Skocz do zawartości

Gold TV


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki współpracy z MWE stacja TO!TV nadaje, poprawia jakość i się rozwija.

 

Nadawca Telestar S.A. nie kontynuuje umów z wybranymi operatorami, które nie mają uzasadnienia biznesowego, tzn. których koszty przewyższają generowane przez nie przychody reklamowe.

 

Kanał na pewno zostaje w CP, nc+, UPC i wielu innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki współpracy z MWE stacja TO!TV nadaje, poprawia jakość i się rozwija.

 

Nadawca Telestar S.A. nie kontynuuje umów z wybranymi operatorami, które nie mają uzasadnienia biznesowego, tzn. których koszty przewyższają generowane przez nie przychody reklamowe.

 

Kanał na pewno zostaje w CP, nc+, UPC i wielu innych.

A ile macie % udziałów w kanale?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę dotychczasowy poziom programów na TYM!TV stacja mimowolnie musi się "rozwijać", ktokolwiek by nie przyłożył dodatkowej pary rąk do tego geszeftu. Jak widać, na ostatecznie posprzątanie polskiego rynku telewizyjnych śmieci musimy jeszcze poczekać - choć przecież tylu nadawców już próbowało wcisnąć [beep]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bardzo dobry kanał, który został przeze mnie niedawno odkryty. Najważniejsze, że grają, a nie gadają czy robią różne magazyny, a omijają najważniejsze czyli tematykę kanału. Jedyny minus to dosyć częste reklamy w mojej ocenie.

To widzę, że masz olbrzymie wymagania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam go podziwiam - owszem, jak 95% forum mam niezbyt dobre zdanie o TO!TV, ale przynajmniej napisał szczerze o swoich upodobaniach. Zaraz pewnie zejdzie się tu pół forum i powie "eee... ale disco polo jest fe, Stars i Muzo najlepsze". Czasem zapominacie o jednym ważnym czynniku - o guście. Jednemu się może podobać twórczość Zenka Martyniuka czy Radka Liszewskiego, a drugiemu - ambitniejsi artyści. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez hejtu na disco ale przez to co się tam dzieje od 20 do rana i fatalny dźwięk nie można mieć dobrego zdania o tym kanale, to już jak jest się fanem tego gatunku to lepiej włączyć Powera, DPM czy Polo TV (no chyba że trafisz na Klejnota ;) )

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się dobrze z tym, że nie znam tego drugiego wymienionego przez ciebie :)

 

No nie gadaj że go nie znasz ;) Jego piosenka ma najwięcej wyświetleń na YouTubie (jeśli chodzi o polskie zespoły i wykonawców), była grana nawet w Radiu Zet.

Ja osobiście lubię Disco Polo i nie boje się do tego przyznać, ale nie zamykam się na jakiekolwiek inne gatunki muzyczne.

Co do kanału w temacie którego się wypowiadam, to uważam że nastąpił duży progres w stosunku do tego co było wcześniej. Niestety wieczorne wróżki i inne tego typu rzeczy powodują ze rzadko oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...