Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak cenowo wygląda podwyższenie pakietu Złotego na Platynowy w trakcie umowy, a konkretniej - czy są na to promocje? 

 

Drugie pytanie: czy komuś z forumowiczów udało się przedłużyć we wrześniu umowę na rozsądnych warunkach, tj. w granicach kwot podawanych na forum? Konkretnie interesuje mnie Platyna + SNO + Canal+ Prestiż + Eleven + dekoder PVR + 100 mbit/s Internet, ale cenowo nie mogę zejść niżej, niż 130 zł.

 

Pozdrawiam,

Krzysiek.

Po pierwsze złożyć wypowiedzenie umowy, po drugie naprawdę potrzebny Ci jest Canal+ Prestiż? Zawsze to kilka zł oszczędności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj najlepsze oferty są pod koniec umowy. Cierpliwości, jeszcze zostało parę dni do końca miesiąca. Poza tym nie napisałeś ile teraz płacisz za pakiet, który posiadasz. Jak biorę pod uwagę swoją umowę, to płacę 70 zł za platynę z pvr i sportem na ostro. Do tego 35 zł za C+ Select i 10 za Eleven, to daje 115 zł bez łaski z ich strony.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Doszły kolejne kanały dostępne na internecie zewnętrznym w usłudze "Online".

Eska TV EkstraHD, Music Box HD, CNN, Vox Music TV. Czekam na kanały z tych bardziej "premium" :P

edit:

Bollywod HD zawitało do usługi. :D

2017-09-28_114557.jpg

Tego w NC+ nie mam więc przyda się :P

Doszło sporo kanałów takich jak: Polonia 1, TVS, TBN, Mango, Tele 5. :/ , Zoom TV HD

Dziecięce: Disney Channel (sd) , Disney XD.

Nadal nic premium. Dobrze że to tylko dodatek ta usługa.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po wyszukiwaniu kanałów zaraz za radiem pokazały mi się kanały od chyba 17 do 20 a na nich HBO, było logo HBO OD, jakiś film bez loga i chyba HBO 3. Wszystko w 1080i. Oglądałem dosyć długo  i nagle w pewnym momencie wyskoczył komunikat sygnał zakodowany lub nie można wyświetlić usług CI(coś w tym stylu). Teraz jest tylko kanał 17. Częstotliwości nie zapisałem, ale to były okolice 830-860 MHz.

 

Druga sprawa jest taka, że w Złotym nie ma Discovery Channel HD. U siebie mam dwie pozycje - 118 i 502. 118 opisany jest jako kanał promocyjny( https://www.vectra.pl/repository/vectraFile/23/95/2395/S_VEC_03533_EPG_Wrzesien_2017___IN01_1.25.pdf),ale w EPG jest Discovery Channel HD. Oczywiście 118 śmiga, 502 zakodowany.

 

Złoty z modułem CI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kończy mi się w Pażdzierniku umowa .Mam pakiet złoty (Moduł Ci) +100mb+telefon bez ograniczeń za 78 zł .Chcę dobrać Eleven+sport+nagrywarkę za 14.99 łącznie by było 92 zł .Czy lepiej platyne ,100-150mb bez telefonu ? 

Edytowane przez bartmeces
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W KOŃCU ale warto też zaobserwować jak TVP ma mocny nacisk na Vectrę: usuną dwie wersje TVP Info w jakości SD i dostali wysoką pozycję 103 a jeszcze wczoraj widziałem jak reklamowali nowy program na kanale Fokus TV/pozycja 103/

 

Jak widać wszystko się może zmienić jednego dnia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby wreszcie na poważnie zaczęli wyłączać odpowiedniki SD posiadanych już kanałów w HD?  :wink:  TVP Info HD w końcu się doczekamy.  :-)

 

Ostatnio ubywa Vectrze kanałów- w większości wyłączenia odpowiedników SD. Może teraz doczekamy się uzupełnienia braków w HD (z Grupy Polsat) bądź ciekawych nowości.

Edytowane przez and2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info w HD od 10 października na 103.

Po raz kolejny pchają kanał HD na liście gdzie jest SD. Niech główny kanał regionalny w województwach dadzą na 103. W ogóle poukładać kanał 101 - 110 SD 111-120 HD lub już nawet na odwrót 121 -130 SD 131-140 HD 141 - 150  te które sa tylko w SD 150 -160 Informacyjne. 161 do 170 lokalne i od 171 do 199 zagraniczne .

 

900 info o premium i od 901 kanały premium HBO, Cinemax, FilmBox, wszystkie Canal+ po kolei, potem Eleven. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...