Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie wymiana cam na dekoder adb 149zl jednorazowo, albo nowa umowa i dorzucą SportNaOstro za 8zl czyli płacę więcej. Śmieszne to, tym bardziej że jak chciałem sport do stalowego to sie nie dało a teraz się da.

A gdybym zgłosił że moduł nie działa poprawnie z moim tv to jest szansa na wymiane za darmo na dekoder?

 

Wymienią Ci za darmo jak zgłosisz problem, ale dostaniesz jedynie Motorolę HMC3021 - czyli totalny szajs. Miałem podobną sytuację, konsultanci mówili, że nie ma możliwości dostać inny dekoder, bo w systemie mają CI+/HMC3021 i żadnego ADB dać nie mogą.

Edytowane przez hubearth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się znaczek HD jest ale kanał ten nie jest w jakości HD w Vectrze, nie wiem może to jakiś błąd lub skalują wersję SD do parametrów HD. Natomiast nie jest to niestety TVP Info HD jak w telewizji naziemnej, łatwo to zobaczyć po niewyraźnym pasku z informacjami.

Bo nie jest z naziemnej tylko z satelity. Na satelicie nie ma już TVP Info w SD w naziemnej tez nie wiec skąd niby wzięliby sygnał SD do skalowanie na HD?

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jest z naziemnej tylko z satelity. Na satelicie nie ma już TVP Info w SD w naziemnej tez nie wiec skąd niby wzięliby sygnał SD do skalowanie na HD?

 

Trudno powiedzieć, ale dlaczego mamy jakość SD TVP Info (jak wygląda w HD najlepiej sprawdzić w naziemnej-  na dolnym pasku litery i godzina są ostre) pomimo że znaczek na belce jest HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ogólnie polityka programów HD w Vectrze jest trochę zacofana jak na dzisiejsze czasy.

Przykład to ten wasz pakiet "sport na ostro". :/

Rozumiem dopłacać za Eleveny, ale żeby płacić za odpowiednik danego kanału w HD, to już lekka przesada. Usługa "Online" też stoi w miejscu od pewnego czasu....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cho:

 

Informujemy o aktualizacji oprogramowania na dekoderach telewizji cyfrowej dnia 29.08.2017r.

W godzinach 00:00 – 04:00. Szczegóły aktualizacji otrzymacie Państwo na adresy email.

Przepraszamy za utrudnienia.

Pozdrawiamy,

Zespół Vectra

 

No to powiedz teraz, które dekodery obejmuje ta aktualizacja? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk podłączasz pod TV i nagrywasz. Moduł tylko zarządza uprawnieniami do kanałów i nie ma nic to wspólnego z nagrywaniem na dysk.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poza tym, post napisany chaotycznie, mało czytelnie. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje aktywacja dla nowego klienta w Vectrze ?

W tym roku będzie w moim budynku Vectra i Orange Światłowód.

Na ten moment jest tylko Multimedia.

Zastanawiam się nad najmniejszym pakietem, aby mieć kanały MUX8 w HD

Bardziej się skłaniam na Vectrę ponieważ Multimedia nie ma w ofercie kanału "NTL Radomsko"

Klienci tej sieci korzystają z dodatkowej anteny dla tego kanału nawet w Radomsku.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk podłączasz pod TV i nagrywasz. Moduł tylko zarządza uprawnieniami do kanałów i nie ma nic to wspólnego z nagrywaniem na dysk.

 

To dlaczego nagrane filmy mam zablokowane do odtwarzania? Z Polsatu nagra, ale z kodowanego C+ czy Eleven juz nie. Masz Vectre i moduł?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Vectrę i moduł. Wydawało mi się, że da radę nagrać na zewnętrzny dysk.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało ci się, czy nagrałeś?
Ogólnie nagranie live mogę odtworzyć, a zaprogramowane już nie...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, może masz tak, że po włączeniu TV pojawia ci się napis KANAŁ ZAKODOWANY? Czy chodzi ci o to,  że oglądasz np. Polsat, a w tym samym czasie chcesz nagrać mecz na Eleven?

Przymierzałem się do kupna dysku do TV, ale jak mówisz, że to nie działa to odpuszczę sobie zakup.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem z napisem KANAŁ ZAKODOWANY. Ja muszę włączyć TV i przełączyć kanał do przodu i do tyłu, wtedy wszystko działa OK. Mam Panasonica AS650E i nie za bardzo ten moduł z nim współpracuje niestety.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...