Skocz do zawartości

PPV w Polsat Box


dudasek3000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak piszecie jakby to był pierwszy raz. Przecież to nie pierwszy raz kiedy Polsat notuje problemy przy PPV. Z tego co pamiętam przy walce Adamek-Szpilka wiele osób narzekało,że pomimo wykupionej usługi nie może z niej wcale skorzystać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego mój post został usunięty skoro odnosił się do tematu ale spróbuje jeszcze raz. Wczorajszą galę PBN oglądałem u znajomego, który zapłacił nie małe pieniądze a w zamian dostał komunikat o braku tego kanału w abonamencie. Jak dla mnie to jest skandal potwierdzający tylko jak najgorsza opinię o Cyfrowym Polsacie, nic się tam nie zmienia od lat. Nie stać ich było nawet na przeproszenie swoich klientów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego mój post został usunięty skoro odnosił się do tematu ale spróbuje jeszcze raz. Wczorajszą galę PBN oglądałem u znajomego, który zapłacił nie małe pieniądze a w zamian dostał komunikat o braku tego kanału w abonamencie. Jak dla mnie to jest skandal potwierdzający tylko jak najgorsza opinię o Cyfrowym Polsacie, nic się tam nie zmienia od lat. Nie stać ich było nawet na przeproszenie swoich klientów. 

Ciekawe jak się odniosą do wycieku danych osobowych o czym było wczoraj głośno na ich FP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się trochę o tych problemach z PPV bo już czytać tego nie mogę. Biorą się one przez samych użytkowników, którzy masowo dzwonią na ostatnią chwilę aby włączyć dostęp i jak zadzwoni takich ktosiów kilka tysięcy to oczywista, że może się coś bloknąć i nawet temu co zamówił dużo wcześniej. To tak jak z papierem toaletowym. Jak wrzucasz go do kibelka po trochu to nie ma siły, aby się Tobie zapchał, a jak wrzucisz całą rolkę naraz to nawet królewski kibelek nie pomoże. Wiem co mówię, bo kilka razy takie gale na infolinii obsługiwałem i wiem, że ludzie masowo dzwonią w ostatni dzień, albo nawet i w trakcie samej gali, aby tylko obejrzeć. I nie przesadzajcie z tym, że więcej programów będzie w PPV, bo straszycie tym już któryś rok i nic takiego nie ma miejsca. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w trakcie oglądania gali PPV,gdy wyskoczył komunikat,,tego kanału nie ma w twoim abanamencie"i PPV zgasło,zadzwoniłem na infolinię 222127222.Odebrał jakiś zaspany chłopina i zaczął przepraszać:szanowny panie,przepraszamy za usterki,pracujemy nad problemem technicznym.Proszę wyłączyć dekoder z sieci i ponownie go włączyć.Z tym że to włączanie i wyłączanie robiłem po kilkakroć,ponieważ ta usterka trwała ok.15-20min.Aż iskry z wtyczki szły.Szkoda gadać :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem się zdarzają nagłe przypadki. Szkoda że Polsat uparcie brnie w to całe PPV, lepszym pomysłem byłoby uruchomić kanał specjalny, który nadawałby tylko w sytuacjach specjalnego wydarzenia i udostępniany w najwyższych pakietach, bądź klientom z pakietem sport HD. Byłoby to dużo uczciwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie miałem żadnych problemów z PPV :wink:  po prostu nigdy nie wykupiłem takiej transmisji i nie wykupię choć by mi przekaz za złotówkę oferowali :)

 

Ps.dzięki takim przekazom "wyleczyłem się" ze sportów typu [beep]icie- nie oglądam nawet jak jest w otwartej transmisji :mrgreen: 

Edytowane przez fezuj
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, tam za pół roku nikt nie będzie pamiętał o tych problemach - dobrze że bardzo dobry poziom gali przyćmił te porblemy. Czekam na PBN 5 !

Kto nie będzie pamiętał- ten nie będzie pamiętał. Zastanawiałem się nad wykupem akurat tej gali,ale jak sobie uświadomiłem,że miałbym wydać niemałe dla mnie pieniądze i nie mieć pewności czy obejrzę usługę jaką wykupiłem to zrezygnowałem. To samo zresztą było przy MŚ w siatkówce- ludzie wykupili usługę za 99 zł w Ipli i nie mogli obejrzeć najważniejszego spotkania tego turnieju- przecież to granda i żadna rekompensata tego nie wynagrodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisłok, może Ty będziesz pamiętać, ale nie dowartościowuj ludzi kupujących PPV. Przeciętny Janusz czy raczej janusz nic nie będzie pamiętać. Właśnie widzisz, że ludzie kupowali siatkówkę, mieli problemy, a teraz znów zawierzyli, lub zapomnieli o tamtych kłopotach. Kupujący Euro 2016 w PPV też nie będą już pamiętać o problemach z oglądaniem PBN 9 miesięcy wcześniej. PPV jest to rzecz, która się w Polsce urodziła dzięki Adamkowi, ale nigdy już nie umrze. Wszyscy umrą a PPV już zostanie na zawsze.

Ciekawe ile za Euro 2016? 150 zł, 200 zł? Zobaczymy co wymyśli zmyślny Kmita i spółka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Już o tym pisałem, że co druga KSW była w otwartym Polsacie. Ale teraz PBN, kSW 32 w Anglii i KSW 33 kiedy walczy Chalidow z Materlą na pewno w PPV. A ty jeleniu kupuj trzy razy, co miesiąc PPV. Ciekawe czy dadzą w PPV walkę Powietkin - Wach, ale skoro nawet dawali Wawrzyka, to na bank też dadzą tak Wacha. Kmita już pewnie liczy wirtualnie zarobione pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...