Skocz do zawartości

Gold TV


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowości w TOP KIDS pojawiły się 31 marca.

 

Zmiana nazwy TO!TV na GOLD TV jest procedowana przez KRRIT. Nadawca uzupełniał braki formalne i dodatkowe opinie prawne nt. zmiany nazwy. Wszystko byłoby już na dobrej drodze, ale #koronawirus wszystko spowalnia.

 

To już tylko zmiana logo i oprawy. Kanał gra format złotych przebojów już od wielu miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2020 o 13:04, PowerTV napisał:

Zmiana nazwy TO!TV na GOLD TV jest procedowana przez KRRIT. Nadawca uzupełniał braki formalne i dodatkowe opinie prawne nt. zmiany nazwy. Wszystko byłoby już na dobrej drodze, ale #koronawirus wszystko spowalnia.

 

To już tylko zmiana logo i oprawy. Kanał gra format złotych przebojów już od wielu miesięcy :)

 

Przecież urzędy pracują zdalnie. Skoro wszystkie dokumenty zostały już złożone, to w tej chwili jest to opieszałość KRRiT. Możecie ją naciskać na przyspieszenie prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A czy w ogóle nadawca złożył wniosek o zmianę nazwy? Na teraz nie do końca wiadomo, co ma znaczyć ten nowy znaczek w prawym dolnym rogu ekranu. ? 

Każdy taki kolejny "kwiatek"  zniechęca do oglądania. Już 3-ci róg ekranu zajęty, więc może w lewym górnym rogu do kompletu napis "TEST"? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logotyp wygląda jakby był wyjęty żywcem z gotowego szablonu, ale też przypomina trochę śmieciowe kanały z Włoch.

 

W dniu 26.06.2020 o 17:39, Darek z Ozimka napisał:

Może to są testy?

Próba komunikacji z widzami i oswojenia ich do nowej nazwy. Bardzo bezpośrednie, ale innego sposobu nie mają. Przecież MWE Networks w Internecie praktycznie nie istnieje. Własnej strony internetowej nawet nie potrafią ogarnąć od kilku ładnych lat.

 

W dniu 26.06.2020 o 19:20, maks27 napisał:

A czy w ogóle nadawca złożył wniosek o zmianę nazwy?

Tak, jeśli wierzyć @PowerTV.

 

W dniu 26.06.2020 o 19:20, maks27 napisał:

Na teraz nie do końca wiadomo, co ma znaczyć ten nowy znaczek w prawym dolnym rogu ekranu. ?

A co w tym trudnego do zrozumienia? ?‍♂️

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2020 o 04:50, Emil.1603 napisał:

Logotyp wygląda jakby był wyjęty żywcem z gotowego szablonu, ale też przypomina trochę śmieciowe bieda-kanały z Włoch.

?‍♂️

Nasz Gold TV ma jednak ciut lepszy logotyp od śmieciowego bieda kanału Gold TV z Włoch. ?

goldtv-italia.png

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za tym, aby ta zmiana nazwy nastąpiła. :) Nazwa "Gold TV" brzmi, moim zdaniem, o wiele lepiej i ładniej od "TO!TV". :D

Hmm, nie wiem dlaczego, ale nazwa "TO!TV" kojarzy mi się jakoś z kanałem erotycznym. :roll:

Nawet jak po raz pierwszy zobaczyłem artykuł o tym kanale, że takowy będzie to też pierwsze co, wydawało mi się, że chodzi o kanał erotyczny. Ale okazało się, że jednak nie, że o muzyczny. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat zmiany nazwy przez stację "TO!TV" pojawił się też artykuł na portalu "Sat Kurier": :arrow:  https://satkurier.pl/news/193227/totv-z-logo-gold-tv.html

Ja osobiście cieszę się z tej zmiany. Jak już napisałem wyżej, nazwa "Gold TV" podoba mi się bardziej, niż obecna, "TO!TV". :)

Przy okazji, kanał Gold TV, gdy już będzie działał pod tą nazwą, mógłby zostać "podciągnięty" do rozdzielczości HD (w domyśle Full HD oczywiście ;)) w przekazie satelitarnym. :D W to jednak wątpię... :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Barti napisał:

Przy okazji, kanał Gold TV, gdy już będzie działał pod tą nazwą, mógłby zostać "podciągnięty" do rozdzielczości HD (w domyśle Full HD oczywiście ;)) w przekazie satelitarnym. :D W to jednak wątpię... :wacko:

Jedyny kanał na SAT od MWE (poza Adventure i Biznes 24) jaki może nadawać w HD, to Power TV, z uwagi na  materiały w  Full HD (nowe teledyski DP), reszta nie ma kompletnie sensu.

 

W dniu 26.06.2020 o 19:20, maks27 napisał:

Każdy taki kolejny "kwiatek"  zniechęca do oglądania. Już 3-ci róg ekranu zajęty, więc może w lewym górnym rogu do kompletu napis "TEST"? ?

Zwłaszcza, że jakość na TV 50"+ jest oszałamiająca. Ledwo zarys kształtów widać na niektórych teledyskach (z bliska). Naprawdę bardzo przeszkadza.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...