Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo miło przed chwilą oglądało się ten klip na Vivie, widzę go już drugi raz, ponieważ to jedyny klip Dash Berlin jaki grają, niestety klasyki się ciągle powtarzają, śmiem twierdzić, że nie odświeżają playlisty o klasyki. Za mało jest takich klipów jak Dash Derlin, ATB, Armin van Bureen, a przecież mają ich wszystkie klipy w bazie. Za mało trance-owych brzmień. Ostatnio kiedy to trafię, to ciągle to samo, chyba sobie odpuścili :( :(

 

Ostatnio się nad tym zastanawiałem, może w tym wszystkim winą jest to, że VIVA jest sterowana zdalnie, na odległość? Może inaczej by to wszystko wyglądało, gdyby VIVA była u nas, tu na miejscu? Nie wiadomo, kto tak właściwie siedzi tam przy emisji kanału, może to właśnie im "się nie chce"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, kiedyś powinien tu wstawić taką instrukcję (w postaci graficznej) jak wykonać takie logo, pomogło by to wszystkim kreatywnym twórcom! ;) Szkoda, że tylko w programie Sony Vegas jest to osiągalne, bo dla mnie to na przykład kosmos, ten program, a bawię się w filmy itd. Chociaż uważam, że logo VIVY powinno być białe, albo czarne bez tego szaleństwa lusterkowego, gdyż często go po prostu nie widać, albo jest słabo widoczne :?

P.S Fajnie pooglądać wasze prace związane z grafiką VIVY! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tylko w programie Sony Vegas jest to osiągalne, bo dla mnie to na przykład kosmos, ten program, a bawię się w filmy itd.

Vegas to dla ciebie kosmos? Kosmosem dla mnie jest np. After Effects, który jest strasznie nieintuicyjny, ale to kwestia gustu :)

Jeśli chcesz, to można nakręcić jakiś poradnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech za zmianę oprawy nawet się nie biorą, bo obecną biją na głowę wszystkie stacje i niech tak zostanie. Jedynie trójkąt z oznaczeniem programu bym zmniejszył, bo momentalnie to on 1/4 ekranu zajmuje.

 

Jeżeli chodzi o te logo lusterkowe, to napisałem jak kilka postów wcześniej, aczkolwiek AAE nic nie pobije w tworzeniu takich animacji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że oprawa graficzna Vivy jest rewelacyjna, niech nic nie zmieniają, bo zepsują. Obecna bije wszystkie stacje, czcionka pasuje jak ulał, brak pstrokatych kolorów, dziwnych nieczytelnych czcionek, zaśmiecania ekranu itp. Dla mnie ta oprawa może być jeszcze wiele lat, ale pod warunkiem, że wymyślą jeszcze coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobała poprzednia oprawa, ale Vivy Germany, ponieważ była dużo bardziej dopracowana i ciekawa, mieli fajne identy i ogólnie miło się to oglądało. Obecna oprawa Vivy no dla mnie szału nie ma, wkurzają mnie te obecne identy i ta muzyczka u nas, masakra to jest najgorsze z tego wszystkiego, nie wiem jak na Viva Germany bo od wakacji nie ma dostępu do Astry1 i już nie oglądam vivy de.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że obecna oprawa VIVY jest dopracowana w każdym calu. Najlepsza ze wszystkich jakie były na VIVIE i jak ktoś już pisał najlepsza ze wszystkich muzycznych stacji. Jedyne co mnie wkurza to to, że polska VIVA strasznie mało używa z tej oprawy. Mają ogromne pole do popisu, a nie wykorzystają nawet 10% z tego. Już sam mam mnóstwo pomysłów na to jak wykorzystać tą oprawę, a łącząc to z waszymi pomysłami wyszedłby majstersztyk ;) Jakby im się chciało, to by naprawdę mogli zawojować rynkiem.. Konkretne pasma gdzie każdy by wiedział kiedy może oglądać to, co go interesuje. Oprócz CLUB CHART, gdzie jest nacisk na muzykę dancową, która jest teraz popularna, mogliby zrobić pasmo z muzyką z kilku/kilkunastu lat wstecz, gdzie też te hity były popularne a i teraz cieszą się dużą popularnością. Trzeba próbować, bo tego widza, czymś trzeba zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chcieli to mogliby jeszcze z tego kanału zrobić perełkę, dać z powrotem muzykę 24h, w przewadze dance zrobić jakieś fajne relacje koncertów, przywrócić prezentera chociaż jednego na tego typu relacje i zrobić jakieś fajne identy dance, oczywiście dorzucić więcej klasyków dance/trance poprawić trochę oprawę, chciałbym jeszcze żeby była taka viva jak wtedy i ten ident na końcu :brawo: ojj pamiętam

takie identy bym dziś chciał.

 

Viva polska nigdy nie używała tych melodii podczas zapowiedzi programów, a mogłaby ale się nie chce. Viva Germany używała je do 2012 roku do lata bodajże, potem i tam również już tego nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na VIVIE, gdzieś przed 17 miał lecieć teledysk do "King of my castle" i zastanawiałem się, gdy zobaczyłem na belce "za chwilę" czy faktycznie chodzi o tą piosenkę:

i tak, puścili ten kawałek :brawo::jupi: (tutaj nagranie z VIVY+) Ja również uważam, że nie wykorzystują oprawy, tego co mają wcale. Cały czas ten sam trójkąt z tą kulką od wielu, wielu miesięcy, czy w przypadku VIVY SOUNDS, czy teraz :( Kiedyś na początku redizajnu to się starali, były te trójkąciki do "O co kaman?" do "In&out". Niech wreszcie komuś się zachce pokombinować z tymi trójkącikami. Brakuje mi też czołówek. Jeśli to ulegnie zmianie (i muzyka będzie 24h) to już chyba lepszej stacji nie da się zrobić. Podoba mi się, że już nie reklamują szołów (wspominałem o tym już) czy ktoś wie, czy podczas gdy lecą te szoły, to są reklamy owych szołów? Czy VIVA Poleca? A może tylko identy z "Mama dzwoni"? Właśnie! Zbliża się wiosna, czyli szykujmy się na nowe identy ;) Ciekawe jaką piosenkę dadzą tym razem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...