Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, czy siak nie zagrają, bo to za wysokie progi.

 

Ja mam nadzieję, że jednak jak będą odpadać, to w IV, ewentualnie III rundzie z poważnymi rywalami, a nie tak jak dzisiaj, ledwo co przeszły drużynę z Armenii, czy ostatni zespół ligi mołdawskiej.

 

Jagiellonia mam nadzieję pokona Rio Ave. Ci Portugalczycy to z wakacji pewnie dopiero co wrócili.

 

Lech-Szachtior, tu daje po 50% szans, bo Lech jest żenujący.

 

Górnik z Trencinem myślę, że odpadnie. 

Nie bylbym tak pewny. Górnik może sie okazać czarnym koniem eliminacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo wygranie 4:0 w dwumeczu, kontrolowanie przebiegu przez 180 minut, nawet przez moment nie zagrożony awans jest tym samum co zrobiły Górnik  I Lech.

 

@ezequiel93 powiem ci, że oglądałem ten Trencin i Górnik wcale bez szans nie jest, aczkolwiek muszą lepiej zagrać i to zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo wygranie 4:0 w dwumeczu, kontrolowanie przebiegu przez 180 minut, nawet przez moment nie zagrożony awans jest tym samum co zrobiły Górnik  I Lech.

 

@ezequiel93 powiem ci, że oglądałem ten Trencin i Górnik wcale bez szans nie jest, aczkolwiek muszą lepiej zagrać i to zdecydowanie.

To chyba inne mecze Legii oglądaliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rywal Legii przez oba mecze miał 2 celne strzały,więc stawianie na równi meczów Legii i Lecha to śmiech na sali

I tak Legia miała kontrolę nad meczem i zresztą to widać po suchych statystykach,więc popieram użytkownika Mad85 :D

Twoja sprawa, kibicu Legii, ja obstawiam że teraz to już tylko pod górke, a ograć amatorów 4;0 w dwumeczu to nie chwała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jest oderwany od rzeczywistości, niedawno się zarejestrował a ilość głupot jakie w tym czasie wrzucił przebijają wielu z większym stażem  :lol2:

 

Wczoraj mieliśmy przedsmak wielkiej siły potęg z Polski. O ile cudów od Górnika raczej nikt nie wymaga o tyle postawa Lecha po raz kolejny mnie rozczarowuje. Chciałbym, żeby chociaż dwa kluby jako tako prezentowały się w Europie bo jedna Legia to trochę mało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja sprawa, kibicu Legii, ja obstawiam że teraz to już tylko pod górke, a ograć amatorów 4;0 w dwumeczu to nie chwała

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Może i nie chwała, ale jak określić męczarnie Lecha i Górnika z pasterzami?

 

Sądzę, że już za niedługo trafi się ktoś, kto za winnego stanu całej polskiej piłki uzna Legię. Do tego ten hejt na Legię zmierza.

Rozumiem, że można im nie kibicować, czy nawet źle życzyć, ale fakty są takie, że gdyby nie Legia, to Polska w rankingu UEFA bujałaby się gdzieś w okolicy 30. miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem kibicem Legii, ale chciałbym aby wszystkie polskie kluby dochodziły jak najdalej. Największy potencjał ma Legia i to jest niepodważalne. Jak wczoraj zobaczyłem Lecha w europejskich pucharach to bardzo blado to wygląda. Legia spokojnie powinna awansować do fazy grupowej ligi europejskiej, do ligi mistrzów są bardzo małe szanse. Napiszę krótko o sile ofensywnej Legii Carlitos, Kante, Szymański, Hamlainen, Niezgoda, Radović to już raczej zmierzch. Żaden polski klub nie ma takiej silnej ofensywy. To są zawodnicy, którzy robią różnicę. 

Co do Rado to nie do końca się zgodzę, ja nadal wierzę w niego i jego doświadczenie. Niezgoda to wielka zagadka, nie wiadomo jak szybko odzyska formę po kontuzji. Zapomniałeś o Kuchym Kingu i mimo wszystko Vesoviciu, bo on potrafi zamieszać w ofensywie, ja trzymam też kciuki za Nagya, bo gość ma niesamowity potencjał. Ja wierzę w LM. :)

Lech też nie zasypia gruszek w popiele i może zostać poważnie wzmocniony http://transfery.info/116596,oficjalnie-nowy-napastnik-lecha-rekord-transferowy-ekstraklasy

Fajnie jakby te dwie ekipy zagrały w fazie grupowej europejskich pucharów.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu zakręcą się kulki.

Swoich potencjalnych rywali pozna Legia w III rundzie el. LM/III rundzie el. LE. Kilka postów wyżej potencjalni rywale Legii w LM wypisani.

Dzisiaj też pozostali nasi pucharowicze poznają potencjalnych rywali w III rundzie el. LE. Wszystkie nasze drużyny będą nierozstawione. a wśród rywali takie firmy jak m. in. Sevilla, Zenit, Besiktas, RB Lipsk, Atalanta, Bordeaux. Jednak najpierw Jagiellonia, Lech, Górnik niech pokonają swoich najbliższych rywali, co nie będzie takie proste.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...