Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie mimo ustawien fabryki....resetuje sie, dlugo reaguje na zmiane kanalu, w ogole pokazuje zero sygnalu za chwile jest 90% i jest ok, niektore kanaly nieznany format wideo po czym next channel i back i juz ok.

Nie wiem co mam myslec. Do dzisiaj bylo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dekoder chodzi u mnie z trzy lata ale z tymi ostatnimi softami z końcem umowy pożegnam polsat bo już się ... chce tym sprzętem. To jest stan umysłu nawet w ustawieniach się potrafi zresetować. A muł taki że ja nie mam czasu już na ten złom. Zwolnijcie tych którzy to piszą lub modyfikują bo to parodia i cyrk

Błędy w pisowni sponsoruje Tapatalk.

Kolejny restart w ustawieniach parodia
Do kibla z tym



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2022 o 22:50, WSZtm napisał:

U mnie mimo ustawien fabryki....resetuje sie, dlugo reaguje na zmiane kanalu, w ogole pokazuje zero sygnalu za chwile jest 90% i jest ok, niektore kanaly nieznany format wideo po czym next channel i back i juz ok.

Nie wiem co mam myslec. Do dzisiaj bylo ok.

 

Należy ustawić ponownie antenę, sprawdzić konwerter i przewód antenowy.

Po ostatnich silnych wiatrach z sygnałem miałem to samo. Po sprawdzeniu anteny okazało się że wyciągnięte nieznacznie zostały śruby z kołków mocujące do muru uchwyt antenowy i trzeba było je dokręcić oraz ustawiać antenę na nowo.

Edytowane przez Kris5112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2022 o 19:59, LWIK napisał:

U mnie po aktualizacji dalej dziurawa lista epg na niektórych programach :(

No niestety, najgorsza bolączka wg mnie pozostała. Nie wiem czy się jeszcze zabiorą aby to poprawić. To chyba jeden z ewenementów, kiedy to każda poprawka softu coś chrzaniła.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2022 o 22:50, WSZtm napisał:

U mnie mimo ustawien fabryki....resetuje sie, dlugo reaguje na zmiane kanalu, w ogole pokazuje zero sygnalu za chwile jest 90% i jest ok, niektore kanaly nieznany format wideo po czym next channel i back i juz ok.

Nie wiem co mam myslec. Do dzisiaj bylo ok.

 

Pomoże tylko sprawdzenie instalacji antenowej, i dokładne jej ustawienie przy pomocy dobrego miernika (jakość sygnału).

Zwykły wychyłowy satfinder nie wystarcza ani ustawianie na wskazania mocy sygnału i jakości w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy samoczynnie restartujący się dekoder to też wina instalacji antenowej? 
Mój się wyłancza z raz na dzień i przez cec gasi TV zarazem. 3 lata był spokój

Błędy w pisowni sponsoruje Tapatalk.

Dziury w epg, dziury w epg i jeszcze raz dziury w epg. Nic w tym temacie się nie zmienia kiedyś flagowy dekoder którym zachwycała się redakcja satkuriera w testach, robi się złomem bez epg z ciągłymi restartami. 
Dokładnie teraz to już taki odpad poprodukcyjny

Błędy w pisowni sponsoruje Tapatalk.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Resety u mnie tez wystepuja. Na kanalach glownie 60-65.

To nie wina i stalacji. Do momentu aktualizacji bylo ok. Tyle lat.

Nie wspominajac o epg.

Juz nie tylko dziury w epg ale na liscie wyswietlaja mi sie nazwy programow aktualnie nadawanych po przelaczeniu na inne kanaly.

Np wiadomosci z tvp1 na np polsat play czy jakikolwiek inny kanal.

Na w/w tez sa wiadomosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, marchelmza napisał:

Cieszyć się ja tak miałem przez trzy lata. Zablokować aktualizacje. Chyba że u nas te dokodery się kończą.

 

Jak zablokować? Można nie wywołać ręcznie (o ile jest oczekująca), ale i tak z dekoderem na standby może się zrobić sama przecież?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...