Skocz do zawartości

Gold TV


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, w sumie to mamy chyba pewną niejednoznaczność albo ja czegoś nie rozumiem.

 

Cytat

Kanał rozrywkowy TO!TV ma w przyszłości nadawać pod nazwą Gold TV, poinformował press.pl. Jego właściciel - firma Michał Winnicki Entertainment, doszedł do wniosku, że potrzebne są zmiany, gdyż przez ostatnie miesiące TO!TV notował bardzo niską oglądalność.

 

To w końcu MWE jest właścicielem stacji czy tylko partnerem współpracującym?

Jaką rolę przy TO!TV odgrywa obecnie Telestar/Hyperion ? Nigdzie nie znalazłem informacji o przejęciu udziałów w TO!TV przez MWE. Jest tylko news o współpracy technicznej z lipca 2016.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dyskusje o quasi kanałach są nieproduktywne. Dyskutować się powinno o liderach. Polsat, TVN, TVP. To od nich zależy czy tv zyskuje czy nie. To oni muszą się bić z Netflixem, Disneyem,  HBO go itd,  no bo przecież nie  kanały MWE.  Rozumiem, że właściciel jest megalomanem. Ale takich megalomanów to ja poznałam dziesiątki. I ich już w branży nie ma i mało kto o nich pamięta. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@PowerTV to może przy okazji rozwialibyście wątpliwości odnośnie struktury właścicielskiej tej stacji?

 

W dniu 1.11.2019 o 14:08, Tomo21 napisał:

To w końcu MWE jest właścicielem stacji czy tylko partnerem współpracującym?

Jaką rolę przy TO!TV odgrywa obecnie Telestar/Hyperion ? Nigdzie nie znalazłem informacji o przejęciu udziałów w TO!TV przez MWE. Jest tylko news o współpracy technicznej z lipca 2016.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PowerTV napisał:

MWE jest wieloletnim partnerem już od ponad 3 lat. ,

Spółka Telestar jest w upadłości układowej, jak swego czasu TVR i przechodzi gruntowną restrukturyzację pod nadzorem sądu.

 

Czyli de facto Wy macie kontrolę nad tym kanałem i pewnie po zakończeniu procedury upadłościowej będziecie większościowym udziałowcem stacji?

Edytowane przez Tomo21
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie było na ten temat kampanii reklamowej i jest niska świadomość zmian wśród odbiorców. Może wraz ze zmianą nazwy wyniki się poprawią? Czy działacie w kierunku pojawienia się na dekoderach Horizon w UPC?

Edytowane przez Tomo21
Nie cytujemy postów pod którymi bezpośrednio odpowiadamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...