Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio najpierw UPC, a teraz INEA podnosi klientom prędkości pakietów internetowych w ramach posiadanych umów za darmo, Vectra też mogłaby coś wreszcie ruszyć z miejsca... ktoś ma jakieś dojścia z informacjami czy Vectra planuje jakieś miłe niespodzianki na jesień?

 

Jeśli infrastruktura Vectry nie pozwala na łącza 200-1000 Mb/s to mogliby na przykład znieść limit prędkości internetu nocą do maksymalnej możliwej w danej lokalizacji. Już widzę tą kampanię reklamową - powraca "Taryfa Nocna bez limitu za darmo".  :wink:

Edytowane przez and2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużając umowę słyszałem plotki, że Vectra na przełomie roku ma oferować grubo ponad 200 Mbit/s(700 (?)??), ale to tylko plotki. Zauważcie newsa, że Vectra rozszerza współpracę z firmą SDIC http://www.telko.in/vectra-rozszerza-wspolprace-w-opolskim-sdic . Dzięki współpracy z tą firmą Vectra oferuje 700 Mbit/s w Opolu. Drugą sprawą była też ostatnia całonocna modernizacja sieci. Po modernizacji prędkość przy opcji 100Mbit/s podniosła mi się z 94 do 97 Mbit/s. Fakt, obecnie Vectra odstaje mocno.

Edytowane przez BORAX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, normalnie dla stałego klienta ala 10 więcej do abonamentu.

Normalnie 10zł do abonamentu i umowa na Internet idzie od nowa na 24 miesiące. Jeśli mieliśmy paczkę z TV to telewizja idzie swoją umową a Internet nową swoją.

 

Nie dajcie się nabrać. Ja się też tak naciąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie.

Z końcem września kończy mi się umowa z Vectra. Zgodnie z zaleceniami z forum wysłałem faxem wypowiedzenie umowy na koniec sierpnia.

Posiadam pakiet Platynowy + Canal+ Sport na Ostro + 100MB WiFi + USB PVR za 121,89zl

Od tego czasu miałem dwa telefony odnośnie dodania pakietu Eleven  za 10zl. Gdy pytałem o kompleksowa ofertę z dodatkowym Eleven to słyszałem tylko ewentualna wymiana na dekoder PVR w tej cenie (czyli ~132zl ).

Czy teraz mam czekać na jakaś specjalna ofertę czy samemu należny dzwonić do jakiejś specjalnej komórki Veectry aby uzyskać lepsza ofertę?

Co mogę uzyskać chcąc mieć :Platyna + Canal+ + SnO + Eleven + Wifi100 (lub 150) + usb pvr lub wymiana na Dekoder PVR.

Czy da rade taniej niż te 132zl?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten dekoder jako dodatkowy. Szybki, mały, sprawny. Posiada wyraźny, niebieski wyświetlacz numeryczny i oprogramowanie Carbo, podobnie jak pozostałe dekodery Vectry. Sprzęt na razie działa bez zarzutu. Jedyny mankament to brak modemu kablowego DOCSiS, więc dostęp do VOD odpada. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam bardzo serdecznie.

Z końcem września kończy mi się umowa z Vectra. Zgodnie z zaleceniami z forum wysłałem faxem wypowiedzenie umowy na koniec sierpnia.

Posiadam pakiet Platynowy + Canal+ Sport na Ostro + 100MB WiFi + USB PVR za 121,89zl

Od tego czasu miałem dwa telefony odnośnie dodania pakietu Eleven za 10zl. Gdy pytałem o kompleksowa ofertę z dodatkowym Eleven to słyszałem tylko ewentualna wymiana na dekoder PVR w tej cenie (czyli ~132zl ).

Czy teraz mam czekać na jakaś specjalna ofertę czy samemu należny dzwonić do jakiejś specjalnej komórki Veectry aby uzyskać lepsza ofertę?

Co mogę uzyskać chcąc mieć :Platyna + Canal+ + SnO + Eleven + Wifi100 (lub 150) + usb pvr lub wymiana na Dekoder PVR.

Czy da rade taniej niż te 132zl?

Pozdrawiam

Chyba ja to posiadam co Ty byś chciał. U mnie na multiromie jest moduł. Reszta w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie.

Z końcem września kończy mi się umowa z Vectra. Zgodnie z zaleceniami z forum wysłałem faxem wypowiedzenie umowy na koniec sierpnia.

Posiadam pakiet Platynowy + Canal+ Sport na Ostro + 100MB WiFi + USB PVR za 121,89zl

Od tego czasu miałem dwa telefony odnośnie dodania pakietu Eleven  za 10zl. Gdy pytałem o kompleksowa ofertę z dodatkowym Eleven to słyszałem tylko ewentualna wymiana na dekoder PVR w tej cenie (czyli ~132zl ).

Czy teraz mam czekać na jakaś specjalna ofertę czy samemu należny dzwonić do jakiejś specjalnej komórki Veectry aby uzyskać lepsza ofertę?

Co mogę uzyskać chcąc mieć :Platyna + Canal+ + SnO + Eleven + Wifi100 (lub 150) + usb pvr lub wymiana na Dekoder PVR.

Czy da rade taniej niż te 132zl?

Pozdrawiam

Do tej pory za obecnie posiadane przez Ciebie usługi płaciłem 96,90 zł. Po 24-mcach skończyły się zniżki i płace tyle samo co Ty. Jestem zainteresowany podobnym pakietem usług (zmiana na dekoder PVR i Eleven). Jak na razie miałoby to kosztować 126 złotych (przy czym Internet 150) ale mam nadzieje, że to nie koniec negocjacji bo kwota mnie nie satysfakcjonuje.  

 

Chyba ja to posiadam co Ty byś chciał. U mnie na multiromie jest moduł. Reszta w podpisie.

Kiedy podpisałeś obecnie obowiązującą umowę ? C+ Select czy Prestiż?

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co najważniejsze VOD działa w przeciwieństwie do sprzętu który proponowali Tobie wcześniej. Swoją drogą, może ktoś powiedzieć, jakie oprócz modemu DOCSiS są najważniejsze różnice pomiędzy tym modelem a ADB1721C? Jeżeli dobrze pamiętam, w ofercie Vectry pojawiły się prawie równocześnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zrobić taki myk żeby wyłudzić ADB usb bez opłaty 149zł.

Mam umowę na internet ze zobowiązaniem. Ale na tv mam oddzielną umowę bez zobowiązania (stalowy+Eleven 20zł). Myślicie że gdybym wypowiedział umowę na tv to zadzwonią z pytaniem o powody itp.? Wtedy wycofam wypowiedzenie pod warunkiem wymiany cam na ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zrobić taki myk żeby wyłudzić ADB usb bez opłaty 149zł.

Mam umowę na internet ze zobowiązaniem. Ale na tv mam oddzielną umowę bez zobowiązania (stalowy+Eleven 20zł). Myślicie że gdybym wypowiedział umowę na tv to zadzwonią z pytaniem o powody itp.? Wtedy wycofam wypowiedzenie pod warunkiem wymiany cam na ADB.

USB pvr to lipa jest. Nie wymienił bym go z modułu Ci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...