Skocz do zawartości

PPV w Polsat Box


dudasek3000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne PPV w CP. 17 maja walka Powietkin-Wawrzyk oraz Lebiediew-Jones o MŚ. Cena na razie nieznana ale trzeba podejrzewać, że będzie to 30-40 zł. Podejrzewam również, że walka Włodarczyka z Czakijewem też w PPV będzie choć w tym przypadku mogą chcieć pokazać w Otwartym Polsacie, więc zobaczymy jak to będzie. Generalnie nie bardzo mi się to podoba, tym bardziej, że z Boksem w PS/PSE robi się dosyć krucho po utracie Golden Boy Promotions oraz HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie kupowali, to by Polsat nie robił nowych PPV. Widać, że im się to opłaca.

Z pojedynczych abonentów, pewnie by się im nie opłacało, ale za to bary, puby, kluby i inne tego typu miejsca to prawie każdy właściciel wykupuje wszelkie transmisje sportowe w PPV i na tym korzysta Polsat.

 

Współczuje pasjonatom sportów walki, że aby obejrzeć interesujące ich walki, muszą za każdym razem płacić niemałe pieniądze (miesiąc dobrej piłki, żużla i kosza w C+ mniej kosztuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo CANAL+ Sport HD jest dopiero w pakiecie za... 119 zł w nc+ :D

Pakiet z całą paczką kanałów Canal+ jest do ugrania za dużo mniejsze pieniądze. Poniżej 100 zł na miesiąc.

 

Publiczne rozpowszechnianie w knajpie kosztuje dużo więcej

Wiesz może jaka to jest kwota? Bo ta liczba, to na pewno łączna suma sprzedaży i dla klientów indywidualnych i dla knajp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo CANAL+ Sport HD jest dopiero w pakiecie za... 119 zł w nc+ :D

Pakiet z całą paczką kanałów Canal+ jest do ugrania za dużo mniejsze pieniądze. Poniżej 100 zł na miesiąc.

 

Publiczne rozpowszechnianie w knajpie kosztuje dużo więcej

Wiesz może jaka to jest kwota? Bo ta liczba, to na pewno łączna suma sprzedaży i dla klientów indywidualnych i dla knajp.

w kablówkach naprawdę kosztuje dużo mniej i to jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co do gali KSW 23 (odbędzie się w sobotę). Dziś dostałem sms z CP, że czeka na mnie bezpłatny dostęp do gali. Wystarczy, że opłacę abo za 3 miesiące z góry. Dzwoniłem po szczegóły na podany w smsie numer: 222 127 222 i dopytałem. Jak zapłacę walka będzie dostępna z automatu . Kasa musi wpłynąć do 7 czerwca. Posiadam pakiet Mini za 9,90zł wiec te 3 miesiące z góry to nie jest wielki wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...