Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ciekawe jest znów to, że tutaj nie ma albumu dopisanego a na VH1 on jest ;)

Niemożliwe teoretycznie żeby był na VH1, bo stacje korzystają z tych samych teledysków, więc informacje w belkach z tej samej bazy danych, co zresztą widać :) Może Ci się przywidziało ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe jest znów to, że tutaj nie ma albumu dopisanego a na VH1 on jest ;)

Niemożliwe teoretycznie żeby był na VH1, bo stacje korzystają z tych samych teledysków, więc informacje w belkach z tej samej bazy danych, co zresztą widać :) Może Ci się przywidziało ? ;)

Nie, na VH1 ten teledysk ma dopisany album, tak samo jak "The Riddle" ;) Korzystają z tej samej bazy, ale może nie chce im się go dopisać podczas montowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe jest znów to, że tutaj nie ma albumu dopisanego a na VH1 on jest ;)

Niemożliwe teoretycznie żeby był na VH1, bo stacje korzystają z tych samych teledysków, więc informacje w belkach z tej samej bazy danych, co zresztą widać :) Może Ci się przywidziało ? ;)

Nie, na VH1 ten teledysk ma dopisany album, tak samo jak "The Riddle" ;) Korzystają z tej samej bazy, ale może nie chce im się go dopisać podczas montowania.

 

No co Ty, belki nie są wmontowane w klip :lol2: wyświetlają informacje z bazy danych i jeżeli coś tam jest wprowadzone to się pojawi, a jeżeli nie to nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Better Of Alone" to już chyba wszędzie leciało. Ale np. "Celebrate Our Love" widziałem na VH1 w Alphabet, na Vivie też. 2 razy leciało też "The Lonely One", ale "Back In My Life" nie widziałem od ponad 10 lat :lol2: Freemasons jeszcze w 2012 puszczali w Sexi Viva (czy jakoś tam, następca Night Spotu). Lista jest urozmaicana co tydzień, dodają dużo nowości, więc wszelkie narzekanie jest bezzasadne. Do 2006r Viva puszczała do 12 nowości tyg i było super, później tylko 2 tyg i jakoś było dobrze, teraz jest tych nowości od groma i muza tyle godzin!!!! NIECH TAK ZOSTANIE!!!! Uwielbiam Dimitri Vegas, wcześniej znany mi tylko z MTV Dance, a teraz...:) Co do belek to nie chce mi się wierzyć, że na VH1 tak a na Vivie inaczej, przecież to ta sama baza, nawet błędy są te same. Czekam aż dodadzą Peking Duk "High", Madeon "You're On", Calvin Harris "Slow Acid", Sub Focus "Turn Back Time". Więcej klipów Armina by się przydało. Nie widziałem np. "Ping Pong". W tym miesiącu przez Vivę ledwo wyrabiam się do pracy, a wcześniej wcale nie włączałem tv z rańca :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że masz to samo co ja :D Też się spóźniam z rana zwłaszcza jak mam na 10 do pracy. Grają dobrze, bardzo dobrze nawet jak czasami klasyki się powtórzą.

Wkurza mnie tylko i już znienawidziłem do końca życia, przez takie nie winne granie :/ parę klipów. (Nie cierpię ''timmy trumpet freaks'' albo ''zhu faded'') i jeszcze parę innych się znajdzie za często je grają. Liczyłbym tylko na często dodawanie nowych klipów i wymiana klasyków, takie mieszanie i muza by mogła być do 20/21 lub pasmo nocne mogłby zaczynać się wcześniej tak 23 by było super taka viva i miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zdecydowanie to kopia 100 klipów które wstrząsnęło Vivą. Co za wstyd. Jeszcze te ich gwiazdy. Lepszych znaleźć nie mogli. Właściwie większość ich programów pochodzi na bazie Vivy. Szczerze to ja już nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem Eskę. Można powiedzieć że dzięki Vivce to w tym miesiącu wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Jakoś dziwnie TV Disco zaczęło grać klubową muzykę chwilę po VIVIE...

 

Dzisiaj puścili między innymi:

 

Kalwi & Remi Feat. Gattas - Africa,

Martin Solveig - The Night Out (Madeon Remix),

Sebastian Ingrosso & Tommy Trash Feat. John Martin - Reload,

Chris Brown Feat. Benny Benassi - Beautiful People,

Sigma Feat. Paloma Faith - Changing,

Edward Maya & Vika Jigulina - Stereo Love,

David Deejay Feat. Dony - Sexy Thing,

Yolanda Be Cool & DCUP - We No Speak Americano,

R3hab & Deorro - Flashlight,

DJane Housekat Feat. Rameez - Girls In Luv,

Axwell /\ Ingrosso - Something New,

Cascada - Glorious,

Saint Etienne & Paul Van Dyk - Tell Me Why (The Riddle),

Kiesza - Giant In My Heart,

Iggy Azalea Feat. Jennifer Lopez - Booty,

Inna - Be My Lover, (oczywiście z Pitbullem - widmo na feacie :D)

Calvin Harris Feat. HAIM - Pray To God,

Chicane Feat. Natasha Bedingfield - Bruised Water (Michael Woods Remix),

 

Nawet pojawiają takie klipy jak: Supermode - Tell Me Why, Elvis Presley & Junkie XL - Little Less Conversation, Ericke - The Beat Is Rockin', Madison Avenue - Don't Call Me Baby, Daft Punk - Da Funk, Daft Punk - Burnin', Daft Punk - Revolution 909, Wamdue Project - King Of My Castle, Niels Van Gogh - Pulverturm i wiele innych...

 

...ale moim zdaniem mogliby bardziej poszaleć, bo bazę i potencjał mają ogromny.

 

Jeszcze te klipy fajnie byłoby zobaczyć:

 

Planet Perfecto Feat. Grace - Not Over Yet '99 (

)

Junior Jack - Thrill Me (https://www.youtube.com/watch?v=yaSZTXpPhTU)

Basement Jaxx - Take Me Back To Your House (

) - swego czasu grali w VIVA DJ NIGHT.

 

Armina Van Buurena faktycznie mało grają, a posiadają np. klip do "We Are Here To Make Some Noise", który grali zaraz po redesign-ie w 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na VIVIE DJ Sammy feat. Yanou & Do - Heaven

Potrafią mnie zaskoczyć :) Oby więcej. Chyba ostatnio jednak zbyt pochopnie zacząłem ich oceniać. Mój błąd.

 

-----

Po jednym teledysku przerwy kolejny klasyk, tym razem Darude. Oby jak najwięcej takich na playliście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z was kojarzy taką piosenkę, która leciała na VIVE w paśmie VIVA DANCE i tam było w tytule coś z "Radio" i teledysk był chyba w lesie? Pomóżcie, bo nie mogę w ogóle trafić na ten teledysk, a piosenka była świetna i nie byłem w stanie zapisać tego tytułu. Ona chyba jest jakaś starsza bo na VIVA.TV nie ma :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...