Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@satmaniak: ale właśnie to jest remix....

Co do drugiego klipu to wolę oryginał z 1997 roku Nalin & Kane "Beachball".

Dr Kucho koniecznie muszą puszczać nową wersję, bo stara jest po prostu stara i słabsza, a nowa rzeczywiście wpada bardzo w ucho :)

Ciekawe czy będą też puszczać teraz Kris Menace "Discopolis"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu mogliby zacząć puszczać kawałki Roberta M takie jak ''dance hall track'' super bomb'' czy ''all day all night'' ileż można się gniewać :) Przydałby się polski dance !!

 

VIVA and Robert quarreled about 4 years ago. Probably still resent

 

@Andrey, I'm shocked that you're very aware in every things that are related with VIVA Polska. You even know about the conflict with polish artist and when this happened. That's very good ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy od 2 lat, zajrzałem na naszą polską VIVĘ. W końcu zmiany na plus, więcej muzyki, mniej seriali. I oby tak dalej.

 

Przed chwilą się trafiły klipy tj.: Bruised Water w wykonaniu Chicane i Natashy Bedingfield, Puthe w wykonaniu Elvany Gjaty, Sun is Shining Boba Marley'a (w remiksie Funkstar Deluxe), a także znany klasyk w wykonaniu Sophie Ellis-Baxtor pt: Murder on the Dancefloor. :D:brawo::brawo::brawo:

 

Aż się chce na nowo ten kanał oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem leci

Ian Van Dahl - Just a Girl widać że się starają, przypominają dawny MTV2pop czy TMF pięknie Vivo :brawo:

Viva w tej chwili ma najlepszą playlistę ze wszystkich kanałów muzycznych, najlepiej gra oczywiście jeżeli chodzi o muzykę dance piękna jakość klipów czasem nie ma różnicy w jakości teledysku sprzed 10-13 lat a nowego, super to wygląda oby tak już zostało na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie chciałem zauważyć że centrum nadawcze z Holandii ma naprawdę dobrą jakość teledysków które chyba jeszcze były nagrywane na taśmie ???!!! :D

Ten motyw z lekkim przybliżeniem i mamy "prawie" 16/9 teledysków 4/3 w VIACOM (VH1, VIVA) również bardzo dobry motyw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzyłem, ok. 8:40 na VIVĘ, to się pojawiły takie klipy jak:

 

1. Martin Tungevaag - Vidorra (nawet całkiem całkiem).

2. Cascada - Dangerous (eee, nie za dużo jej..?)

3. Zhu - Faded (norma jak na VIVĘ i jak na radiowe stacje, czyli jak wyżej)

4. Michael Mind Project ft. Sean Kingston - Ready or Not

5. Eric Prydz - Pjanoo :brawo:. Stęskniłem się za tym kawałkiem.

 

Podczas gdy na VH1 przy Rock your Baby (dla porównania):

3. Jakarta - One Desire (stary jak świat ten hit, z drugiej strony do VIVY się nadaje)

2. Smash Mouth - I'm a believer

1. Gigi D' Agostino - Bla Bla (to też dla odmiany chciałbym na Vivie zobaczyć).

 

Póki co się cieszę, że nie trafiłem na stary hit z Kondora z 2005-2006 r. w wykonaniu piosenkarki Elize.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...