV Dance na Thor 0.8W to aż nie chciało się na VIVA Polska wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy puszczą Spada & Elen Levon - Cool Enough bo pokazują ten klip w Viva Poleca ale nie napotkałem sie jeszcze na niego może puszczą go w Club Chart :D
Dzisiaj na VH1 "Cool Enough" było na 3 miejscu w Pop Chart, więc klip w bazie na pewno mają aktywny. Bardzo możliwe, że dopiero pojawi się w Club Charts.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, jak za robienie playlisty bierze się ktoś, kto w ogóle nie ma o danym gatunku pojęcia. Szef kazał, to zrobili. Wpisali w wyszukiwarkę tagów "dance", wrzucili na shuffle co znalazło i tyle. Jak oglądałem MTV Dance na Thor 0.8W to aż nie chciało się na VIVA Polska wracać.

 

Now VIVA Polska better than MTV Dance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Tak to jest, jak za robienie playlisty bierze się ktoś, kto w ogóle nie ma o danym gatunku pojęcia. Szef kazał, to zrobili. Wpisali w wyszukiwarkę tagów "dance", wrzucili na shuffle co znalazło i tyle. Jak oglądałem MTV Dance na Thor 0.8W to aż nie chciało się na VIVA Polska wracać.

 

Now VIVA Polska better than MTV Dance

Jest więcej klasyków w VIVA Polska, ale to MTV Dance ma bardziej przemyślaną playlistę. Chyba wolałbym żeby zrobiono w VIVA Polska konkretne pasma, niż taką mieszankę, którą da się oglądać jedynie jako nagranie na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie, to widziałem tylko 1 kawałek Tiesta (z Hardwellem) i 1 AvB (This Is What It Feels Like), było coś więcej od nich?

 

Tak, Armin van Buuren - Not Giving Up On Love ft. Sophie Ellis Bextor, kojarzę też Tiesto - Wasted ( :roll::roll::roll: ), aczkolwiek nie jestem pewien czy to była VIVA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może moje oczekiwania wobec VIVY Polskiej będą za bardzo na wyrost, ale przyjemnie na sercu zrobiłoby się, gdyby klasyki te starsze częściej na antenie pojawiały się - te z lat 90-tych. Wiem, że tamta epoka dawno się skończyła, ale warto pamiętać, że "matka" VIVA Niemiecka pojawiła się w 1993 roku i dorastała wraz z gatunkiem Eurodance, którego zresztą nie brakowało na wizji.

Zdaję sobie sprawę z tego, że moje treści powinienem kierować bardziej do stacji VIVA Germany, ale widać wyraźnie, że niemiecka wersja powoli dąży do swojego rozwiązania. Jedyna nadzieja jeszcze w kanale VIVA Polska, skoro zmienili ku lepszemu ramówkę i stawiają teraz na taneczne brzmienia.

Chciałbym po prostu zobaczyć na antenie sporo teledysków (przynajmniej z dwa klipy dance w ciągu godziny z lat 90) dance, trance, house z lat 1993-99.

Proszę mi wierzyć - YouTube czy prywatna kolekcja wspomnianych teledysków, to nie to samo - sama satysfakcja, gdy jest włączona VIVA, a na niej nagle pojawia się załóżmy Dune "I Can't Stop Raving"...

 

Może kiedyś dożyję takich czasów i zobaczę na VIVIE Polskiej chociażby takie oto klipy: :wink:

 

Dune - I Can't Stop Raving

DJ BoBo - Freedom

Mark'Oh - Fade To Grey

Sequential One - I Wanna Make You

Future Breeze - Why Don't You Dance With Me

DJ Pierro - Another World

Three'n'One - Reflect

Celvin Rotane - I Believe

RMB - Redemption (Original 1995)

Fun Factory - Pain

Sin With Sebastian - Shut Up And Sleep With Me

Technohead - I Wanna Be A Hippy

Dr Alban - Mr DJ

Kosmonova - Ayla

DJ Sammy feat. Carisma - Prince Of Love

Scooter - Move Your Ass

La Bouche - You Won't Forget Me

Felix - It Will Make Me Crazy

2 Brothers On The 4th Floor - Dreams

Sweetbox - Booyah (Here We Go)

Love Message - Love Message

Masterboy - Mister Feeling

Mr. President - Up'n Away

Cappella - Move On Baby

 

 

Brytyjski MTV Classic też się wyłamał ze swojego starego schematu - kiedyś naciskał na pop i rock z lat 80-tych i 90-tych, następnie całkiem zrezygnował z lat 80-tych i zaczął emitował głównie lata 90-te i lata 2000 do 2010, a teraz kładzie nacisk na pop i przede wszystkim na muzykę dance i house z lat 90-tych i także sporo emituje teledysków Eurodance. Także czasami warto wyłamać się ze swojej mentalności i eksperymentować.

Obecnie MTV Classic przemianowany jest na MTV Love, ale gdy sezon walentynkowy minie, to powróci z nadawaniem i mam taką nadzieję, że wróci wraz z blokami Dance/House/Eurodance.

 

Proszę popatrzeć, jakie to czasami perełki można wyłapać na MTV Classic - swoją drogą, kto by kiedyś pomyślał, że u Brytyjczyków Eurodance zagości, który słynął z anten VIVY i MCM i czasami z MTV Europe.

 

1167b2704fbb1a0a84238ec6e54800e8.png

 

4a0a24f121be904632dd53c3d3474935.png

 

3937b4b81e603247dd85c99b075f29c1.png

 

708e75648b910a399a81dc1d83f2ec06.png

 

f46c24e50d19f3db42f24b4993b3b80d.png

 

d6491d0538608acac8d71d9373d388e4.png

 

95010a0994cab5ce0d284dd149b67534.png

 

d0b52c6e8d07e995035417520f00dfac.png

 

0b0e6fb289c023e32cf18fe42309a0e4.png

 

69242314ae0bb6dad6cb11b180c8ff51.png

 

73cf4401d9db079ed81b3ee1be512527.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, jak za robienie playlisty bierze się ktoś, kto w ogóle nie ma o danym gatunku pojęcia. Szef kazał, to zrobili. Wpisali w wyszukiwarkę tagów "dance", wrzucili na shuffle co znalazło i tyle. Jak oglądałem MTV Dance na Thor 0.8W to aż nie chciało się na VIVA Polska wracać.

 

Now VIVA Polska better than MTV Dance

Jest więcej klasyków w VIVA Polska, ale to MTV Dance ma bardziej przemyślaną playlistę. Chyba wolałbym żeby zrobiono w VIVA Polska konkretne pasma, niż taką mieszankę, którą da się oglądać jedynie jako nagranie na dysku.

 

Przemyślana Playlista co ??? 20 klipów w kółko ciągle to samo, Viva Polska sto razy lepiej obecnie gra bo nie wiadomo jaki za chwilę puszczą klasyk a przeważnie obecnie jest tak że leci tzw. papka''to co zawsze'' po kilka razy i klasyk co 2 klip jest idealnie, ale wiadomo wszystkim się nie dogodzi. I kompletnie nie rozumiem takich wypowiedzi, bo zamiast się cieszyć że wkońcu mamy dobry polski kanał z muzyką dance niestety tylko do 18 :( nie trzeba skakać po innych satelitach i szukać to jeszcze narzekacie....masakra, oby grali tak cały czas i jeszcze lepiej !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak mają najlepszą playlistę ze wszystkich tych beznadziejnych muzycznych stacji jak Polo czy Eska,MTV Dance, ale niestety poszli za bardzo w programy i może być ciężko teraz. U mnie jak leci muzyka to teraz tylko VIVA jak jestem w domu zawsze z rana albo po południu gra Viva jak dawniej tylko teraz gra dance i znacznie lepiej, przydałoby się żeby przedłużyli pasmo z muzyką dance tak do 21 a te programy na 4 godziny i tak byłoby za dużo.

 

Przydałby się polski Dance na playliście !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...