Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Az évtized klipjei" (En: "Clips of decade") (VIVA Hungary, 23.02.2015 12:00 CET)

Faithless - Insomnia

Timati (s**t from my country) & Dj Antoine - Welcome to St. Tropez

Calvin Harris - Blame

Eric Prydz - Pjanoo

Inna - Hot

David Guetta - Shot me down

Akon & Eminem - Smack That

Robbie Williams - Supreme

Mike Posner - Coller than me

John Newman - Love me again

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo nagrywam i zauważyłem, że playlista już staje się monotonna i tu chodzi nie tylko o te klipy nowsze, ale też te starsze klipy, chociaż zdarzy im się zagrać coś nowego lub jakiś klasyk. Przecież bazę mają ogromną, a jak zwykle nie wykorzystują 100% potencjału.

 

Gdzie takie klipy jak: Basement Jaxx - Take Me Back To Your House, U96 - Das Boot czy Lexy & K-Paul - Vicious Love? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo nagrywam i zauważyłem, że playlista już staje się monotonna i tu chodzi nie tylko o te klipy nowsze, ale też te starsze klipy, chociaż zdarzy im się zagrać coś nowego lub jakiś klasyk. Przecież bazę mają ogromną, a jak zwykle nie wykorzystują 100% potencjału.

 

I also can't understand why Viva Polska show little old clips when they have a lot of old clips in their archives?

From saturday I watching VIVA Polska less than before. I'm tired of these clips: years and years, philip, clean bandit, hardwell, fly project, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stars TV Dla mnie oczywiście paylistą. I każdy kto tu zagląda w ten wątek to potwierdzi. Przepraszam Starsie, ale dla mnie to jesteście słabiutcy. Te hity co wy macie to co na co dzień słyszę w RMF-ie.Z Modern Talking to mocni nie będziecie :)

 

Mnie zaczyna zastanawiać co Viva tak naprawdę planuję. Shoły to chyba naprawdę sobie odpuścili bo w ramówce w Prasie Viacomu to widzę same powtórki powtórek i nic nowego. Jedno skończą wałkować i zaraz druga powtórka. Już by lepiej dali w te miejsce muzykę bo rozrywkowo to już gorzej niż MTV (oczywiście ani tu ani tu tego nie popieram). Lepsza wałkowana muza aniżeli wałkowane szoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtekmedia2, ależ dla Ciebie możemy być słabiutcy :) Ważne, że są dni kiedy Twoją VIVĘ rozjeżdżamy z zasięgiem 31% kontra ich 64% :) Ale poważnie, chciałem Ci jedynie uzmysłowić, że ostatecznie o tym kto, czym i kogo bije w głowę decydują wyniki oglądalności, amen. A na chwilę obecną szału VIVY te wyniki nie pokazują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Lepsza wałkowana muza aniżeli wałkowane szoły.

 

Oczywiście, że lepiej muzykę grać. ;)

 

Niemcy wzdychają, że u nas dance grają od 02-18, a u nich muzyki jak na lekarstwo i do tego prawie sam pop.

 

On VIVA Hungary music broadcasting (in average): 0:00-11:00, 12:00-20:00, 22:00-0:00 (CET)

 

And what we have now:

Switzerland: 4,5 - 6 music hours

Germany/Austria: 6 - 7,5 music hours

Poland: 16 music hours

Hungary: 21-22 music hours

 

But we should not forget that the Hungarians have long commercial breaks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo nagrywam i zauważyłem, że playlista już staje się monotonna i tu chodzi nie tylko o te klipy nowsze, ale też te starsze klipy, chociaż zdarzy im się zagrać coś nowego lub jakiś klasyk. Przecież bazę mają ogromną, a jak zwykle nie wykorzystują 100% potencjału.

 

Zaczynam mieć wyrażenie, że im się nie chce. Wyszukali trochę klipów i teraz zaczną je w kółko wałkować. Mają taka bazę, zamiast "eksperymentować" sobie z różnymi klipami to wrzucą kilkanaście i będą tak grały w kółko.

Nie rozumiem tego.

 

Podobne wrażenie mam jeśli chodzi o oprawę "ostrej" VIVY. Patrząc na Vive niemiecką czy nawet screeny z węgierskiej mam wrażenie, że polska VIVA nigdy nie potrafiła wykorzystać pełnego potencjału tej oprawy, która jest wykonana doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stars TV Dla mnie oczywiście paylistą. I każdy kto tu zagląda w ten wątek to potwierdzi. Przepraszam Starsie, ale dla mnie to jesteście słabiutcy. Te hity co wy macie to co na co dzień słyszę w RMF-ie.Z Modern Talking to mocni nie będziecie :)

 

Nie wiem jakiego RMFu słuchasz, ale chyba nie tego samego co ja :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Stars ma trochę więcej do zaoferowania niż RMF. Nie emitują codziennie co 2 godziny jednych piosenek. :D Podoba mi się to co ma Viva HU. W sensie ilość godzin muzyki. I takim śladem powinna iść nasza polska wersja. Dla mnie właściwie nie ważne jest jaka będzie oglądalność. Tylko ważne jest to aby Vivie nie strzeliło coś do łba i skróciło muzę. A znając VIACOM to wszystko jest możliwe niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kiedyś coś takiego było, że VIVA Niemiecka była gorsza od naszej i zazdrościli, czy coś :D

Ale faktem jest to, że nie wykorzystują oprawy i tego co mają w pełni :( przecież mają na pewno, tyle ciekawych identów i w ogóle. Jak im się nie chce ich wprowadzić, bo nie mają do tego człowieka to ja tam wpadnę i zrobię to za darmo, kto ze mną? :lol2: A co do monotonności, to ja jej nie zauważyłem, a teraz leci: Ela Rose, David Deejay - I Can Feel :o Może też na razie jest okres takiej wegetacji przed wiosną? I nagle bach od kwietnia dostaniemy nowe playlisty i czołówki do programów? Nowe trójkąciki? No cóż, nadzieja matką głupich, ale zobaczymy, na razie jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Az évtized klipjei" (En: "Clips of decade") (VIVA Hungary, 23.02.2015 16:00 CET)

Lasgo - Something

Inna - Amazing

David Guetta - Lovers On The Sun

Robbie Williams - Angels

Lucenzo & Don Omar - Danza Kuduro

Milk and Sugar feat Maria Marquez - Canto Del Pilon

Rihanna - Pon De Replay

Jennifer Lopez & Ja Rule - Ain't It Funny (Remix)

Robbie Williams - Feel

Red Hot Chili Peppers - Snow (Hey Oh)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to co ma Viva HU. W sensie ilość godzin muzyki.

I z tego co widać po zrzutach jednego z forumowiczów ramówka jest tam chyba bardziej urozmaicona. Mają prezenterów, no i w ogóle lepiej to wygląda.

 

Jest to chyba obecnie najbardziej "dopieszczona" VIVA.

 

----

Tak nawiasem, oglądam ostatnio często streaming live kanału Clubland z ich oficjalnej strony - zjada naszą dance'ową VIVĘ na śniadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomka, Clubland z tego co pamiętam to zawsze trzymał wysoki poziom i tak jest do dziś.

 

VIVA HU jest najlepsza ze wszystkich. Dużo muzyki, urozmaicona ramówka etc. Szkoda, że zakodowana...

 

Jeśli chodzi o VIVA DE, to wystarczy sobie przeczytać posty pełne żalu, które ludzie piszą na ich fanpage na FB. Kilka porównań VIVA DE do VIVA PL się tam znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka już dawno nie ma nic wspólnego z VIVĄ, zajęła się sportem :) i powodzenia, co będzie się marnowała i łaskę jej robili, raz program raz wcale.

Trzymam kciuki za naszą VIVĘ, wierzę, że nas jeszcze zaskoczą. Dzięki nim poznałem ostatnio bardzo fajną piosenkę "Chica Loca" by Anotnia ;) Trochę Eska podłapała od VIVY i gra "Amore Eh Oh" Mirami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oby tak było dalej to że Niemcy żądają od swojego oddziału Vivy by byli tacy jak w Polsce to już plus dla naszego oddziału :D

"Az évtized klipjei" (En: "Clips of decade") (VIVA Hungary, 23.02.2015 16:00 CET)

Lasgo - Something

Inna - Amazing

David Guetta - Lovers On The Sun

Robbie Williams - Angels

Lucenzo & Don Omar - Danza Kuduro

Milk and Sugar feat Maria Marquez - Canto Del Pilon

Rihanna - Pon De Replay

Jennifer Lopez & Ja Rule - Ain't It Funny (Remix)

Robbie Williams - Feel

Red Hot Chili Peppers - Snow (Hey Oh)

Please translate name all hungarian program's in Viva Hungary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka już dawno nie ma nic wspólnego z VIVĄ, zajęła się sportem :) i powodzenia, co będzie się marnowała i łaskę jej robili, raz program raz wcale.

Trzymam kciuki za naszą VIVĘ, wierzę, że nas jeszcze zaskoczą. Dzięki nim poznałem ostatnio bardzo fajną piosenkę "Chica Loca" by Anotnia ;) Trochę Eska podłapała od VIVY i gra "Amore Eh Oh" Mirami...

 

Czemu Wy uważacie, że jeżeli na jakiejś stacji leci akurat taka piosenka jak na VIVIE to od razu podłapali. Czy myślicie, że tam nie ma ludzi badających rynek i czasami logicznie myślących i oni czyhają tylko co puści VIVA, żeby rozwijać swoją playlistę. Nie. Rozumiem gdyby puścili ELVANA GJATA - PUTHE, można by było powiedzieć, że podłapali, bo artystka nieznana, nieobecna też chyba w żadnej polskiej wytwórni, ale Mirami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o VIVA DE, to wystarczy sobie przeczytać posty pełne żalu, które ludzie piszą na ich fanpage na FB. Kilka porównań VIVA DE do VIVA PL się tam znalazło.

Fakt, widziałem kilka takich postów od niemieckich widzów. I widać, że nie podoba im się stopniowe mordowanie ich VIVY. Czyli jednak jest tam jakieś zapotrzebowanie na muzykę z TV.

 

Czemu Wy uważacie, że jeżeli na jakiejś stacji leci akurat taka piosenka jak na VIVIE to od razu podłapali. Czy myślicie, że tam nie ma ludzi badających rynek i czasami logicznie myślących i oni czyhają tylko co puści VIVA, żeby rozwijać swoją playlistę.

Też uważam, że niektórzy przesadzają z tymi wpływami VIVY na konkurencję.

 

Przypuszczam tak dlatego, bo VIVA zapoczątkowała trend na Mirami od tej całej "Sexualnej", teraz zaczęli puszczać "Amore Eh Oh" i nagle Eska też zaczęła

Szkoda tylko, że obecnie Mirami to zupełnie coś innego niż zespół z czasów Sexualnej. Stare Mirami było OK, obecne z zupełnie innym składem jest słabe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...