Skocz do zawartości

PPV w Polsat Box


dudasek3000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wykupuje PPV jak zawsze.

Biorę 5 kolegów, piwko, pizza i składka na PPV ;) Wyjdą grosze a oglądanie bezcenne w towarzystwie znajomych.

 

Było jedno PPV gdzie poziom był mizerny ale co z tego? Nikt nie narzekał, złożyło się na PPV, wypiło vodeczki, zjadło pizze, pogadało pośmiało, potem LEDWO się ułożyło do łóżka :D

 

Panowie nie przesadzajcie. Albo idźcie do baru i macie za darmo walkę, albo bierzecie kolegów i oglądacie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport, który jest widowiskiem, ucztą, świętem.

Za widowisko się płaci. To, że przyjdą koledzy jest bezcenne. W gronie kolegów można obejrzeć, pośmiać się, wypić, pogadać.

Zawsze się składamy na PPV i będziemy. Jeżeli nie byłoby tego w PPV to ok. Ale jest i żeby obejrzeć to trzeba zapłacić. A my chcemy obejrzeć, więc robimy zrzutkę i oglądamy. Nie rozumiem problemu :)

Dla mnie wydarzenie, które jest raz na poł roku może być w PPV.

 

Nie mam Eleven, nie chce w necie oglądać bo jakość słaba. Chciałbym aby Gran Derby były w PPV, wykupiłbym od razu.

A tak Eleven nigdzie nie ma tylko w necie. W barze tego nie obejrze, w kinie również, gdzie obejrze Real vs Barcelona? W necie nawet nie chce bo jakość żałosna i tnie. Jedyna opcja dla mnie i zbawienie to PPV.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy nie ma takiej żeby mnie skłonić do zakupu PPV za 40 zł.Bo kogo z Polaków na dzień dzisiejszy można oglądać i za to extra płacić?Adamek skończony podobnie Wach,Sosnowski,Włodarczyk.Choć zobaczyłbym z chęcią  Szpilkę,Proksę czy Masternaka ale z dobrymi przeciwnikami i nie za 40 zł.Dziś jeśli chodzi o boks to TVP rządzi a ja zapewne i tak wybiorę UFC. Wieczorem i tak mam  ciekawą ofertę do wyboru że jest dylemat co oglądać i to bez extra 40 zł.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego abonenci cyfrowego polsatu mają za to płacić 40 zł traktują mnie w tym momencie jakbym był z nc+ albo innego operatora jakiejś kablówki płacę wam regularnie co miesiąc i co z tego mam żadnej zniżki ? polski biznes tylko do siebie a nic od siebie

Odpowiedz jest prosta, bo tak abonenci nauczyli CP. Nauczyli do przyzwyczajenia sie przez CP, ze sa tacy co zaplaca, pokazali raz i machina ruszyla. Gdyby ze dwa razy byl w Polsce bojkot PPV, to nie bylo by tego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, że jak tak dalej pójdzie, to będzie dużo więcej treści w PPV, które jeszcze do niedawna były na kanale otwartym bądź znajdującym się w jakimś pakiecie. Niestety tego już nie zmienimy, bojkot nie ma szans się udać. Nawet z samych barów CP zgarnia niezłą sumę. Tylko nie wyjeżdżajcie z zachodem lub USA, bo to całkiem inny rynek. U nas nawet zdziera się kasę za kanały informacyjne, gdzie w "lepszym" świecie większość jest FTA.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się robi PPV :) Brawo Polsat! W końcu mają jakąś nauczkę :) Na pewno wiedzą o tych problemach i pewnie żadnych walk obecnie nie ma, ale niesmak pozostanie.

Gala nie działa z 15 minut i żadnego info nawet na FB, cyfrowypolsat.pl czy polsatsport.pl gratki za kumunikację :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...