Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko Zoom brakuje. Przydałoby się jeszcze NatGeo People, pozostałe Viasaty, kanały od Polsatu np.: JimJam, Doku, Film w HD, Fight, C&I oraz E!, H2, NickJr, BabyTv, LifeTime, SciFi. Ale i tak oferta Vectry jest moim zdaniem całkiem przyzwoita. W końcu nie samym tv żyje człowiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwasz jakiś luz czy wtyk antenowy stabilnie siedzi w gnieździe? Ogólnie przy delikatnych ruchach kablem nic się nie powinno dziać, jak się mocno rusza to zakłócenia mogą się pojawiać. Najprościej chyba ułożyć kabel tak, żeby za bardzo sam się nie ruszał ;)

Edytowane przez adrian1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizorach chyba nie prędko w głowicach DVB-T/C zamienią złącza IEC na złącza F. TV często mają obecnie też głowice DVB-S i potem statystyczny "Kowalski" pomyślałbym, że wszystko jedno gdzie kabel podpiąć jak złącza takie same ;) Ze złącz to najlepiej jakiś porządny wtyk F kompresyjny np. Cabelcon oczywiście odpowiednio dobrany do kabla plus dobrej jakości przejście z F na IEC np Tratec które dość ciasno wchodzi w gniazdo głowicy i nie powinny się żadne cuda dziać zakładając, że sama głowica nie jest uszkodzona.

Edytowane przez adrian1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już w ogóle jakaś nowa oferta czy lepiej się wstrzymać? Teraz mam 100 mb, platyne i SNO za 78 zł.
SNO jest już bezterminowo a platyna do lipca.
Oferta jest dla mnie dobra nie szukam niższej ceny. Tylko teraz kwestia czy nowe kanały HD będą dalej w platynie i zaczynam myśleć o Elevenach bo kupili Bundesligę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy niecale dwa lata temu Vectra zmieniala regulamin bylem w biurze zlozyc wypowiedzenie. Mialem Pakiet Zloty, dwa dekodery HD, 40 Mb/s, tel 100 min za 101 zl. Zaproponowali mi Pakiet Platynowy i 100 Mb/s lub zmniejszenie rachunku o jakies 5 czy 10 zl (juz nie pamietam dokladnie o ile). Stwierdzilem ze to dobra oferta i wyszedlem z Platyna i wieksza predkoscia neta. I teraz pytanie czy jesli zlozylbym jednak wtedy wypowiedzenie to DUK dalby mi jeszcze wiecej niz dostalem w biurze ?

Platyna bez telefonu możesz dostać za 72 zł Jeden dekoder PVR  a drugi zwykły hd.

 

 

PS

A teraz pytanie do znawców promocji  w Vectrze. Potrzebuje net 50-100 mb. W jakiej promocji mogę kupić go najkorzystniej. Umową może być na 12/24 miesiące. 

Edytowane przez raffde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...