Skocz do zawartości

PPV w Polsat Box


dudasek3000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie są zazdrośni,że ktoś mógł wykupić a on nie.

Właśnie tu jest szkopuł, że idea niekupowania i najeżdżania PPV nie polega na tym, że kogoś nie stać. Chyba wszystkich byłoby stać na te 40 zł (a przynajmniej większość), ale dobrze wiedzą, że im więcej ludzi będzie kupowało wydarzenia w PPV, tym więcej transmisji (zamiast w Polsat/Sport/Extra) będzie leciało za dodatkową opłatą.. Chyba proste? Zresztą Kmita już zapowiedział, że planują kolejne transmisje w tym formacie, więc najszczersze gratulacje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku rozumiem. Ja też wolałbym by Gala była transmitowana w Polsacie Sport,ale dlaczego inni ludzie mieszają z błotem tych którzy wykupili? Tego nie rozumiem.Z resztą jest demokracja i każdy robi jak uważa.Ja nie żałuje wydanych pieniędzy.Stać mnie to płacę chyba proste nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja też wolałbym by Gala była transmitowana w Polsacie Sport,ale dlaczego inni ludzie mieszają z błotem tych którzy wykupili?

Dlatego, że nie chcą być wyzyskiwani przez Cyfrowy Polsat, którego roczny czysty zysk bez PPV wynosi kilkaset milionów złotych.

Cyfrowy Polsat nie wprowadził PPV po to, aby zrobić Ci dobrze, tylko po to, aby złupić Twój portfel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak, pracowałem na infolinii gdy były dwie gale w PPV i sprzedaż przez cały tydzień była słaba, a w dzień walki zawsze wszyscy, powtarzam wszyscy konsultanci mieli stawić się w pracy bo był taki zamęt. Jak w normalny dzień zwykle na godzine obsługuje się średnio 8 osób, tak wtedy robiło się nawet 2, 3 razy więcej, bo nie było standardów, które zawsze się mówi itp, a po 20stej kolejki czasem dochodziły do 400 osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę to premiery filmowe będą w PPV.Wtedy też to kupicie?Trzeba to bojkotować,przecież płaci się abonament i to niemały jak na polskie zarobki.

Następne PPV będzie pewnie po 50 zł i część ludzi też to kupi.

Nie ma znaczenia kto z kim i o co walczył.Ważne ,że dzisiaj rano mogli się pochwalić tym że oglądali galę na żywo za 40 zł w "pajperwiu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te wyniki są przekłamane.Kto normalny płaci za bijatykę dwóch emerytowanych bokserów aż 40 zł?Przecież to rozbój w biały dzień.

Może podali łączną ilość, ja miałem dostęp do walki w DVB-T, za 3 abonamenty które i tak płacę dostałem możliwość obejrzenia, 4 dych na pewno bym nie dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje ludzi, którzy jadą po tych co wykupili w PPV.

A mieli wyjście? Gołota vs Saleta każdy chciał go obejrzeć i było wyjście? Z retransmisji to nie to co na żywo, w necie słaba jakośc i tnie, więc ludzie wykupili za 40 zł. Zebrało się 6 chłopa, vodeczka, zakąska i nawet gdyby walka trwała 30 sekund to co z tego? Toż to wychodza grosze.

 

A po drugie nie mam C+, mam N i CP, więc gdy chcę obejrzeć Real vs Barca w lidzę, to albo musze szukać kolegów, którzy mają Canal+, albo męczyć się na streamach w necie, a uwierzcie tnie jak diabli czasami, albo coś innego. I takie wydarzenie chciałbym też w PPV obejrzeć bo nie mam dostępu do Canal+, a nie będę wykupował abonament ze względu na 1-3 mecze w sezonie, które mnie naprawdę interesują.

 

I teraz znowu będę się męczył na streamach w necie bądź szukał kumpla co ma Canal+.

 

Co do liczy sprzedaży w PPV to sukces, bo tylko Polsat i przez Iplę można było wykupić. Moge się założyć, że gdyby transmisje dali do C+ i N liczba by wzrosła na pewno. Ale w sumie Iplę ma każdy praktycznie, więc ludzie dali radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A mieli wyjście? Gołota vs Saleta każdy chciał go obejrzeć i było wyjście?

Gdyby ludzie skrzyknęli się ze dwa, trzy razy i zbojkotowali PPV to kolejne gale byłyby dostępne już w ramach posiadanych abonentów. :) Cyfrowy Polsat wiedziałby, że ludzie nie są głupi i nie chcą dodatkowo płacić za możliwość oglądania danej imprezy sportowej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już, że PPV przynosił straty i mało ludzi wykopywało je. I jakoś nadal jest.

W USA ludzie są przyzwyczajeni do PPV, w Polsce powoli, powoli, z trudem ludzie też już się przyzwyczajają.

Gdyby 1 impreza, która w Polsce była w PPV nie przyniosła sukcesu możliwe, ze jej by nie było. A tak sukces był, ludzie przyzwyczajają się więc będzie tych ludzi coraz więcej.

 

Nawet walka emerytów każdego elektryzowała, macie fb? Wystarczy wejśc na fb i zobaczyć w ten dzień jak każdy pisał o Andrzeju, żeby mu jajca odgryzł, ucho, czy coś w tym stylu. Cała Polska na tą walkę czekała tyle czasu.

 

Również jeżeli miałby walczyć Ibisz z Kamelem ludzie by kupili PPV. Bo to kabaret, znane osobliwości, żadne no name w Polsce. A ludzie celebrytów, gwiazdy uwielbiają. Nawet takiego Najmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Również jeżeli miałby walczyć Ibisz z Kamelem ludzie by kupili PPV.

I ta Twoja powyższa wypowiedź jest odpowiedzią na Twoje wcześniejsze pytanie:

Nie czaje ludzi, którzy jadą po tych co wykupili w PPV.

 

Przez takich ludzi, którzy nie tylko wykupiliby walkę Gołoty z Saletą, ale też walkę Ibisza z Kammelem, tracą prawdziwi kibice boksu. :) Dlatego też np. walka Adamka, którą platforma n transmitowała poprzez system PPV, nie cieszyła się popularnością, bo zainteresowani nią byli tylko kibice boksu, którzy nie pozwalają się wyzyskiwać. :)

Niestety przez amatorów freak fightów tracą kibice boksu czy MMA. :)

 

I pytanie. Czy wykupiłbyś dostęp do gali za 40 zł, gdyby w jej ramach nie było walki Gołota-Saleta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za noname nie będę płacił i chyba nikt by nie zapłacił :)

Więc oczywistem faktem jest, że za walkę np, pacquiao vs marquez, gołota vs saleta można wyłożyć, ale nie za Kowalski vs Kowal.

Po drugie walki amatorów, nonamow są otwarte :) nikt Ci w PPv nie da Kowalskiego.

PPV to gwiazdy, celybrycie, znani dobrzy bokserze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mając jedynie CP zapłaciłbyś za mecz Real vs Barca? Przyjmijmy, że co roku oglądałeś w necie, ale raz się cięło, drugi aspekt to jakość, itp i zawsze Cię to wkurzało?

Bo ja ostatnio tak miałem, ze bramki nie zobaczyłem jak padła, bo tyle ludu oglądało, że cięło niemiłosiernie, a jakośc gorsza niż w TV no i przykład, że nie chcesz kupować C+, wiązać się z umową z nimi.

Aa i jesteś kibicem Realu lub Barcy np.

 

Chodzi tylko o tej jeden jedyny mecz w rundzie wiosennej/jesiennej? Zapłaciłbyś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Aa i jesteś kibicem Realu lub Barcy np.

Gdybym był kibicem Realu lub Barcy, i nie miał możliwości oglądania meczów z wysokości trybun, to podpisałbym umowę z Cyfrą+ i mocno bym się wkurzyły, gdyby po pół roku od podpisania umowy Cyfra+ przeniosłaby transmisje z Canal+ Sport do PPV. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real oglądam w necie, nigdy się nie tnie nic, ale zawsze przy meczu z Barceloną. Wtedy obciążenia serwów są niemiłosiernie duże i tnie jak [beep]a.

Tak więc tylko i wyłącznie na ten mecz chciałbym mieć PPV - aby cieszyć się jakością obrazu kosmiczną no i żeby nie cięło to najważniejsze.

Ile to już razy miałem tak, że tak cięło, że oglądać się nie dało? Ostatnio brami nie widziałem nawet bo przycięło...

 

Rozumiem, abonujesz C+ masz w Canal+ mecz. Ale dla użytkownika CP taki meczyk to jak ta lala. Wiele ludzi by wykupiło. Powinni kiedyś coś takiego robić. Idziesz do danej platformy i tam na Canal+ oglądasz mecz, lub masz CP i tylko przez PPV, jak się nie podoba to idz do C+ i nie miej tego PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@rafallo777

Dla jednego jedynego meczu nie podpiszę umowy, ani nie wykupię PPV. :) Za jeden mecz mogę zapłacić tylko wtedy, gdy będę siedział/stał na trybunach hali bądź stadionu, a nie przed telewizorem. :)

 

A gdy jestem kibicem danej drużyny to nie oglądam jej jednego meczu w ciągu roku tylko staram się obejrzeć wszystkie. Jeśli nie na stadionie to przed telewizorem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, ale wiele prawdy mówisz.

Mecze Realu oglądam w necie i to mi wystarczy. Ale oczekuje od takiego meczu na szczycie Real vs Barca obejrzeć w bardzo dobrej jakości no i najważniejsze bez cięcia.

Nigdy nie podpisze umowy żeby obejrzeć ten jeden jedyny mecz na szczycie :)

PPV to co innego. Chcesz wykupujesz i oglądasz, a jak nie chcesz to proste nie wykupujesz :)

Kto chce, nikt nie jest zmuszany, nikt nie ma przystawionego pistoletu do główy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nigdy nie podpisze umowy żeby obejrzeć ten jeden jedyny mecz na szczycie :)

To wyobraź sobie taką sytuację, że jesteś kibicem Realu Madryt i wiesz, że wszystkie mecze Realu będzie pokazywał Canal+. Decydujesz się na podpisanie umowy z Cyfrą+ przed rozpoczęciem nowego sezonu. Po pół roku od podpisania umowy dowiadujesz się, że od teraz tylko połowę meczów Realu Madryt będzie pokazywał Canal+, a reszta meczów (tych najciekawszych) będzie dostępna poprzez system PPV. Cyfra+ cały czas wywiązuje się z zawartej umowy, ale jednak jakiś niesmak pozostaje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale nie podpisywałeś umowy z CP czy kim i nie miałeś zagwarantowanej tam walki Ibisza z Kamelem, czy gołoty z saletą.

MEcze to co innego. Ale np, ja jako abonent CP lub N nie chce abonowac C+ i bardzo chętnie widziałbym na swoim dekoderze CP czy N opcję PPV tego spotkania. Fakt faktem te spotkanie mieli by za friko ludzie opłacający abonement Canal+, ale jak powiedziałem wyżej, nie chce ich abonować i już i mile widziałbym PPV własnie tego spotkania na dekoderze z CP np :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...