Skocz do zawartości

Oglądalność polskich i polskojęzycznych kanałów TV


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Kiler napisał:

Jak TVN doda Eurosport to wyjdzie prawie milion więcej, tylko czego to ma dowodzić? Porównujemy TVP1 do TVN.

Tego ma dowodzić że że TVN+ Eurosport to średnio 3,5 miliona osób a TVP1 + Eurosport + TVP Sport to ponad 4 miliony dla mnie wychodzi, że ostatnie konkursy oglądało o 0,5 miliona więcej osób .

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemolo napisał:

Tego ma dowodzić że że TVN+ Eurosport to średnio 3,5 miliona osób a TVP1 + Eurosport + TVP Sport to ponad 4 miliony dla mnie wychodzi, że ostatnie konkursy oglądało o 0,5 miliona więcej osób .

Skąd masz te wyliczenia? Ja widzę niedzielne zawody w Ruce 2.75+0.91 mln = 3.66 mln i wczorajsze, niedzielne zawody w Wiśle 2.8+0.55 mln = 3.35 mln. Także nie wiem skąd bierzesz 4 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niżny Tagił (Rosja) pierwszy konkurs TVN+ ES 3,41 miliona , drugi 3,25 miliona

Ruka (Finlandia) pierwszy konkurs TVN+ES 3,24 miliona , drugi 3,66 miliona 

3,41 + 3,25 + 3,24 + 3,66= 13,56 

13,56/4= 3,39 miliona średnia konkursów 

 

Wisła (Polska) pierwszy konkurs TVP1+ES+TVPSport 4,06 miliona , drugi konkurs 4,32 milona

4,06+4,32= 8,38

8,38/2= 4,19 średnia konkursów 

 

4,19-3,39=0,8 miliona średnio ludzi więcej oglądało skoki w ostatni weekend niż poprzednie dwa weekendy .

Edytowane przez Przemolo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, G2000 napisał:

zakwalifikowało się 10 Polaków

11.

2 godziny temu, G2000 napisał:

Coś więcej trzeba by podbić oglądalność w stosunku do poprzednich konkursów?

Niedzielnego kibica skoków raczej mało interesuje walka o wejście do 30. :D

Poziom polskiego kibica najlepiej było słychać w sobotę podczas drużynówki: jak Polak skoczył dobrze to lekki aplauz był, ale jak jakiś konkurent zepsuł skok to były dopiero wiwaty. I chyba po to te miliony siadają przed tv.

2 godziny temu, tyrla napisał:

Polak na podium ?

👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany akurat sobotniej drużynówki nie oglądałem (jak na razie jedyny raz od początku sezonu), za wyjątkiem chwilowego odpalania transmisji w necie na przypadkowe skoki. Tego dnia miałem coś do roboty poza domem, a spodziewałem się że drużynowo szału nie będzie. :P

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marrak napisał:

Niedzielnego kibica skoków raczej mało interesuje walka o wejście do 30. :D

Może i mało interesuje ale od piątku we wszystkich mediach mówiono o 11 Polakach w niedzielnym konkursie. A oglądalność bierze się raczej z tego co dzieje się przed transmisją a nie w trakcie zawodów. Jak się nakręci ludzi na oglądanie to będą oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...