Skocz do zawartości

PPV w Polsat Box


dudasek3000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A raczej chcą wcisnąć wszystkim, że UOKiK zanegował samą usługę PPV a nie to, ze CP dopuścił samoistnego narzucania min. opłaty za

 

usługę:

"Cyfrowy Polsat nie zgadza się z decyzją Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów nakładającą karę za udostępnienie meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej jesienią ubiegłego roku. "

 

"Z niezrozumiałych dla nas względów usługi PPV nie są nadal akceptowane i wspierane przez instytucje państwowe, pomimo że są one bardzo ważnym elementem działalności firm medialnych na całym świecie i umożliwiają finansowanie sportu oraz dostęp do ciekawych wydarzeń sportowych niedostępnych w tradycyjny sposób.

 

Przypomnijmy, że na początku sierpnia br. prokuratura uznała, że Cyfrowy Polsat nie naruszył prawa, oferując w systemie pay-per-view dostęp do ww. meczów reprezentacji Polski. Postanowieniem Prokuratury Rejonowej Warszawa - Praga Północ dochodzenie wszczęte na podstawie zawiadomienia Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z dnia 6 marca 2013 r. zostało umorzone, ponieważ stwierdzono brak ustawowych znamion czynu zabronionego."

 

Te wypowiedzi sugerują społeczeństwu, że ukarano ich za sam fakt transmisji w PPV a nie za zmowę cenową

Do samej zmowy cenowej właściwie CP się nie odnosi - mówi tylko ogólnie o tym, że nie naruszył praktyk konsumenckich bez wskazywania o co dokładnie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Dziwna sprawa, bo tak jak pisałem 3 posty wyżej promocja niby miała dotyczyć osób, które wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i ofertach, ja dostałem 3 smsy od CP o walce KSW i 1 mejla a mimo to nie proponowali mi odblokowania walki poprzez wpłatę 3 miesięcy z góry. Chyba faktycznie na chybił trafił wybierali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nie. Ja dostałem propozycję, ale nie skorzystałem (mam abonament). Choć przy okazji jak rozmawiałem w sprawie aneksowania umowy to mi konsul wspominał, że widzi na moim koncie tą specjalną ofertę i że niby będę otrzymywał je od czasu do czasu bo dają je za terminowe regularne wpłaty i takie tam. Nie analizowałem tego bo i tak nie skorzystam. Swoją drogą zdziwiło mnie, że mając na koncie nadpłatę, która pokrywa te 3 miesięczne abonamenty i tak muszę zapłacić trzykrotność abonamentu żeby system to zobaczył, no ale myślę sobie ile ja mam tam wpłacać tych pieniędzy zwłaszcza, że od przyszłego miesiąca mam nowy kontrakt z 5 miesiącami gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...