Skocz do zawartości

Gold TV


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale fakt że nie było jakiegokolwiek komunikatu o przenosinach i o przerwie w emisji kanału świadczy o świetnej komunikacji ze strony nowego nadawcy :D Takie typowe dla MWE. Nie każdy widz TO!TV w końcu to forum przegląda, a i tu oficjalnie o niczym przedstawiciel nie napisał, tylko wszystko jak zawsze u niego na zasadzie domysłów.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka tragedia? kanał ma na polskie warunki znośny obraz i audio.Jest lepiej niż wędrowali po TP.Dzwięk juz jest normalny lepszy niż był :) Da się i posłuchać i obejrzeć. Nie każe wam tego nikt oglądać. Ja akurat lubie pasma muzyczne w ITV* obecnie w TO!TV;)

 

Dla mnie jest to jeden z ciekawszych kanałów FTA.Byle WME nie zniszczyło tego uroku co mieli.

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeli kanał , większościowy pakiet udziałów to podnoszą  kanał do jako takiego standardu.Chwali się byle za moment nie było kolejnej zmiany marki.Albo utną gałęzie już istniejacego kanału. Ciekawe co z Ac3;)?I dlaczego na razie MWE nie dał info :( wszystko wiadomo z kablówek od kumpli.A zero oficjala nie lubie tak;P Większośc kanałow nadaje w takiej jakosci dzwięk nawet mniej;)

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w Polsce wszystko musi być na opak chyba :/ Ktoś przejmuje kanał, to nawet o tym nie ma informacji. Czy z wyprzedzeniem czy w dniu wprowadzenia tego w życie. Startowały Eleveny, to zagranicą było wszystko jasne i cacy. A u nas? Wiadomo jak. Czy wiele innych rzeczy robionych inaczej, niż normalnie.


Mi pasuje że poprawili się wiadomo nie oczekujmy cudów ze zaraz będzie 256:D audio:p ale jest lepiej nie ma takiej pikselozy jak była.Brak mi tylko logo na srodku:) fajnie wyglądało tak inaczej miało swój urok.Ale pewnie zaraz ktoś mnie zjedzie:P

Na Polsacie Sport swego czasu to miało urok ;) Ale w tej [beep] to nie wyglądało fajnie :) Ale to MOJE zdanie.

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie edytować, bo dostaniesz blokadę konta. Regulamin - nie obrażamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi coś być przecież na rzeczy skoro kanał jest na 11508, logo i oznaczenie się w podobnych miejscach i rozmiarach co kanały MWE a @PowerTV (jak zawsze tajemniczo z wieloma niedomówieniami, o dziwo bardzo dobrze poinformowany, taka praktyka marketingowa, by większe zainteresowanie było?) naprowadza forumowiczów na trop  :D Może ten kanał jeszcze jakoś uda im się wskrzesić do życia, bo to co tam się wyprawiało zwłaszcza po zmianie nazwy to moim zdaniem katastrofa, choć i tak najlepiej wspominam iTV do czasu usunięcia Moje Logo News, potem już coraz rzadziej zaglądałem na tą stację.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad Wy wiecie że ktoś przejął TO!TV ?? Bo póki co to tylko domysły, nie ma nigdzie oficjalnego komunikatu.

Bo ten Winnicki, to zawsze tak ma ;) Chcesz konkretne informacje - nie dostaniesz. Prędzej PR-owy bełkot. A jak komunikat, to tradycyjnie na ostatnią chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...