Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli telewizja z Irlandii robi transmisję, to tylko kwestia wymiany sygnału, bo rewanż pewnie będzie w TV - jeśli nie w TVP. to się Polsat zainteresuje jako nowy nadawca europejskich pucharów.

Poprzednio były transmisje z Irlandii więc chyba i tym razem nie powinno być problemy.

 

Jak to nikt, ja na pewno będę oglądał Legie jak będzie.  Dla Polsatu Sport byłby to dobry czas aby puści 1 reklamy jak będzie wyglądać LM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw ile mój Górnik dostanie w Mołdawii :D Szczerze mówiąc nie chciałbym tego oglądać....pamiętam jak Gieksa parę lat temu dostała z Cementarnicą Skopje lol :P

 

Legia amatorów przejdzie, Lech pewnie też, a co do Jagi to wlaśnie sprawdziłem, że mają Rio Ave....no to już po ptokach :)

 

Szczerze mówiąc, po żenadzie którą odwaliła repra, klubowej już nie mam zamiaru oglądać, chyba, że na wesoło ile nam strzelą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale akurat Legia grała w LM tylko dzięki temu, że trafiła na amatorów :) Pamiętam jak sam Twarowski stwierdził, że chcieliśmy klubu w LM, ale nie po takiej grze. I coś w tym jest, bo np. ja nie odczuwałem jakieś satysfakcji, że się tam znaleźli, po prostu to była jedna szansa na 100, że taka drabinka im się trafiła.

 

Przecież ten dwumecz wtedy wyglądał jakby nasza 2 liga grała z 3cią ;) Tak, więc nie wiem czy to był taki wyjątek. Ja zawsze będę wspominał Wisłę z Kalu Uche, ach wtedy z Parmą to skakałem pod sufit :) Mecze Widzewa z 96 też pamiętam i Legię rok wcześniej, ale wtedy to były realne sukcesy :)

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też dużo lepiej wspominam przegrane starcia Legii z Szachtarem, czy Steauą kilka lat temu niż ten żenujący spektakl Legia-Dundalk. Co nie zmienia faktu, że ekipa z Warszawy bardzo dobrze zaprezentowała się w ostatnich meczach fazy grupowej. Ale taka już domena naszych drużyn, najlepiej grają jesienią jak już ich najczęściej nie ma w pucharach.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 no ale serio, jakie to ma znaczenie, że grali 5 lat? Nie pamiętam żadnych wielkich spotkań z tego okresu, naprawdę nic mi nie utkwiło...za to Legia - Goteborg czy Legia - Blackburn pamiętam jakby bylo wczoraj. O Wiśle i jej bojach nie będę pisał :) Potem w grupie zagrali ten mecz ze Sportingiem i to było jako tako emocjonujące, ale już na wiosnę z Ajaxem nie istnieli....

 

Ostatnie pamiętne mecze grał dla mnie Lech z Rudnevsem chyba z City, Juve...bo te kluby grały na 100% wtedy. Można wspomnieć Legię z Realem (3-3), ale widać było, że hiszpanie zlali temat, jak słabsza od nich BVB wrzuciła 5 bieg to było 6-0...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty na serio zadajesz takie pytanie ? Fundamentalne, takie że byli rozstawieni a by być rozstawnym trzeba trzaskać punkty przez 5 lat grając w fazach grupowych, za darmo w sklepie ich nie dają. Pomijam fakt, że nikt Bate nie kazał przegrywać z Dundalk.  Eliminacje trzeba przejść a nie w nich dobrze grać, nikogo nie interesuje, że Wisła wygrała z Barceloną Guardioli umniejszając tym sukces wygrania LM. Eliminacje są drogą do celu a nie celem i śmieszy mnie zawsze takie mówienie bo tam styl się nie liczy a tym bardziej, że to ciężki okres co pokazuje jak wiele klubów zalicza tam wpadki czy to w tej mistrzowskiej drabince czy nie ze znacznie słabszymi klubami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mnie obchodzi rozstawienie, jak ja wspominam dobre spotkania, a nie ogrywanie Ormian czy Kazachów....widzę, że po raz kolejny dyskusja z Tobą nie ma sensu, bo nie umiesz spojrzeć obiektywnie jeśli chodzi o Legię...Ja umiem przyznać, że nie chce Górnika z europejskich pucharach, bo po nic im ta gra tam, ale ja jestem obiektywny...

 

Ja nie chodzę na mecze, tylko jestem kanapowym TV kibicem, choć moja wiedza jest piłkarska jest duża, ale serio nie interesuje mnie wyrabianie rankingu tylko mecze, które zapadną w pamięci. Dodam jeszcze do tego Wisłę Engela i 3-1 z PAO (rewanż wiadomo) oraz Wisłę 3-4 z Barcą....nie kojarzę takich meczów w ostatnich latach...

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz słabą pamięć Spartak, 2 mecze z Trabzonem, mecze z Real i Sportingiem w Warszawie, Celtic fakt, że to były wygrane dwumecze oczywiście je dyskredytuje i trzeba podniecać się meczami które wywalały z pucharów. Wiadomo lepiej odpaść z pucharów niż w nich grać. Wiadomo bo przecież najważniejsze mecze to te przegrane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Spartakiem to jeszcze....ale te nudy z Trabzonem ? Nie no, Realu nie bierz poważnie :) bo oni przyjechali zagrać sparing z 4 ligowcem i się zdziwili, jak w Pucharze Króla....Z kolei Celtic to nie ten Celtic, w którym grał Boruc....

 

Tak samo twierdzenie sprzed roku, że Legia jest w drugiej lidze z Olympiakosem czy Basel...serio ? :) Abstrakcja, bo Legia i cała polska kopana to nie jest nawet poziom czeskiej czy białoruskiej ligi...my jesteśmy aktualnie gdzieś na poziomie Armenii i Gruzji, Litwy (bo już Azerbejdżan by nas zrobił) i za chwilę będziemy się trząść, żeby z nimi wygrać...Polska liga to regularny zjazd w dół na mecze takie jak Gieksy z Bordeaux, Wisły z Barcelona (choć przegrany, ale jaka walka i jakie emocje, grali jak równy z równym wtedy) czy nawet Lecha z Juve to już przeszłość, niestety....Ekstraklasy nie powinien nikt kupić, ale wiemy, że to niemożliwe, więc znów dostaną kupę kasy i będą grać na wysokości 10 piętra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem BATE kilka razy pod rząd w LM....Legia? Chyba w Polsce, no ale przy tak słabej lidze, do której cała czołówka 1 ligi nie chce awansować to nie trudne ;)

 

Tak jak mówię patrzysz tylko z punktu widzenia Legii, a nie polskiej kopanej...z resztą pogadamy za dwa miesiące ile naszych klubów i Legia przejdzie rywali i w jakim stylu :)

 

Teraz jest trudniej ? W latach 90 mieli kasę, ośrodki, nowoczesne stadiony? No jakieś serio jaja....i poziom życia się jeszcze podniósł, więc i kluby mogą więcej....trudniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 90 musiałeś zagrać 6 meczy aby być w 1/2 PZP, dziś musisz zagrać 8 meczy aby wejść do fazy grupowej. W LM grali tylko mistrzostwie, droga była dość łatwa a tylko 2 razy aż nam się udało. Lata 90 to klapa polskich klubów w pucharach, zresztą kadry też. 

 

Styl się nie liczy, liczy się wynik, dziś puchary są ustawione pod tych najlepszych, dysproporcje finansowe są znacznie większe niż wtedy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...