Jump to content
Barti

Oglądalność polskich i polskojęzycznych kanałów TV

Recommended Posts

Założyłem niniejszy wątek, ponieważ w niniejszym dziale forum w poszczególnych wątkach często przewija się temat oglądalności danego kanału.

Prowadzi to też niejednokrotnie do off-topic'u w poszczególnych wątkach, bo np. w wątku o kanale Eska TV pojawiają się dane dotyczące oglądalności też zupełnie innych kanałów, zaraz potem toczy się tam też dyskusja w tej kwestii.

Dlatego też lepiej będzie, jak dyskusja dotycząca oglądalności poszczególnych kanałów toczyć się będzie w jednym miejscu, a nie, że jest "rozstrzelona" po kilku różnych wątkach.

Proszę zatem o kontynuowanie kwestii oglądalności polskich i polskojęzycznych kanałów TV wyłącznie w niniejszym wątku. Dodatkowo podpinam też niniejszy wątek.

W weekend na Elevenach największą oglądalność miał meczyk Juventus - Inter 24 tys a na Canal+ Sport największą miał Chelsea - Arsenal 129 tys.

A Eurosport to Eleven i Canal+  wciąga prawą dziurką, jakiś meczyk w sobotę i 240 tys, następny meczyk i 180 tys tak więc inne światy :)

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.

Będzie ktoś miał wyniki oglądalności obu konkursów skoków narciarskich w Sapporo? Nie wiem, czy TVP będzie się tym chwalić (zważywszy na to, że jeden konkurs był rano, a drugi w nocy). :)

Jakby ktoś miał jakieś info o oglądalności meczów NHL w TVP Sport to bardzo bym prosił. 

Dlaczego wyniki ogladalnosci nie sa ogolnodostępne? To znaczy niby sa dostępne, ale dopiero jak ktos napisze artykuł a tak to nie ma jakiejs jednej strony w internecie, tylko trzeba miec chyba abonament u Nielsena. Na niemieckich stacjach wiekszosc kanałów podaje wyniki dla kazdego programu z dnia wczorajszego i to nawet w telegazecie np RTL chyba  na stronie 890, podobnie maja nawet mniejsze stacje jak TELE5 czy publiczne regionalne stacje. 

Edited by hapxx

Milionerzy z oglądalnością 1,74 mln widzów za wczorajszy odcinek. W porównaniu z zeszłym tygodniem zyskał ponad 3x więcej widzów w paśmie.

Macie może informację, jaką oglądalność mają nowe odcinki "Sułtanki Kosem" w TVP1 oraz "Mody na sukces" w Nowa TV?

Edited by Barti
Przeniesiono posty do bardziej odpowiedniego wątku i połączono razem w jeden post.

Nie foch tylko moderator wymyślił że mam wstawiać tu wyniki a nie w wątkach kanałów. Ta decyzja mi się nie podoba więc nie wstawiam nigdzie i tyle :)

A dlaczego Ci się nie podoba? Co w tym takiego złego? Lepiej chyba, aby było uporządkowane wszystko, a nie porozrzucane po wątkach i problem ze znalezieniem czegoś czy ciągłe pytania o coś co już mogło być podane.

To złudzenie bo za chwilę ten wątek również byłby rozdmuchany. A czy wszystko musi mi się podobać? Barti sobie rządzi i ma do tego prawo a mi się nie wszystko musi podobać i też mam do tego prawo :)

Tylko że Stars'iak nie ma obowiązku udostępniania takich danych. Robi to z uprzejmości i wolnej chwili. Ja jestem wdzięczny za przekazane dane odnośnie Eleven czy Polsat Sport, nic na siłę. Będzie chciał to sam wrzuci.

Temat ogólny czy temat stacji? Wydaje mi się, że lepiej było w poszczególnych stacjach, tak to mamy kolejny temat do dyskusji o tym samym, a zarazem trzeba śledzić inny temat by dowiedzieć się czegoś odnośnie (np.) Eleven.

Jakoś na forum media2.pl, też jest taki wątek i normalnie wrzucasz tam wyniki.