Jump to content
Egzystencjalny Paw

Polskie kluby w europejskich pucharach

Recommended Posts

Tak, czy siak nie zagrają, bo to za wysokie progi.

Ja mam nadzieję, że jednak jak będą odpadać, to w IV, ewentualnie III rundzie z poważnymi rywalami, a nie tak jak dzisiaj, ledwo co przeszły drużynę z Armenii, czy ostatni zespół ligi mołdawskiej.

Jagiellonia mam nadzieję pokona Rio Ave. Ci Portugalczycy to z wakacji pewnie dopiero co wrócili.

Lech-Szachtior, tu daje po 50% szans, bo Lech jest żenujący.

Górnik z Trencinem myślę, że odpadnie. 

Nie bylbym tak pewny. Górnik może sie okazać czarnym koniem eliminacji.

Nie bylbym tak pewny. Górnik może sie okazać czarnym koniem eliminacji.

Czarny koń co się męczy z ostatnim zespołem ligi moldawskiej,niezla wyobraźnia.

Czarny koń co się męczy z ostatnim zespołem ligi moldawskiej,niezla wyobraźnia.

A co Lech pokazał czy Legia? Też nic a ich widzicie już w fazie 4 rundy kw 

Ja ich nie widzę ale Legia chociaż 3:0 wygrała a Górnik to ledwo ledwo przeszedł ekipę która jest ostatnią w lidze Mołdawii..

No tak bo wygranie 4:0 w dwumeczu, kontrolowanie przebiegu przez 180 minut, nawet przez moment nie zagrożony awans jest tym samum co zrobiły Górnik  I Lech.

@ezequiel93 powiem ci, że oglądałem ten Trencin i Górnik wcale bez szans nie jest, aczkolwiek muszą lepiej zagrać i to zdecydowanie.

No tak bo wygranie 4:0 w dwumeczu, kontrolowanie przebiegu przez 180 minut, nawet przez moment nie zagrożony awans jest tym samum co zrobiły Górnik  I Lech.

@ezequiel93 powiem ci, że oglądałem ten Trencin i Górnik wcale bez szans nie jest, aczkolwiek muszą lepiej zagrać i to zdecydowanie.

To chyba inne mecze Legii oglądaliśmy. 

Rywal Legii przez oba mecze miał 2 celne strzały,więc stawianie na równi meczów Legii i Lecha to śmiech na sali

I tak Legia miała kontrolę nad meczem i zresztą to widać po suchych statystykach,więc popieram użytkownika Mad85 :D

Rywal Legii przez oba mecze miał 2 celne strzały,więc stawianie na równi meczów Legii i Lecha to śmiech na sali

I tak Legia miała kontrolę nad meczem i zresztą to widać po suchych statystykach,więc popieram użytkownika Mad85 :D

Twoja sprawa, kibicu Legii, ja obstawiam że teraz to już tylko pod górke, a ograć amatorów 4;0 w dwumeczu to nie chwała

Nie kibicuje Legii,ale patrząc obiektywnie to Legia zagrała najlepiej z całej 3 polskich klubów, ma największy potencjał i możliwości by grać dalej w europejskich pucharach.

Edited by FanMMA

Nie kibicuje Legii,ale patrząc obiektywnie to Legia zagrała najlepiej z całej 3 polskich klubów, ma największy potencjał i możliwości by grać dalej w europejskich pucharaNo 

No to oboje widzielismy inne mecze Legii

Gość jest oderwany od rzeczywistości, niedawno się zarejestrował a ilość głupot jakie w tym czasie wrzucił przebijają wielu z większym stażem  :lol2:

Wczoraj mieliśmy przedsmak wielkiej siły potęg z Polski. O ile cudów od Górnika raczej nikt nie wymaga o tyle postawa Lecha po raz kolejny mnie rozczarowuje. Chciałbym, żeby chociaż dwa kluby jako tako prezentowały się w Europie bo jedna Legia to trochę mało. 

Trener Lecha Iwan, w pomeczowej wypowiedzi poszedł po bandzie.... jeszcze dwa trzy mecze i już zniknie z bułgarskiej.

Twoja sprawa, kibicu Legii, ja obstawiam że teraz to już tylko pod górke, a ograć amatorów 4;0 w dwumeczu to nie chwała

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Może i nie chwała, ale jak określić męczarnie Lecha i Górnika z pasterzami?

Sądzę, że już za niedługo trafi się ktoś, kto za winnego stanu całej polskiej piłki uzna Legię. Do tego ten hejt na Legię zmierza.

Rozumiem, że można im nie kibicować, czy nawet źle życzyć, ale fakty są takie, że gdyby nie Legia, to Polska w rankingu UEFA bujałaby się gdzieś w okolicy 30. miejsca.

Wszystkie mecze naszych pucharowiczów w najbliższy czwartek zdublują się godzinami:
Jaga-Rio Ave 19:20
Szachtior-Lech 19:30
Górnik - Trencin 20:00

Ja jestem kibicem Legii, ale chciałbym aby wszystkie polskie kluby dochodziły jak najdalej. Największy potencjał ma Legia i to jest niepodważalne. Jak wczoraj zobaczyłem Lecha w europejskich pucharach to bardzo blado to wygląda. Legia spokojnie powinna awansować do fazy grupowej ligi europejskiej, do ligi mistrzów są bardzo małe szanse. Napiszę krótko o sile ofensywnej Legii Carlitos, Kante, Szymański, Hamlainen, Niezgoda, Radović to już raczej zmierzch. Żaden polski klub nie ma takiej silnej ofensywy. To są zawodnicy, którzy robią różnicę. 

Co do Rado to nie do końca się zgodzę, ja nadal wierzę w niego i jego doświadczenie. Niezgoda to wielka zagadka, nie wiadomo jak szybko odzyska formę po kontuzji. Zapomniałeś o Kuchym Kingu i mimo wszystko Vesoviciu, bo on potrafi zamieszać w ofensywie, ja trzymam też kciuki za Nagya, bo gość ma niesamowity potencjał. Ja wierzę w LM. :)

Lech też nie zasypia gruszek w popiele i może zostać poważnie wzmocniony http://transfery.info/116596,oficjalnie-nowy-napastnik-lecha-rekord-transferowy-ekstraklasy

Fajnie jakby te dwie ekipy zagrały w fazie grupowej europejskich pucharów.

Edited by Arkon

Oczywiście, że sercem, ale racjonalne przesłanki też są. Nikt istotny nie odszedł, wzmocniono mocno kulejącą ofensywę. Ja też wierzę w Niezgodę, którego dużo wyżej cenię niż sprzedanego do Włoch Piątka, ale niepokoi jego zdrowie- plecy i teraz serce.

Wszystkie mecze naszych pucharowiczów w najbliższy czwartek zdublują się godzinami:

Jaga-Rio Ave 19:20

Szachtior-Lech 19:30

Górnik - Trencin 20:00

I całe szczęście, bo zapaleni kibice mogliby nie przeżyć takiej dawki polskiej kopaniny.

Dzisiaj znowu zakręcą się kulki.

Swoich potencjalnych rywali pozna Legia w III rundzie el. LM/III rundzie el. LE. Kilka postów wyżej potencjalni rywale Legii w LM wypisani.

Dzisiaj też pozostali nasi pucharowicze poznają potencjalnych rywali w III rundzie el. LE. Wszystkie nasze drużyny będą nierozstawione. a wśród rywali takie firmy jak m. in. Sevilla, Zenit, Besiktas, RB Lipsk, Atalanta, Bordeaux. Jednak najpierw Jagiellonia, Lech, Górnik niech pokonają swoich najbliższych rywali, co nie będzie takie proste.

Lanie, to oni dostaną już w drugiej rundzie z taką grą. :D

Crvena Zvezda/ Sudova rywalem Legi w III rundzie, o ile Legia tam awansuje.

Kibicowsko może być świetny dwumecz z Crveną. :P

Edited by ezequiel93