Skocz do zawartości

PPV w Polsat Box


dudasek3000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Muszą nadal na tym nieźle zarabiać. Głupich nie sieją, głupi się sami rodzą, więc stały zarobek zapewniony. Proponuję na wiosennym PBN walkę wieczoru Pudzianowski - Saleta, a na jesień Adamek - Najman lub odwrotnie. Kmita by w to pewnie wszedł.

 

PBN, KSW 31 i KSW 32 w PPV, czyli trzecia duża gala z rzędu płatna, już im się w głowie przewraca. Za chwilę będą wyłącznie płatne gale. Więc jak można naiwnie myśleć, że Euro 2016 nie będzie w PPV, lub sztucznie na ten czas stworzonych kanałach?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się skutecznie wyleczyłem z boksu i MMA w PPV. Nie oglądam tego nawet w powtórkach, czy na streamach. Lubię boks i MMA, ale wolę to w wydaniu światowym, a nie podwórkowo-polskim. Dziś ciekawa gala boksu w PS, za darmo jak mówią komentatorzy, przed kilkoma godzinami świetna gala UFC na ESC. Czego chcieć więcej? Adamka? Proszę was :wink: Zawodnicy z polskich gal nie istnieją na światowych galach, a jak to robili, to przed ery PPV w Polsce. Te wszystkie Harnasie, Wojaki, polisz-gispy-prince wytrzymują góra 2-3 rundy w boksie, a w MMA puchną w pierwszej i zipią do trzeciej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jęczycie nt PBN, jakby na tych galach była tylko jedna walka. Tak się już przyjęło, że walkami wieczoru są starcia bardziej celebrytów niż bokserów. Jednak wcześniejsze młócki, zazwyczaj są bardzo ciekawe i dla nich wykupuje się PPV lub bilet w hali. Ścierając z sobą celebrytów podnosi się oglądalność, bo wtedy ogląda cała masa bokserskich Januszy. Zresztą z KSW jest identycznie. Od kiedy wypłynęli na szerokie wody? Od czasu zakontraktowania walk z udziałem Pudziana, Najmana i Salety, czyli pseudo zawodników MMA.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wcześniejsze młócki, zazwyczaj są bardzo ciekawe i dla nich wykupuje się PPV lub bilet w hali.

Nie przesadzajmy i nie łapmy trendu, który mówi, że PPV to taki bilet na galę. Co innego oglądać galę w hali, a co innego przed TV. Jak mam możliwość, czy chęć to idę na mecz, czy galę boksu/MMA. Ja po prostu nie pojmuję polskiego PPV, gdzie celebryta walczy albo jakiś podstarzały gość. Dla młodych właśnie idzie się na gale mniej medialne i co ciekawe zawodnicy z tych gal częściej walczą u najlepszych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie rozumiesz, to napiszę raz jeszcze. Ty nie wykupujesz, bo walczy celebryta, a ja wykupuje cyklicznie, bo przed celebrytą walczy np Sulęcki z Proksą. Każdy, kto choć trochę ineresuje się boksem doskonale wie, że Saleta, to bokserski pół - inwalida, dlatego jego walki ogląda się z przymrużeniem oka. Podobnie, swego czasu Gołota - Adamek, czy w KSW np. Saleta - Najman.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, rób co chcesz. Ani mi nie przeszkadza, że ktoś wykupuje PPV, ani też gdy ktoś nie wydaje pieniędzy na PPV. Sprzed czasów UFC na ESC sam czasem kupiłem FightPass UFC na miesiąc, co prawda działa to bez gal PPV na żywo, ale wiele ciekawych pojedynków obejrzałem :) Na galach MMA też bywałem i nie uważam, że to stracona kasa. Wszystko jest dla ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tu patrzysz ze strony januszy, a my tu mówimy jak to widzimy z naszego punktu widzenia. Nie zgodzę się też, że wtedy walka Gołota - Adamek to była farsa, bo Adamek zaczynał w wadze ciężkiej, a Gołota jeszcze nie był tak schorowany. Szanse wtedy mieli po 50 procent u większości. Natomiast Saleta już z Gołotą to była groteska. Nigdy bym nie pomyślał, że Adamek się zgodzi na taką upokarzającą walką z jednonerkowym i 48 letnim Saletą. Nawet mówił, że inwalidy nie będzie bić. Przy tym mógł pozostać. Dla mnie się przyjęciem tej walki skompromitował całkowicie i potwierdził że pieniądze ponad wszystko. Owszem, taka pokazowa walka za darmo, pierwszego kwietnia na rynku np. w Sopocie. Czemu nie, ale nie płatna w TV i hali.

A co do tego, że KSW też jedzie na Pudzianowskim to prawda. Mają Chalidowa i Pudzianowskiego jako lokomotywy. Tylko że obaj są z dwóch światów.

 

Coś Polsatowi nie wychodzą te główne walki w PPV. Najpierw żenująca i poddana walka Saleta - Adamek, potem porażka Pudzianowskiego, a dziś całe 31 sekund. Genialne.

Swoją drogą Materla nie zasłużył, a teraz będzie przez pewien czas pośmiewiskiem, wytrzymał mniej w ringu niż Gołota z Lewisem, niż Głażewski z Braehmerem, niż Wawrzyk z Powietkinem

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@widz66

Człowieczku, to właśnie nie kto inny jak ty, czyli typowy bokserki Janusz, patrzy na galę przez pryzmat jednej walki. Normalny kibic patrzy na całość imprezy. Żaden z was, krzykaczy anty PPV się do tego nie przyzna, ale wasz skowyt ma tylko jeden podtekst - finansowy. Po prostu targa wami straszny ból [beep], że trzeba zapłacić. Nic więcej.  Reszta, to takie pseudo argumenty, by ów ból jakoś wytłumaczyć. Mogę się założyć o każde pieniądze, że większość z was, "wyśmiewaczy" PBN i KSW, ogląda te gale na lewych streamach. Wtedy są godne uwagi, ponieważ za free.
Wczoraj też lipa, bo Materla za szybko przegrał? No popatrz, to może zacząć reżyserować walki by cię zadowolić? Albo najpierw obejrzysz, a potem zdecydujesz, czy warto zapłacić : ))))

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@widz66

Człowieczku, to właśnie nie kto inny jak ty, czyli typowy bokserki Janusz, patrzy na galę przez pryzmat jednej walki. Normalny kibic patrzy na całość imprezy. Żaden z was, krzykaczy anty PPV się do tego nie przyzna, ale wasz skowyt ma tylko jeden podtekst - finansowy. Po prostu targa wami straszny ból [beep], że trzeba zapłacić. Nic więcej.  Reszta, to takie pseudo argumenty, by ów ból jakoś wytłumaczyć. Mogę się założyć o każde pieniądze, że większość z was, "wyśmiewaczy" PBN i KSW, ogląda te gale na lewych streamach. Wtedy są godne uwagi, ponieważ za free.

Wczoraj też lipa, bo Materla za szybko przegrał? No popatrz, to może zacząć reżyserować walki by cię zadowolić? Albo najpierw obejrzysz, a potem zdecydujesz, czy warto zapłacić : ))))

Ja KSW często ale nie zawsze oglądam w internecie.Wczoraj np.oglądałem niepełne 3 walki choć transmisję miałem przez całą galę.PBN nigdy nawet nie szukałem nawet transmisji.Transmisje te nie są wartę 40zł gdy np.UFC jest dostępne w ramach pakietu a poziom znacznie większy.Z drugiej strony w NC+ nawet nie ma możliwości wykupienia takiej transmisji.Natomiast CP nie wezmę tylko dla boksu i mma bo reszta oferty głównie sportowej do mnie nie przemawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@widz66

Człowieczku, to właśnie nie kto inny jak ty, czyli typowy bokserki Janusz, patrzy na galę przez pryzmat jednej walki. Normalny kibic patrzy na całość imprezy. Żaden z was, krzykaczy anty PPV się do tego nie przyzna, ale wasz skowyt ma tylko jeden podtekst - finansowy. Po prostu targa wami straszny ból [beep], że trzeba zapłacić. Nic więcej.  Reszta, to takie pseudo argumenty, by ów ból jakoś wytłumaczyć. Mogę się założyć o każde pieniądze, że większość z was, "wyśmiewaczy" PBN i KSW, ogląda te gale na lewych streamach. Wtedy są godne uwagi, ponieważ za free.

Wczoraj też lipa, bo Materla za szybko przegrał? No popatrz, to może zacząć reżyserować walki by cię zadowolić? Albo najpierw obejrzysz, a potem zdecydujesz, czy warto zapłacić : ))))

Na szczęście prawdziwe gale bokserskie i UFC nie są w PPV. Tam "Janusze" mogą zobaczyć prawdziwe gwiazdy, a nie celebrytów i zawodników, którzy boją się zmierzyć z trudniejszym przeciwnikiem :).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...