Jump to content
Egzystencjalny Paw

Polskie kluby w europejskich pucharach

Recommended Posts

Nie wiem na ile kamer realizują,jednak i tak można by było dać mecz w TV ;)

To ci napisałem ile, nie nie można było bo takich meczów do TV się nie daje. Podobnie było z 1 meczem Górnika. 

Transmisja meczu Zaria - Górnik za darmo legalnie na https://www.facebook.com/emocjetv/videos/1794706553983234/.

Ponadto transmisja na zagranicznym kanale BTV http://moldfootball.com/?index=news&news=30462 ktory nadaje online na swojej stronie https://btv.md/ru/online-tv/ Oprócz tego transmisja na https://www.facebook.com/btvmoldova/videos/2242379606050972/

Edited by aboutreka

Wiadomo z może zagrać Górnik w 2 rundzie i Lech?

Górnik jak przejdzie do 2 rundy to będzie grali s trencin (Słowenia) lub buducnost (Czarnogóra).

Lech będzie grał soligorsk (Białoruś) lub connah's Q (Walia)

Edited by Gebius

Coś lipa z tymi linkami. Na FB się transmisja zakończyła.

Ten link do strony stacji ma pasy.

Tylko trudno powiedzieć, czy warto to oglądać...

Na 19 miejscu.

Na prawdę na kimś robią wrażenia ci przeciętni Słowacy, gdzie gra kilku były bardzo przeciętnych piłkarzy z ESA ?

To nie chodzi o to żeby się ich bać bo tak naprawdę to nie ma kogo .Problemem może być to jak Legia mentalnie podejdzie do tego meczu i jeśli np ich zlekceważy to może nawet z nimi przegrać ten dwumecz.

Gol dla Górnika! Polska liga pnie się do przodu! :P Żartowałem, w kolejnej rundzie wszyscy przegrają. :P

@TVManiac, Słowakami, nie Słoweńcami. :)

Edited by ezequiel93

@TVManiac, Słowakami, nie Słoweńcami. :)

Dla niego to akurat jeden kraj więc bez różnicy.

Zawsze mówi się, że sukces odnosi się w bólach. Więc może o takie cierpienie chodzi ?

Górnik Zabrze w II rundzie eliminacji Ligi Europy.

Póki co sezon letni przechodzimy przez eliminacje w komplecie - teraz będzie już trudniej, ale trzymam kciuki.

Przypadkiem Lech nie grał karnych z Interem Baku w tym samym sezonie, co potem trafił na Juve, City i Salzburg? :)

Dokładnie to było w LM, potem przegrali ze Spartą  i grali z Dnipro o LE a potem ta faza grupowa.

Legia, Lech , Górnik i Jagielonia z taką grą nie zagrają w fazie grupowej. Bo wtorkowy mecz Legii też nie byl na poziomie.

Mimo słabych przeciwników te pierwsze mecze są trudne, bo drużyny są po ciężkich obozach i w nie najwyższej formie. Z drugiej strony to oczywiście słabość naszych drużyn, że musimy już na tym etapie eliminacji występować. I kółko się zamyka. Dopóki nie doczekamy się 2-3 ekip, które systematycznie będą występowały przynajmniej w fazie grupowej LE, to niestety będziemy w ogonie Europy.

Na poziomie czyli jakim ? Te rundy trzeba przejść, wygrać mecze a Legia w ostatnich 5 latach przegrała aż 1 mecz w eliminacjach przypomnę tylko.

Na poziomie czyli jakim ? Te rundy trzeba przejść, wygrać mecze a Legia w ostatnich 5 latach przegrała aż 1 mecz w eliminacjach przypomnę tylko.

No i nie awansowala do LM. Teraz też nie awansuje, a już 2 runda może sie okazać, nie do przejscia.

Jak nie awansowała. Raz na przestrzeni 5 lat nie grała w fazie grupowej żadnego pucharu.  Fakt fatalne wyniki porównując do innych.

Legia, Lech , Górnik i Jagielonia z taką grą nie zagrają w fazie grupowej. Bo wtorkowy mecz Legii też nie byl na poziomie.

Tak, czy siak nie zagrają, bo to za wysokie progi.

Ja mam nadzieję, że jednak jak będą odpadać, to w IV, ewentualnie III rundzie z poważnymi rywalami, a nie tak jak dzisiaj, ledwo co przeszły drużynę z Armenii, czy ostatni zespół ligi mołdawskiej.

Jagiellonia mam nadzieję pokona Rio Ave. Ci Portugalczycy to z wakacji pewnie dopiero co wrócili.

Lech-Szachtior, tu daje po 50% szans, bo Lech jest żenujący.

Górnik z Trencinem myślę, że odpadnie.