Skocz do zawartości

Gold TV


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Power TV wiem że taki blok z teledyskami jest na kanale "Power TV" ale zasięg techniczny tego kanału jest ograniczony. Ja w sieci Multimedia nie mam tego kanału ponieważ jest dostępny tylko w kilku lokalizacjach tej sieci kablowej. Stąd moje pytanie o klasykę disco polo w To!Tv

Edytowane przez tvcyfra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest może taka opcja by Power TV docelowo kontynuował ramówkę TO!TV w paśmie wieczornym i częściowo nocnym gdy na tamtym kanale jest Ezo TV i Hot TV? Moim zdaniem to byłoby logiczne rozwiązanie dla nie chących patrzyć na wróżki i reklamy erotyczne.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj u mnie w kablówce zaczął działać TO!TV po tej przerwie. Dźwięk się prawie nie zmienił. Nie jest już taki jak na Mini Mini +, ale i tak jest taki jak w Radiu PLUS. Obraz wydaje mi się trochę lepszy. No i dobrze, że logo jest po prawej stronie u góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady, bo 49% TO!TV wciąż jest własnością Telestar S.A. i to oni decydują o wieczornej ramówce :P

Chodzi mi oto czy wy dalibyście zrobić kontynuacje wieczornej ramówki TO!TV u siebie w Power TV. Na zasadzie że oni wróżki i Hot TV a wy taki program jak u nich w TO!TV za dnia.

Poza tym jakby nie patrzeć wy macie 51% czyli to jednak decyzja jest po waszej stronie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już zapytałem się o to na profilu Facebook UPC, ale nie było nawet żadnego odzewu z ich strony. Dziś ponownie się o to spytałem i dopisałem, że kanał znacząco poprawił jakość odbioru i zobaczymy co UPC na to.

No i tym razem także się nie doczekałem odpowiedzi od UPC, dlaczego brak nadal TO!TV w dekoderach Horizon. Dziwny przypadek, bo na zapytanie o każdy inny kanał odpowiadają choćby znaną już formułką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgodnie z zapowiedziami od 1 lipca ramówka TO!TV jest bardziej muzyczna. Wróciliśmy do tanecznych korzeni ITV i wycofaliśmy się z programów, które nie budowały oglądalności dla stacji w grupie komercyjnej.

Są już tego efekty. Oglądalność w lipcu jest już na zauważalnym poziomie. :)

 

Nie planujemy łączyć stacji marką parasolową z Power TV. To!TV i Power TV współpracują ze sobą technologicznie, ale walczą o widzów samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem waszą strategie ale niestety ma ona negatywny aspekt a mianowicie nie chcący zni[beep]iście całkiem produkcje własną stacji w postaci chociażby Discostacji. W moim odczuciu to trzeba naprawić i wrócić do prezenterów. Dodatkowo w moim odczuciu od 20:00 do 04:00 Power TV mogłoby uzupełniać programowo TOTV podczas kiedy tamta stacja nadaje wróżki i Hot TV.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapowiedziami od 1 lipca ramówka TO!TV jest bardziej muzyczna.

 

Czy nie lepiej dla TO!TV byłoby (i całej firmy, jak podejrzewam) utworzyć osobny kanał ezoteryczny? Przecież z pewnością na siebie by zarobił, zwłaszcza że nie ma konkurencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...