Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@Venio, a co za tym idzie usługa "Online" cofnęła by się do tego co było wcześniej. Zapewne kiedyś będzie ograniczenie coś na styl tego w NC+GO. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Vectra "kiedyś" nastąpi, jak już Ci się znudzi to TV online.
Trzeba szarpać jak się da. Dla mnie są sto lat za murzynami. Tylko cena ich usług w stosunku do tego, co nam, trzyma mnie u nich.
Osobiście to walę Vectra.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Będę chciał złożyć wypowiedzenie i wynegocjować jakąś dobrą umowę dla rodziców. Obecnie płącą coś około 109,00 PLN za pakiet Platynowy i Net 50Mb/s. Mieszkam w 80-tyś mieście, gdzie jest kilku dostawców (UPC brak). Net może zostać bez zmian, ewentualnie 100 Mb/s, jak tak samo wyjdzie, większego nie potrzebują. Na co mogę liczyć? Muszę przygotować im ściągę do rozmowy z konsultantem :)

 

P.S. Czy taka forma wypowiedzenia wystarczy?

 

Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji kablowej pomiędzy mną a VECTRA S.A. z siedzibą w Gdyni 81-525, przy Al. Zwycięstwa 253 z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy.

Edytowane przez artsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu podpisałem aneks do umowy. Już trzeci miesiąc wystawiają faktury na dziwne sumy. Później korekty i tak nie do końca właściwe z umową. Ale już od przyszłego miesiąca chyba wyjdą na prostą.

Jestem cierpliwy tylko dlatego, że mam bardzo dobrą umowę :-)

Edytowane przez vectriusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

"Vectra Online" kanały: TNT, CN (SD) :/ , Boomerang dostępne już są w sieci zewnętrznej. Czekamy na więcej

Edit:

Pojawił się również Sportklub w wersji HD.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z tym, że VIVA znika z oferty Vectry oraz prawdopodobnie Universal, czy można wypowiedzieć umowę? Zapomniałem wyłączyć HBO i C+ i z kwoty 77 zł zrobiło się 144 zł.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z tym, że VIVA znika z oferty Vectry oraz prawdopodobnie Universal, czy można wypowiedzieć umowę? Zapomniałem wyłączyć HBO i C+ i z kwoty 77 zł zrobiło się 144 zł.

Nie można. Teraz zostaje Ci płacić do końca okresu zobowiązania, chyba że HBO i Canal + masz na czas nieokreślony.

 

Poza tym, te dwa kanały były w puli niewartościowych i w związku z tym nie możesz wypowiedzieć umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak cenowo wygląda podwyższenie pakietu Złotego na Platynowy w trakcie umowy, a konkretniej - czy są na to promocje? 

 

Drugie pytanie: czy komuś z forumowiczów udało się przedłużyć we wrześniu umowę na rozsądnych warunkach, tj. w granicach kwot podawanych na forum? Konkretnie interesuje mnie Platyna + SNO + Canal+ Prestiż + Eleven + dekoder PVR + 100 mbit/s Internet, ale cenowo nie mogę zejść niżej, niż 130 zł.

 

Pozdrawiam,

Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...