Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, sposób na zatrzymywanie nagrań (STOP->WYJDŹ) by potem była opcja WZNÓW nie daje permanentnego sukcesu. Później EvoBox PVR i tak gubi tę informację (być może po przejściu w standby) i nie można wznowić.

 

Jest to bardzo poważna funkcjonalna usterka softu i powinna być naprawiona(!), ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, sposób na zatrzymywanie nagrań (STOP->WYJDŹ) by potem była opcja WZNÓW nie daje permanentnego sukcesu. Później EvoBox PVR i tak gubi tę informację (być może po przejściu w standby) i nie można wznowić.
 
Jest to bardzo poważna funkcjonalna usterka softu i powinna być naprawiona(!), ech.
No to jeszcze z dwa lata i może cudem uda się niechcący to naprawić.

Błędy w pisowni sponsoruje Tapatalk.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jacques napisał:

Jest to bardzo poważna funkcjonalna usterka softu i powinna być naprawiona(!)

Ech... żeby jedyna:mrgreen:

Ale technicy usilnie nad nimi pracują- psując jednocześnie to co akurat dobrze działało(ostatnio oznaczenie w EPG zaplanowanej serii nagrań) :/

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dlatego cały czas nie zmieniam swojegp PVR na 4K, bo po pierwsze nie mogę wyeksportować listy ulubionej (jest dla mnie najważniejsza), a po drugie to dla kilku opłakanych kanałów 4k się nie opłaca bo technologia 4k przez sat idzie z popularnością jak 3D.

 

Edytowane przez pietrek1
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wczoraj Evobox ześwirował.

Aktualizację miałem jakiś czas temu - chyba jeszcze w listopadzie.

 

Wczoraj nagle w ciągu oglądania pojawił się czarny ekran. Zero reakcji na pilota.
Odłączenie od prądu pomogło na chwilę. Po 5 sekundach od uruchomienia znów czarny ekran. Po  minucie dekoder sam się resetował. I tak z 5-6 razy.

 

A później taka akcja - po której wszystko wróciło do normy.

 

TyOzRdm.jpg

 

MMq24Sj.jpg

 

Nizj4s1.jpg

 

qKDDWgH.jpg

 

qLwwILl.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mocart napisał:

Mam pytanie dotyczace ekranu startowego. Czy można go jakoś wyłaczyć tak aby dekoder np. uruchamiał od razu ostatnio wybrany kanał?

Tylko jeden sposób- odłączyć dekoder od internetu

 

Dziwna sprawa- przed chwilą(12.12 19.50) dekoder ni z gruchy ni z pietruchy samoczynnie się zresetował, oglądałem na Pulsie, nagle zniknął obraz(czarny) a po kilkunastu sekundach ruszył reset.

Nigdy takich numerów u mnie nie było :/ 

Edytowane przez OlafS
Dodatkowy wpis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2021 o 22:12, Kris5112 napisał:

Niestety nie. Po włączeniu należy nacisnąć przycisk "Wyjdź" na pilocie. 

Z ekranem startowym nie ma problemu jeśli jest telewizor Sony-55XH9505. Pilotem od telewizora dwoma przyciskami i mamy ekran startowy lub tylko jednym przyciskiem i wtedy nie pokazuje się ekran startowy. Od dawna czytam komentarze na ten temat i jeszcz nikt o tym nie napisał. Czy nikt nie ma takiego telewizora i podobnych z poprzedniego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...