Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem przydałby się prezenter chociaż do Club Chart, Justyna była bardzo fajna i sympatyczna. Prezenter dodałby trochę życia temu kanałowi i byłby to jedyny kanał muzyczny z prezenterem, o proszę kolejna oryginalna sprawa na VIVIE by była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zmienili profil na VIVA z muzyką Dance więc jakim cudem mieli by przywrócić pasma ogólnotematyczne i inne? Mają strategię i jej się trzymają a to czy się sprawdzi czy nie pokażą słupki oglądalności niestety :-( Mi obecny profil bardzo odpowiada a ogólnych stacji jest trochę na naszym polskim rynku i ja obecnie w ogóle ich nie oglądam bo mnie głowa od nich boli niestety :-( Mam wrażenie że obecnie muzyka tworzona się popsuła i nie ma nic dla mnie prawie do słuchania :-( Być może się już zestarzałem i wraz ze mną mój gust muzyczny ale muzyka sprzed kilku i kilkunastu lat bardziej mi pasuje niż ta obecna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prezenterów na antenie to podpisuję się pod tym rękami i nogami :!: Stacja muzyczna powinna mieć kogoś takiego, wówczas widać, że stacja żyje, komunikuje się z widzem, a nie jest tylko telewizyjnym odtwarzaczem klipów jeden po drugim (no i reklam rzecz jasna).

 

Justyna, Natalia no i nawet Daro byli bardzo sympatyczni. Jako widz starej VIVY trochę się za nimi stęskniłem :wink:

 

i byłby to jedyny kanał muzyczny z prezenterem, o proszę kolejna oryginalna sprawa na VIVIE by była ;)

O czym ty mówisz? Eska, 4fun, Polo, nawet Vox Music mają swoich prezenterów. Oj mocno minąłeś się z prawdą swoim stwierdzeniem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni przywrócić takie pasma jak : Top 5 best of viva , Top 10 tematyczne , 100% Viva, Powerlista , mega top 10 , Viva Hits Polska i Week top 10 powinni też puszczać więcej popu :D

Albo jesteś trollem, albo pop Cię za bardzo otumanił. Nikt nie chce powrotu popu na VIVĘ, a zwłaszcza tego współczesnego - starszy już prędzej. Obecnie zmienili gatunek muzyki, na taki z którym mieli do czynienia i to nie raz, i w którym mają doświadczenie. Dzięki takiemu ruchowi aktualnie VIVA zyskała uznanie widzów, co potwierdzają m. in. posty na ich fanpage'u oraz na tydże forum. Co do powrotu pasm, to podpisuję się za Powerlistą, Hits Polska czy Top 5 Best of VIVA, bo owszem, można wyłapać teraz tutaj starsze kawałki, ale zazwyczaj są one emitowane n-ty raz w miesiącu (co takie złe nie jest :D) a tutaj mielibyśmy ich aż 5 pod rząd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi właśnie chodzi o ten starszy pop żeby wrócił tylko mi sie wydaje że za dużo tego dance a nie każdy słucha tego typu muzyki z pasma ty wybierasz zrobili top 50 edm i pop całkiem zanika tutaj na vivie Więc lepiej jak by puszczali muzyke pop i dance ps. Czy wiecie że na Vivie GER zniknoł program ty wybierasz i inne pasma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko mi sie wydaje że za dużo tego dance a nie każdy słucha tego typu muzyki
A mi się wydaje, że na polskim rynku jest jeszcze jakieś 10 stacji muzycznych, gdzie każda gra co innego i nie wszystkie gatunki muszą być puszczane na VIVIE a jeden konkretny lub maks. dwa czy trzy. Od ładnych paru lat VIVA zdominowana została przez pop i teraz jak zrobili odskocznię w kierunku dance to bardzo na tym zyskali, głównie na opinii wśród widzów i psuć na razie tego nie zamierzają. A wracając do starszego popu i nie tylko to możesz go posłuchać na VH1, gdzie jest tego od groma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że podobno wyniki nie są jeszcze rewelacyjne. Mam nadzieję że się jeszcze zmieni bo inaczej Viva będzie mieć okazję znów skrócić muzykę. A tak naprawdę większość chce aby ta muzyka była również po 20:00. Ciekawe jakie kanału muzyczne Vivka wyprzedza, a jakie ma do pokonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...