Skocz do zawartości

PPV w Polsat Box


dudasek3000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sugerujesz, że jak płacisz 59,90zł, to płacisz więcej za ich kanały sportowe niż klienci z niższymi pakietami? Raczej nie, bo cena za kanał sportowy się nie zmienia. Może trochę więcej za jakość HD. Ale to nie jest znacząca suma. Klient płacący za pakiet 89,90zł też nie płaci więcej za sport. Wyższa kwota jest za co innego. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku MŚ w siatce chodziło o domknięcie. ;)

Nie pisałeś o domykaniu budżetu w kontekście MŚ tylko w ogóle. Masz łatwość odwracania kota ogonem

 

Sytuacja może się zmienić już w połowie 2015r. To wtedy zgodnie z założeniami każdy abonent ma mieć dekoder przystosowany do HD i mogą zostać zlikwidowane kanały SD, które nie są gwarantowane. Nie po to CP umieścił swoje kanały sportowe jako niegwarantowane i obniżył nawet cenę abonamentu rodzinnego by trzymać na wieki wieków w nich kanały sportowe. Dla każdego kogo interesuje sport musi mieć pakiet za minimum 60 zł by mieć gwarancję dostępu do treści, które go interesują. Nie widzę nadal bezpośredniego związku między cenami pakietów,a PPV. Ba nie ma żadnego- masz pakiet maksymalny płacisz tyle samo za PPV co ten, który ma najniższy pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdajecie sobie sprawę że te wszystkie gale bokserskie i KSW to przedstawienia a nie sport? Przedstawienia w których płaci się aktorom. Przecież taki Adamek czy Szpilka o nic już by nie mogli walczyć. Tak samo jak Pudzianowski czy Nastula. To są lokalne przedstawienia na które ktoś wykłada grubą kasę i chce tę kasę odzyskać z nawiązką. Jedni robią Pamiętniki z wakacji inni gale KSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gale bokserskie i KSW na świecie są organizowane zazwyczaj w taki sposób PPV.

Na pewno w USA, na pewno nie w Niemczech, nie wiem jak wygląda sytuacja w innych krajach europejskich, ale ciekawe jak to wygląda w Anglii lub Francji. Ktoś się orientuje? Nie zgadzam się też z tezą, że sportowe polsaty są dostępne tanio i stąd PPV- 60 złotych to nie jest tanio, chyba że tkwimy w poprzednim wieku i wystarczy nam marne SD. Nie ma usprawiedliwienia dla PPV- oprócz dojenia naiwnych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam czy PPV tych przedstawień bokserskich, jak kolega @Be89 to trafnie nazwał to chociaż były w HD ?

 

Sytuacja może się zmienić już w połowie 2015r. To wtedy zgodnie z założeniami każdy abonent ma mieć dekoder przystosowany do HD i mogą zostać zlikwidowane kanały SD, które nie są gwarantowane

Wszystkie Kanały SD nie zostaną zlikwidowane, może tylko niektóre duble, ale sportowe nie sądzę, ponieważ zmieni się tylko system nadawania na MPEG-4. W przypadku likwidacji wersji SD programów sportowych nie było by co wstawić do dodatkowo płatnego pakietu Sportowego CP.

 

Należy chyba założyć inny wątek na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chcę zamówić (a konkretnie mój syn, bo chce oglądać w swoim pokoju ze znajomymi) pierwszy raz dostęp do PPV (przez sms).

I tu pytanie: czy w zamówieniu podaje nr. karty dekodera głównego czy numer karty dekodera od multiroomu (gdzie będzie oglądana gala)?

Może to naiwne pytanie, ale nie wiem i dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zonk :cry:

Zamówienie dostępu do sobotniej gali przez ICOK, chyba tak do końca nie jest dopracowane. Owszem można zamówić, ale TYLKO na mastera :!: . Brak w rozwijanej zakładce n-ru karty dekodera dodatkowego od multi a o dostęp na tym dekoderze właśnie mi chodziło.

Jeżeli miał ktoś podobną sytuacje, proszę o pomoc.

"Młody" mi łeb suszy (kumple zaproszeni, browarki kupione :jupi: ) a "Starszy" nawet nie umie (?) zamówić PŁATNEJ usługi !

 

Help !

 

 

EDIT !!!

Być może komuś się przyda ta informacja :brawo:

Szybko i bezstresowo zamówiłem dzwoniąc pod n-r 699 00 2222.

A dlatego nie ma zakładki (przy zamówieniu przez ICOK) z numerem karty dekodera dodatkowego, bo wykupienie usługi PPV na mastera skutkuje też odblokowaniem na dodatkowym :D

Nie jestem fanem tego typu "sportu" ale jak jest, to sobie popatrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie MUSI być złożone z podaniem numeru karty głównego dekodera. W podlinkowanym regulaminie jest informacja, że po zamówieniu usługa jest dostępna na dekoderze głównym ORAZ dodatkowym/dodatkowych. Ja w odpowiedzi również użyłem zwrotu "również w usłudze Multiroom". Odpowiedź: "Sprawa wyjaśniona" uznałem, że wszystko jest jasne i się zrozumieliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga, ja pisząc "sprawa wyjaśniona" miałem na myśli link do regulaminu :D . Pisząc szczerze to zapamiętałem z "Zasad świadczenia usługi" punkt 1. i od razu przeskoczyłem do pkt. 13. (normalna reakcja - kto by tam czytał tyle podpunktów? :D ). Dopiero dzisiaj, jak zacząłem kombinować z zamówieniem coś mi przestało pasować.

Ale tak jak napisałem wyżej, telefon do BOK załatwił sprawe w kilka minut rozmowy i już po chwili miałem na obu dekoderach na kanale 444 info "Potwierdzamy nadanie dostępu do ...itd" :D

----------------

btw. w czasie rozmowy mogłem też JUŻ przedłużyć umowe na kolejne 15 m-cy z pięcioma gratisowymi i jako dodatkowy bonus - zniesienie opłaty (5 zł.) za esi-88, ale na razie nie skorzystałem, bo dopiero luty-marzec (bliżej końca aktualnej umowy) zamierzam dobrać kolejny multiroom i wtedy będę ICH męczył :)

 

sorry za OT. bo to nie temat o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Wiem o tym tylko ze ta gala delikatnie mówiąc zapowiada się słabo.Zdecydowanie nie warta tych pieniędzy.Taniej to chyba były tylko mecze w nogę jak dobrze pamiętam coś ok.20 zł.

To mało istotne. Jest Adamek, jest Saleta, więc są mocne nazwiska. Gala jest niesamowicie promowana, chcą nałapać "januszy" i pewnie w końcowym rozrachunku wyjdą na spory plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...