Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Jak miło, że mogę napisać swojego tysięcznego posta w wątku, który założyłem 10 lat temu :)

 

Obecnie nie mieszkam w zasięgu Vectry, ale korzystam z TV Online dzięki za pomocą konta rodziny. Więc jedyna rzecz, na którą czekam to więcej kanałów dostępnych online spoza lokalu abonenta.

 

A propo zmian i nowości - Vectra na swoim Facebooku nakręca atmosferę tajemniczości tworząc grafiki z podpisem "Wkrótce nadejdzie COŚ i usiądziesz z wrażenia". 

Kilka postów wyżej pojawiały się spekulacje o nowych promocjach od 15 września, wyłączeniach kanałów analogowych, repakietyzacjach. Ciekaw jestem co szykują...

 

Poza uzupełnieniem pewnych braków w ofercie programowej (głównie niedoboru odpowiedników HD) to nie wiem czym możnaby zaskoczyć, żebym usiadł z wrażenia... Może jakiś odpowiednik Horizonu? Pospekulujmy! :)

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Więc jedyna rzecz, na którą czekam to więcej kanałów dostępnych online spoza lokalu abonenta.

Również na to czekam. Miło mieć dostęp do usługi "Online" i nie być abonentem tej platformy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to najlepszą niespodzianką byłoby pozbycie sie dubli SD i dodanie odpowiedników w HD. Zapewne czeka nas repakietyzacja, ciekawe czy korzystna dla stałych klientów.

Nie wyłącza dubli SD bo co dadzą odkodowane w ramach bezpłatnej oferty? Pakietyzacja na wzór Netii czyli np.Wszystkie Eleven Sports Network w pakiecie Sport może FilmBox w filmowych

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie dubli Vectra jest niereformowalna, więc na to bym nie liczył, tak jak na  pozostałe Polsaty w HD czy nowe kanały, typu H2, AMC, Lifetime czy Sundance TV. Co do tajemniczej niespodzianki to raczej będzie to coś związane z internetem (przyspieszą go) albo z VOD. Być może umożliwią dostęp do Netflixa czy innego Amazona. Chodzą też słuchy o nowej pakietyzacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni już dawno zrobić obowiązkową i darmową wymianę dekoderów SD na HD jeśli takowe jeszcze w swojej sieci posiadają. To Vectra oferuje jeszcze dekodery które nie są przystosowane do odbioru HD?   :mrgreen: a tylko i wyłącznie do SD?   :crazy:

Edytowane przez and2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...