Skocz do zawartości

Movies 24


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielka szkoda, że Movies 24 znika z rynku. Był to bardzo dobry kanał filmowy zapełniający idealnie niszę programową. Nadawał właśnie to, czego brakowało w innych kanałach - czasami zdarzało mi się obejrzeć jakiś naprawdę dobry film. Szczególnie często oglądałem tę stację w okresie Bożego Narodzenia - kanał nadawał wówczas pod nazwą Christmas 24 i prezentował filmy o świętach, co wprowadzało bardziej świąteczną atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co obejrzałem na tym kanale to dwa filmy z McGyverem, które i tak często powtarzali.

 

Podobnie jak ty obejrzałem, właśnie te dwa filmy na tym kanale, jedyne warte uwagi, nic innego tam mnie zaciekawiło. Może gdyby puścili również serial to oglądalność by była lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Może oglądalność była by większa, gdyby kanał był szerzej dostępny w Polsce. Poza sieciami kablowymi, kanał był dostępny także w Cyfrze + wcześniej w telewizji n. Jednak wiadomo, w Cyfrze plus oferta kanałów filmowych jest duża i trudno tam o dobrą oglądalność, jeśli w ofercie są Canal Plus, Ale Kino czy Universal. Trzy lata nadawania w Polsce a kanał nie trafił w gusta odbiorców. Ja przyznam szczerze oglądnąłem dwa filmy na tym kanale, kiedy kanał gościł jeszcze na platformie n.

Reasumując skoro kanał nie przyniósł popularności to niema sensu utrzymywać go i płacić niepotrzebne opłaty gniazdkowe (platformy) w końcu abonament płacimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy niskobudżetowe wcale nie muszą być złe. Pamiętacie dawny Hallmark, jeszcze za czasów Wizji TV? Też prezentował filmy telewizyjne, ale były to dobre produkcje familyjne czy kryminalne.

 

W przypadku Movies 24 zabrakło dobrej jakości, koncepcji, spolszczonej wersji. Obraz na Movies 24 przerażał, filmy obcięte były do formatu 4:3, na ekranie świeciło paskudne logo. Ten produkt powinien już wcześniej wyjść z rynku aby nie zajmować miejsca lepszym pozycjom. Naprawdę nie ma co żałować. To był produkt "telewizjopodobny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie filmy zostały wyprodukowane tanim kosztem, ponieważ z założenia miały pojawiać się tylko w TV. Jak widać pomysł nie okazał się sukcesem i nawet większy zasięg kanału by tego nie zmienił.

Jest wiele bardzo dobrych filmów telewizyjnych. Niestety Movies24 prezentowało filmy kategorii Z, do tego żenująca jakość techniczna i efekt jest jaki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...