Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, prezestomek napisał:

A co tym razem jest zepsute?

Tu masz odpowiedź.

 

6 godzin temu, ziutekp1 napisał:

Po aktualizacji softu mam problem z zaplanowanymi nagraniami: po wybraniu "nagraj sezon" odcinki seriali nie są zaznaczone w EPG jako zaplanowane. Problem nie istnieje przy planowaniu pojedyńczych nagrań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie PB GO na Evobox PVR działa tragicznie wolno, tnie się. Myślałem że ten Polsat Box Go będzie lepiej działać niż Cyfrowy Polsat GO, okazuje się że niestety działa dużo gorzej. Aktualizacja dekodera miałem wczoraj.

Edytowane przez stefan85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji evobox prv Polsat Box Go to jedna wielka porażka - wolno chodzi, wybieranie odcinka masakra, przewijanie bez skali przytrzymasz chwilkę dłużej i przewinąłeś cały film - oprócz tego wieczne zacięcia i oglądanie odcinka od początku... przedobrzyli i to dużo.

Edytowane przez puszkow
dodanie nazwy sprzętu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem wczoraj aktualizację. Aktualizacja u mnie na plus. Z Polsatbox Go raczej nie korzystałem i nie korzystam. Użytkowanie jest w porządku, może trochę lepsze. A jako ciekawostkę dodam że PVR HD 7000 też zassał aktualizację. Nie ma już ipli tylko jest Polsabox Go i adresy w strefie abonenta zmienione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, prezestomek napisał:

Pytanie: od godziny 20 dekoder sam się wyłącza i włącza jakby robił aktualizację i tak w kółko aż mu prądu nie odetnę.. ktoś ma podobnie? Evobox pvr

Właśnie przed chwilą zrobił mi się czarny ekran i brak głosu. Wyłączyłam z prądu i niby się włączył. Po napisach że się aktualizuje znowu jest czarny ekran i brak głosu. Nie da się zmienić kanału. Nie da się wyłączyć.

3 minuty temu, stef63 napisał:

Właśnie przed chwilą zrobił mi się czarny ekran i brak głosu. Wyłączyłam z prądu i niby się włączył. Po napisach że się aktualizuje znowu jest czarny ekran i brak głosu. Nie da się zmienić kanału. Nie da się wyłączyć.

Znowu go wyłączyłam z prądu i włączyłam. I znowu jest źle. Zaczął się aktualizować, obraz wrócił na sekundę, głos na dwie sekundy i znowu jest czarny ekran, brak głosu i nie da się zmienić kanału, ani go wyłączyć. Odtworzyć nagrań też się nie da. Bo PVR jest nieaktywne.  U mnie się akurat nagrywało.

Wyszłam nawet na balkon (bo na balkonie mam talerz), omiotłam ze śniegu konwerter choć był mało śniegiem zasypany i dalej jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jeszcze nie było. Jestem prawie 12 lat klientem CP. Wcześniej miałam Sagema. Zawsze pomagało odłączenie od prądu. A teraz nic nie działa i to od dłużej chwili. Dodzwonić do nich też się nie da. Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem 30 minut, więc się rozłączyłam.

Ciekawe czy dostaniemy jakąś rekompensatę za brak możliwości odbioru. Bo przecież płacimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa, ale ja aktualizację miałem już kilka dni temu, lecz i ja się z czymś podobnym już dwa razy spotkałem tyle że przy wyjściu z Netflixa- otóż wychodząc na Samsungu z aplikacji przechodząc na PB(po HDMI) dokładnie to samo- czarny obraz, dźwięk idzie, kanału zmienić nie mogłem, ale :censored:lone kafelki działały- nie było wyjścia, reset na gniazdku i wróciło do normy.

Mówiąc szczerze nie łączyłem tego z aktualizacją dekodera a bardziej że coś z aplikacją i TV głupieje, ale po Waszym opisie zaczynam mieć wątpliwości, sprawdziłbym coś teraz, ale mi się nagrywa i jak zawiśnie to mi się nagranie sp... więc nie ryzykuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...