Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Budżet trnawy 10 krotnie mniejszy niż gwiazd z łazienkowskiej...

Serio?? Ale ta nasza liga jest słaba. Wstyd, jak to teraz będą tłumaczyć?

Brak aklimatyzacji odpada , bo to za blisko. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ezequiel93 już jest!! to odmieni losy meczu :P

 

@kingofsouth - kilka wersji dla wytłumaczenia:

- brak piłkarzy po mundialu

- liga za późno ruszyła

- zmęczenie przygotowaniami

- trener tymczasowy, więc nie mogliśmy niczego oczekiwać, czekaliśmy cały czas na Nawałkę

- forma rośnie i się rozkręcamy, ważna jest tylko liga

- inne polskie kluby też odpadły...

 

Wersja do wyboru do koloru.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi. Wrócą z meczu i coś wymyślą...Tylko co?? Do jasnej!! A tak na poważnie. Wywalić to towarzystwo. To jedno. A po drugie i najważniejsze. Skończyć z tym przepłacaniem tych kopaczy i przede wszystkim przerwać wariactwo ekstraklasy z praw telewizyjnych. KONIEC.

@TVManiac. Już wiem. Za późno mecz zaczęli. Spać im się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był pierwszy oficjalny mecz Legii w tym sezonie, forma ma przyjść na te najważniejsze spotkania. Do kadry dojdą Pazdan, Jędza, Carlitos i Rado, a może Kurzawa, bo o takim wzmocnieniu się ostatnio plotkuje. Jeszcze będzie przepięknie. :)

Potężna Legia może grać w eliminacjach w średniej formie.  :mrgreen:  Ależ to jest drużyna. Forma ma być na Miedź Legnicę!  :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Gdzie się podziała Polska młodzież?

Czemu to wszystko opiera się na kopaczach emerytach z zagranicy?

Edit

2:0 .......

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka klubów, Polak może umiejętności nie ma większych,ale zaangażowanie zapewne było by większe, ale co ja tam wiem jak pisali koledzy Arkon i mad wszystko idzie w dobrym kierunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durne gadki z tym "forma ma przyjść później", a potem się okazuje, że za późno o kilka miesięcy. Jeśli w Legii jest plan na awans to już powinni być w najlepszej dyspozycji. Przecież wiadomo, że bardziej liczy się dostanie do LM niż późniejsze mecze w tych rozgrywkach, jak i początek Ekstraklasy. Nie żebym w ugranie LM bardzo wierzył, nawet przy super formie Legii, ale warto zaryzykować.

Ja wiem, że Ty wszystko wiesz lepiej, ale żadna drużyna na świecie nie utrzymuje dobrej formy przez cały sezon. Legia zawsze na początku sezonu ma problemy, wystarczy zobaczyć na porażki w Superpucharze. Taki Cork to Wojskowi mają obowiązek pokonać nawet grając bez połowy składu i w nie najlepszej dyspozycji. I tak się stało.

Szlifują formę na Wisłę Płock i Miedź Legnicę? :D Co ja tam wiem w sumie. Dyspozycja przyjdzie na kolejną rundę. Chwila?! Jaką kolejną rundę?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie idą te pieniądze inwestowane przez kluby, co z tego że mamy piękne stadiony, co z tego że mamy coraz większe pieniądze. Jak przychodzi co do czego to byle klub ze Słowacji pokazuje nam gdzie my jesteśmy. Jesteśmy nigdzie, nasza klubowa piłka jest beznadziejna, jest śmieszna, jest żałosna. Raz na kilka lat coś się pofarci, ale generalnie na tle Europy to jest dno i metr mułu. Piłkarsko to jest poziom Armenii, Gruzji, Kazachstanu i tym podobnych krajów.

Taka gorzka refleksja po dzisiejszym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Carlitos podobno 600 tysięcy euro rocznie :P

To jest to coś czego ja nigdy nie zrozumiem...

Co on wnosi takiego, że nie może za 2 tyś miesięcznie grać? Może mi to ktoś wytłumaczyć? :)

Oczywiście chodzi mi o PLN.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie idą te pieniądze inwestowane przez kluby, co z tego że mamy piękne stadiony, co z tego że mamy coraz większe pieniądze.

 

 

Ta kasa idzie na łatanie budżetu zamiast na rozwój klubu. Nasi prezesi oraz właściciele klubów kompletnie nie znają się na piłce nożnej. Oni uważają, że jak ściągną miliard zawodników spoza Polski to nagle staną się Realem Madryt. Oczywiście ściągają tych graczy na kredyt, bo celem są Puchary których regularnie nie osiągamy, więc długi czy jakkolwiek to nazwać zaczynają rosnąć.

Naszej piłce klubowej potrzebny jest reset. Bez niego dalej będziemy kręcić się w tej karuzeli łatania budżetów, ściągania szrotu i wielkich nadziei, że cokolwiek znaczymy w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak na chłopski rozum przydało by się by nikt się nie starał o prawa do Ekstraklasy. Zakręcić kranik.

Może to by coś pomogło.

Im więcej pieniędzy tym gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może, bo się nie zgodzi na taką stawkę. Rynek kształtuje stawki wynagrodzeń.

Jednak no właśnie- Legia podchodzi na zasadzie -jakoś to będzie, no okazało się,że niekoniecznie. Czar dyzmy na ławce pryska.. Do dziś nie rozumiem zwolnienia Magiery i nie zrozumiem. Człowiek, który zrobił wynik w LM naprawdę nie zasługiwał na kredyt zaufania tylko przy pierwszej okazji się go pozbyto. No to teraz mogą pomarzyć o takich wynikach jakie robił Jacek Magiera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem,że te tłumaczenia polskich piłkarzy czy to kadrowiczów czy ligowców to żenada zazwyczaj, już by powiedzieli- nic nie tłumaczy takiej naszej postawy daliśmy wiadomo co,a nie mówić,że zawiodła aklimatyzacja itd.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlifują formę na Wisłę Płock i Miedź Legnicę? :D Co ja tam wiem w sumie. Dyspozycja przyjdzie na kolejną rundę. Chwila?! Jaką kolejną rundę?!

Nie obrażać mi tu proszę Miedzi, akurat Miedź nie płaci chorych stawek piłkarzom...

P. Dadełło szanuje pieniądze i nie ma przepłacania.

 

Jedynie problem że niestety dużo obcokrajowców, ale prawda jest taka że ciężko też bez renomy jednak ściągnąć dobrego polskiego gracza, albo się cenią jak cholewa. Mam nadzieję że Akademia Piłkarska będzie stanowiła trzon zespołu, zresztą taki jest plan P. Andrzeja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...