Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@support458

Użytkownikowi @wojtekmedia2 najprawdopodobniej chodzi o to:

 

Czy częste wyłączanie dekodera poprzez długo trwałego przyciskania standby tak aby on przeszedł w tryb czuwania może być szkodliwe?
Czy lepiej nornalnie wyłączać aby sam przeszedł w czuwanie. Jak lepiej? Czy to nie ma znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@support458- robiłem i za wiele nie pomogło. :/

PS. Mógłbyś zajrzeć też do wątku od HD5000, bo z nim mam gorszy problem.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem powyższy temat i chyba nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie/-a:

Rozumiem,że na chwilę obecną konwerter Unicable ma "tylko" 3 wyjścia:

1 unicable i 2 "zwykłe" :?:

Jak wyglądała by instalacja umożliwiająca maksymalne wykorzystanie wszystkich dekoderów - mając np. maksymalny "hardcore":

1.Główny - Evobox

Multiroom:

2.HD 7000

3 i 4 np. 2 x HD5000/5500

Trzeba by było wtedy korzystać ze "spliterów"?

Czy są konwertery unicable z większą ilością wyjść :?::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrestartuj dekoder (trzymaj czerwony przycisk załączania przez 5 sekund). Mojemu Evo pomaga.

 

U mnie też od rana nie było EPG, zrobiłem tak jak kolega podał i pomogło. Posiadam unicable. Wynika z tego, że wystąpił błąd w "zaciągnięciu" EPG" co najmniej u kilku osób w tym samym czasie. Tak jak nie krytykowałem dotychczas Evo, to już mnie zaczyna denerwować to oczekiwanie na nowy soft. Mam CP już prawie 6 miesięcy. Pierwszy Evo nie był w stanie zaciągnąć uprawnień do odbioru, pozostawiony na cały dzień w APS i kontakcie z infolinią wymienili następnego dnia na inny, nowy. Ten drugi po ok. 5-ciu miesiącach też sfiksował (brak możliwości połączenia z routerem WI-Fi u mnie jak również w APS) decyzja wymieniony na kolejny już 3 dekoder :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...