Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostanie pytanie żeby nie robić off topu. Jaką mocną maszynę masz?

 

Wbrew pozorom nie mam mocnej maszyny - laptopik z AMD A10 na pokładzie + 6GB RAM-u. Trzeba trochę cierpliwości nim się zrenderuje całość :)

 

A tak btw. w swoim filmiku umieściłem jako następny klip MBrother - Trebles. Rzuciło się komuś może, czy puszczali tą nutkę na VIVIE, bo tak swoją drogą, kiedyś VIVA dość często to puszczała, więc fajnie by było znów to usłyszeć, a jak do tej pory nie trafiłem na tą piosenkę..

 

I jeszcze jedno pytanie do was ;) ma ktoś z was może tą czcionkę VIVY, ewentualnie coś podobnego do niej? Bo ja niestety nigdzie jej nie mogę znaleźć, a jest bardzo fajna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw. w swoim filmiku umieściłem jako następny klip MBrother - Trebles. Rzuciło się komuś może, czy puszczali tą nutkę na VIVIE, bo tak swoją drogą, kiedyś VIVA dość często to puszczała, więc fajnie by było znów to usłyszeć, a jak do tej pory nie trafiłem na tą piosenkę..

Nie puszczali jak dotąd.

 

I jeszcze jedno pytanie do was ;) ma ktoś z was może tą czcionkę VIVY, ewentualnie coś podobnego do niej? Bo ja niestety nigdzie jej nie mogę znaleźć, a jest bardzo fajna. ;)

Czcionka zwie się "Dreieque" i została stworzona specjalnie dla VIVY: https://www.pinterest.com/pin/38913984254056644/

wątpię żebyś gdzieś ją znalazł. Nawet podobnego nic nie znajdziesz, no bo gdzie znajdziesz czcionkę w takim stylu i jeszcze z trójkątami zamiast okrągłej kropki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czcionka nazywa się NEUE BUREAU GROTESK. Ja ją mam u siebie w wordzie i mogę ją stosować. Oczywiście kropka jest jako trójkącik.

Dostałem namiary co do tej czcionki od którego kolegi z naszego forum, tylko muszę przypomnieć sobie w jaki sposób on mi powiedział jak ją zdobyć i wtedy spoko podzielę się :) muszę po prostu odkopać maile itp sprzed 3 lat.

Co do ZINC "Show Me" to jest świetny hit, jeden z moich ulubionych. Co do Aneta to akurat tego nie cierpię. Ale za to Helene Fischer - Atemlos durch die Nacht mogą czasem puścić - taka nowa Cascada :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CLUB CHART, @VIVA Polska, 7/03/2015:

#12 Dmitri Vegas & Like Mike vs. Tujamo & Felguk - Nova

#11 Hardwell ft. Chris Jones - Young Again

#10 Arash feat. T-Pain - Sex Love Rock n Roll

#9 Elvana Gjata - Puthe

#8 ZHU - Faded

#7 Martin Tungevaag - Wicked Wonderland

#6 WG x Diego - Ponad Horyzont

#5 Calvin Harris feat. John Newman - Blame

#4 Ariana Grande feat. Zedd - Break Free

#3 Timmy Trumpet & Savage - Freaks

#2 David Guetta - Dangerous

#1 AronChupa - I'm Albatraoz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czcionka nazywa się NEUE BUREAU GROTESK. Ja ją mam u siebie w wordzie i mogę ją stosować. Oczywiście kropka jest jako trójkącik.

Dostałem namiary co do tej czcionki od którego kolegi z naszego forum, tylko muszę przypomnieć sobie w jaki sposób on mi powiedział jak ją zdobyć i wtedy spoko podzielę się :) muszę po prostu odkopać maile itp sprzed 3 lat.

 

Byłbym wdzięczny za podzielenie się nią :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że jak sobie tak włączyłem dwa nagrania - record z naszej VIVY i ten mój remake, to praktycznie nie dostrzegłem różnicy, także jest takie zdziwienie z mojej strony. :D Dziękuję za opinię. Przydały się znajomości Photoshopa i After Effects. :) Zrobiłem nawet przejście w polecanych VIVY, ale to może niedługo pokażę, jak się zrenderuje, hehe. A wracając do mojego fanmade, no to oznakowanie VIVA Dance jest inne - według mnie trafne. Jeżeli chodzi o ten klip, to tak... czasem już go za dużo jest, nie wiem, jak z VIVĄ, ale na innych stacjach zdarza się, że męczą nim :D

 

W ostatnich dniach jakieś nowości na VIVIE się pojawiały? Zaniedbałem się i nie oglądałem już chyba z tydzień. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło przed chwilą oglądało się ten klip na Vivie, widzę go już drugi raz, ponieważ to jedyny klip Dash Berlin jaki grają, niestety klasyki się ciągle powtarzają, śmiem twierdzić, że nie odświeżają playlisty o klasyki. Za mało jest takich klipów jak Dash Derlin, ATB, Armin van Bureen, a przecież mają ich wszystkie klipy w bazie. Za mało trance-owych brzmień. Ostatnio kiedy to trafię, to ciągle to samo, chyba sobie odpuścili :( :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o naszej vivie? Tak - też kocham ich grafikę, a na sygnet VIVA Dance bym się cieszył, gdyby się u nich pojawił. U mnie to tak wygląda:

 

https://www.youtube.com/watch?v=JjxljvF ... e=youtu.be

 

Jak uzyskaleś efekt lustrzanego logo?

Bo kombinuje w Vegasie z zielonym logo Vivy i chroma keyer i za nic nie mogę tego rozkminić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Vegasie, o ile dobrze pamiętam, to jest tak, że to, co ma być lusterkowe, robisz całe białe, wstawiasz na oddzielną ścieżkę (ten pasek), którego tryb ustawiasz na multiply, czy jakoś tak, a na warstwie poniżej klip. Tą warstwę poniżej zostawiasz tak, jak jest, z tym, że obok niej jest taka strzałeczka w dół, czy w górę... (już nie pamiętam), którą klikasz i masz te "lusterko". Teraz zostały 2 rzeczy. Klikasz klip, który ma być lusterkiem, zmieniasz jego parametry, tj. położenie w dowolny sposób. Tworzysz nową warstwę NA SAMYM DOLE i tam wstawiasz normalny klip. Proszę! Masz logo lusterkowe. Mam nadzieję, że nic nie pomyliłem - dawno nie bawiłem się w Vegasie. :P

 

A tutaj zapowiadane polecane VIVY. :P

https://www.youtube.com/watch?v=koLRFKRNcB4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o No nieźle, jeżeli puszczają takie wersje o 18. :D

 

Moim zdaniem szkoda, że nie wykorzystują w pełni potencjału, jaki daje im baza klipów, które posiadają. I już nie mówię o tych bardziej starszych, ale np. o tych z ubiegłych 5 lat. Wiele piosenek, które w oryginale brzmią nie za ciekawie, w remixach są piękne i jest takich utworów dużo, które mają i swój odpowiednik oficjalnego video w remixie, stworzonego przez wytwórnię. I mówię tu np. o takiej Selenie Gomez, Cheryl, zespole One Republic, czy nawet Lady Gadze! Kiedyś jeden klip ostatniej z wymienionych artystek widziałem w remixie na VIVIe i był to bodajże Marry The Night. I uwaga! Bardzo, ale to bardzo przyjemny remix! One Republic w wersji Alesso też było grywalne na tej stacji. Dlaczego by nie zacząć puszczać ich? Kolejna dawka urozmaicenia, tak moim zdaniem. Oczywiście są to tylko nieliczne z podanych klipów, a jest ich mnóstwo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie do was ;) ma ktoś z was może tą czcionkę VIVY, ewentualnie coś podobnego do niej? Bo ja niestety nigdzie jej nie mogę znaleźć, a jest bardzo fajna. ;)
Jak ktoś chce niech napisze maila na priv to podeślę ;) A czcionka zdobyta ze strony VIVY - czcionka na początku nie była szyfrowana i grzebiąc w kodzie strony można było ją pobrać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...